Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arkadaşlar sizce hangisini alayım? 2 seçenek var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı preinter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyorsunuz arkadaşlar? Honda Kinetix daha iyi olur mu?
    biraz daha biriktir hiç yoksa 1500 liraya commuterlere bak belki ybr falan alabilirisn 2004 vs..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:11 ----------

Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya abi ne moped'i bak sana söyle diyim bende aynı ikilemdeydim ki simdi ASYA'yı alınca diyorum ki ulan iyiki almamısım cok iyi karar verdim dedim sakın alma mopedle uzun yol isticen yapamıcan biraz hız isticen olmıcak biraz gösteriş dicen olmıcak sakın alma asya bak ucuz güzel gözüküyo kacırma aL onu istersen sna asya motorları hakkında bilgide veririm Özelden ama moped falan alma tamam mopedi uzun süre kullanırsın ama 5 yıl mopedmi kullancan bu scooterle 1-2 sene sonra büyük cc'ye gecicen ben senin yerinde olsam %89798798798 ASYA alırdım Dinle beni Bak Keyfine
    sanki 1-2 sene paşa paşa o scooter tasıyacak sahibni kaç bin km asya kullandın bartuuu öyle yazın 3 ay sadece haftada 1 saat motor kullanmayla olmuyo bu işler
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    secenekler böleee uzar...yakında bi zc bi tanede başka motor gider....

al birini ama içlerinde asya daha şık ve rahat duruyo..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Kimse yamahayı al demiyor mu?

Motosikleti
    ybr125
    dostum yamaha mopedleri türkiyede yapan fabrikanın 7 senelik çalışanı olarak 1 amortisör değişmiş,ayak basma grenajı değişmiş,ön çamurlık değişmiş ve motorla oynanmış.O mobiletin motorları okadar sağlamdırki adam nasıl haşat etmiş hayret.İkisinide alırsan tamirciden çıkamazsın bunu unutmadan ,eğer çok kısa mesafeler için kullanacaksan moped al derim asyaya gerek kalmaz ama uzunda kullanırım diyosan tamir parasıda ayarlarım dersen asya al.

ZEKİ BAYRAKT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYDD250E-9
    Arkadaşlar sizce hangi motorsikleti alayım? İkisinin de km si düşük. İkisinin de sahibi motoruma kefilim diyor.

750 tl

1000 tl

alacağın motoru hangi iş için kullanacaksan ona göre karar vermelisin;burda kullanım amacına göre karar vermelisin diye düşünuyorum,selamlar

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Arkadaşlar birisi Aysa Motor diğeri Yamaha. Sağlamlığı da göz önünde bulundurmak lazım değil mi? Markalar bunlar olmasına karşın yine de asyayı al diyorsanız onu alırım. Yalnız Yamahanın galaksy modeli hakkıda bilgisi olan var mı? Varsa yazarsa sevinirim.
    şakamısın baba yhaaaaa

biri asyaymış diğeri yamaha imiş bak heleeeee :D
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    tabikide asya her ne kadar çinli olsada bakarsan motora oda yolda bırakmaz seni arkdasımda war presto cocuk memnun ama grenaj konusunda degıl cunku cok ses yapıyo.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ikisinide alma eger 1000 tl bir bütçen varsa çinlilerin içinde 100 cc altı cub türü motorlar var. fiyatları epey uygun. ayrıca scooter gibi hemen dagılmaz. uzun süre binersin.
    bencede en mantıklı fikir bu. hem 150 cc alım satımda da pahalı olur, al bi cup
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Forumda asya motorun çok sorun çıkarttığını okudum.Ama iyi bakarsan niye olmasın.Ayrıca bir scooter ne kadar kötü olsada bir mobiletten iyidir.Düşünmen hata...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

Bir de şu var.Eğer az yaksın ben hız istemem diyorsan mobiletlerin birini al.Asya 150cc dir,konforludur ama 100 km de 4.8lt yakıyormuş.Kullananlardan öğrendim.Sonuçta tercih senin...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler