Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

3 seçenek var arkadaşlar hangisini alayım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    1000 tl ye ölu( perte cıkanı kastetmiyorum) bi honda titan alsan onlara gene bin basar yakıtta sağlamlıkta...her turlu yer onları titanın ölüsü...sen parayı cebine koy,,,motorcuları bi dolas..ıllaki iyi biseyler bulursun...istersen hafta sonları yardımcı olurum motor bulma konusunda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet evet 1,, asya rengide güzel kendide hayırlı olsun..diyelim kardeş şimdiden..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    forumda almış başını gidiyor çin malı düşmanlıgı. bende karşıyım o ayrı. ancak benim karşı oldugum nokta 0 km çinli olayına. sonuç olarak 2005 2006 yıllarında bu ve benzeri birçok marka ve model girdi ve satıldı. yeni çinli almayalım bunda hemfikir olalım. ancak piyasada bulunan bilmem kaçbin adet çin malı motosiklet çöpemi gitsin yada aldıgınız dükkanın önünde benzin döküp yakılsınmı. 0 km çinli almak artık budalalıktır. ancak yeni başlayan yeni ögrenen birisi bu şekilde işletim maliyeti düşük motosikletlerde ögrenmesi daha mantıklı. sonuç olarak adamın bütçesi yoksa gidip 4-5 bin lira verip 0 km almaya. alsın bir 1000-1500 liraya çinli ögrensin. ama gidip görüntüsüne aldanıp 0 km çinli almasın.

bu forumu takip edenlerin bir kısmı çin malı motor kullanmakta böyle çin malını karalamakla dışlanmış hissetmeyeceklermi çin malı kullananlar. o km almayalım ama ikinci el olanlarıda degerlendirelim.

kardeşim sen yeni başlıyorsan temiz kullanılmış bir scooter alman senin için daha iyi olur. bütçen müsait olsa budüşüncem farklı olurdu amamadem bütçe bu al bitane çinli bak keyfine.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler