Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3000 tl civarı chopper...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '10 GV 250
    uzatmalı öğrenciliğim esnasında kullanacağım bir chopper aramaktayım.

niteliklerinden ilki sorun cıkarmayacak olması gerekliliği, lakin ilk otorum olacak.
    ikincisi görüntüsü tatminkar ve üstü olmalı.
    performans yeterli seviyede olsun yeterli.
    yakıt problem değil.
    konfor da gercekten önemli,

şimdi forumunuza yeni üye oldum ama yaklaşık4-5 aydır misafir olarak takip ediyorum, malum motor olmadan kaydolmak ayıp olur diye düşündüm.

şimdi ise kesin kararımı verip, üye oldum...

araştırdığım kadarıyla ((her ne kadar cruiser da olsa görünüm itibariyle değme chopperlarla başabaş gidiyor)) hyosung gv250 bahsettiğim özelliklere en yakın olanı, fakat motor konusunda cok engin bilgilere sahip olmadığım için yardımınızı istemekten başka caremde kalmadı.

bütçem 3000tl civarı fakat + - 1000 olabilir. yani 2000 e tatmin edici bir şey olursa 1000 cebime kalır yerim içerim, 4000'e cok kral bir şey olursa biraz borca girer onu alırım.

rengi mutlaka krom-siyah olmalı, boya konusunda fikrim sadece estetik kaygıdandır.

şimdiden teşekkürler, herkese kazasız belasız keyifli sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    kardeşim kaslı, motor performansı yüksek, yedek parçası bol ve ucuz olarak sana tavsiye edeceğim tek makina kanuni tiger s dir. fiyatıda 3000 bin liraya kral bir makina bulabilirisn.http://www.sahibinden.com/simsiyah_s...XQQdisplayitem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    XV535s Oldskool Bobber Project,Arabası:JDM stp CRX
    Merhabalar, Virago 250 nin birebir taklidini yaptılar duymuşsundur,görmüşsündür belki...

Beklentilerini karşılayacak türden bir gv250 bulamazsan eğer (boya,aksesuar vs.) bu Virago 250 çakmalarına da yönelebilirsin çok tatlı motorlardır.Bunların örneklerini vermeme gerek yok Keeway,lifan,osmanlı motor vs... bir çok marka getirtiyor bu aleti araştırman yeterli eğer düşünür isen.

Bunun dışında GV250 çok ton ton bir makine, benim Virago 535 imden daha büyük duruyor. Tasarım olarak benzer uzunluklara sahip bir de Dragstar 250 var eğer hesaplı bulabılırsen oda ömürlük bir motordur.

İlk motorun olacağı için, acemilik-merak-denemeler bu alacağın motorda atılacağı için bence de ilk etapta çok fazla para bayılma.

Renk konusundaki kaygını aşabilirsen alternatiflerin artar, soyledıklerım dısında kafana takılan seyler olursa eger bana breaker0701@hotmail.com bu adresten de ulaşabilirsin,bulduğun motoru almadan görüşebilirsek daha doğru ve çözüm odaklı bilgiler vermeye çalışırım, bu işlerde acele eden kaybeder.Hem acele etme hem de satacağın zaman zorluk çekmeyeceğin temizlikte bir motor bul.

Sevgiler
    Barış Keskin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben Bisan Roadstar 250 veya Keeway Shadow 250 öneririm 2.500-3000 aralığında çok temiz motorlar var piyasada.Henüz ciddi bir şikayet de görmedik

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    tartışmasız, hyosung gv250

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Merhaba;

Aradığın motor aşağıdaki linkte.

http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    150 cc Chopper
    Hyosung gv 250. bu arada 10 binden aşağı km sana uygun olur diye düşünüyorum.
    çinlilerden uzak dur
    yok durmam dersen gel sana benim cincunumu sataım.
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    beyler herkes gv 250 tavsiye etmiş ama var mı 3000 liraya temiz gv. Genelde bunlarda alt sınır 4000 lira. 3 senedir vergisi ödenmemiş olan bir tane var sahibindende o 3000 lira.
    Vallahi varsa 3000'e GV veren ya da 4000'e virago 535 veren ben de düşünebilirim.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler herkes gv 250 tavsiye etmiş ama var mı 3000 liraya temiz gv. Genelde bunlarda alt sınır 4000 lira. 3 senedir vergisi ödenmemiş olan bir tane var sahibindende o 3000 lira.
    Vallahi varsa 3000'e GV veren ya da 4000'e virago 535 veren ben de düşünebilirim.
    arkadaşın ilk mesajının tamamını okursan şöyle bir cümle kullandığını göreceksin:

bütçem 3000tl civarı fakat + - 1000 olabilir. yani 2000 e tatmin edici bir şey olursa 1000 cebime kalır yerim içerim, 4000'e cok kral bir şey olursa biraz borca girer onu alırım.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın ilk mesajının tamamını okursan şöyle bir cümle kullandığını göreceksin:
    evet tam okumamışım. uyardığın için sağol.

Ben de bir ara kesin niyetlenmiştim gv 250'ye.. arkadaşlar 250 cc bir motora o kadar para verme diye vazgeçirdiler. Eninde sonunda bunu büyütmek isteyeceksin falan diye. ben de virago 535'lere bakmaya başladım. ama o kadar eski bir makinayı da iyi bir kullanıcıdan temiz almak çok zor.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet tam okumamışım. uyardığın için sağol.

Ben de bir ara kesin niyetlenmiştim gv 250'ye arkadaşlar 250 cc bir motora o kadar para verme diye vazgeçirdiler. Eninde sonunda bunu büyütmek isteyeceksin falan diye. bende virago 535'lere bakmaya başladım. ama o kadar eski bir makinayı da iyi bir kullanıcıdan temiz almak çok zor.
    chopper türü motorlarda amaç sürat yapmak değildir, kaldı ki yapmazlar da.
    bu motorlar düşük devir üretip tork meziyetiyle hareket eder, araba gibi.
    gv250 tork yeterliliği açısından bu tanıma uymasada devirli motoruyla sürat konusunda farkı kapatıyor.

yani yeterli

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chopper türü motorlarda amaç sürat yapmak değildir, kaldı ki yapmazlar da.
    bu motorlar düşük devir üretip tork meziyetiyle hareket eder, araba gibi.
    gv250 tork yeterliliği açısından bu tanıma uymasada devirli motoruyla sürat konusunda farkı kapatıyor.

yani yeterli
    hızın nereden cıkdıgını anlamadım ama bı yukardakı arkadasın(alkadras'ın) yazdıklarını gorunce aklıma venox geldı
    250 cc bır makınaya 10bın lırada cok be...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler