Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ramzey 150cc Racing & Cbr 125cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    fastboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    arkadaşlar ehliyeti alana kadar motorumuda almayıp beklemeye karar vermiştim ve iyiki böyle yapmışım çünkü cbr125 düşünüyordum ama 4500ytlyi hak edecek kadar görünüşlü değil motora lafım yok çünkü benimde hedefim cbrdı ama ramzey 150cc hoşuma gitti tabi honda kalitesi yok sıvı soğutma yok görütüdede fark yok ama 3425 ytl fiyatıda fena değil bence bide kanuni 200 race var
    1 cbr 125
    2 ramzey 150 racing
    3 kanuni racer 200
    aralarında kaldım kanunin fiyatını bilmiyorum ama 4000ytleden fazlada para vermek istemiyorum sizce hangi motoru tercih etmeliyim
    yaşamak için hıza hız içinde gaza ihtiyaç vardır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    aynen benimde 4 milyar param var ve ne alacağıma karar vermedim bide bunların yanına zealsun ZS 200 GS var bide mondial zat 150 olabilir yardımcı olursanız sevinirim

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    bu modellerin birer de resimlerini eklersen daha iyi tavsiye verebiliriz...
    Zamana ait düşlerim... Gemi benim kaptan benim...

thorrmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence saydigiiz motorlarin hepsi guzel ama honda nin sirtini kimse yere getiremez bunu da bilin we ayrica ille sifirmi olmasi gerekiyo ikinci el daha karli olursun

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    badabet dostum bence sen ilk olarak ya vitesli yada otamatik şanzuman mı alıcaksın onu belirle zealsun (bursada bi bayide)konuştum adam 3,600 ytleden vereyim diyor motor görünüşü güzel gibi ama gıranajı tam değil ondan pek dikkat çekmiyor ama yedek parça sorunu olmaz gibi geliyo ama servisini tam olarak anlıyamadım bi ustamız var hallediyo falan dedi ama resmen bi yetkili servis gibi gelmedi ondan içime pek ısın madı ama fiyatına göre idare eder bide 4000ytleye çok motor bulunabilir bende buldum cbr 125 ramzey 150 cc racing zealsun falan ama servisi yedek parça olayını araştırıyorum ondan sonra motoru alıcam

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    thorrmax ben 0 motor tercih ederim çünkü rodajını kendim gibi kaliteli bişekilde yapıcak çok fazla adam olduğunu sanmıyorum çünkü herkez motor alıyo en fazla 200 300 bilemedin 500 km sabredebiliyo sonra tam gaz 2 kişi geziliyo o yüzden ikinci ele güvenim yok ama temiz kullanılmış bi cbr 125 buldum adam 550 km deki motora 4000ytle diyo başka bişey demiyo aslında haklı motor yeni sayılır ama bence 2.el için yine fazla eğer bildiğin tanıdığın 2. el sağlam motor satan varsa şubat başı nakit para alabilirim cbr 125 ilk tercihim

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak

işte cbr ın kopyası ama marka farklı 3,495 ytle

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak

buda vazgeçemediğim cbr 125 nede olsa honda kalitesi

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak

işte buda zealsun 200 cc
    fiyatını bursada 3600 ytle olarak satabileceğini söyleyen bir bayi buldum zaten bursadaki tek zealsun bayisi ama almayı düşünmüyorum
    ya cbr 125 yada ramzey aklımda olan
    yardım ederseniz sevinirim ve özelliklede zealsun kullanıcıları varsa yardımlarını bekliyorum zealsun iyi bir motormu?

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    cbr la ramzey arasında pek bir fark yok gibi geldi ölçülerini falan çok inceledim aralarında 10mm le 30 mm arası küçük farklar var ama zealsunun kasası çok geniş bayisinde falan üzerine bindim kasa olarak insana biraz hoş geliyor çünkü geniş ve rahat cbr ı seviyorum ama tahminimdirki cbr kullanmak çok rahattır kullanan kişi kasaya çok rahat hükmedebilir gibi geliyor çünkü kasası biraz ufak
    sizin yorumlarınızıda bekliyorum

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    ben kanuni'nin racing'ini göremedim fotoğraf, link vs var mı?

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    sana tavsiyem ikinci el cbr al madem pahalı diyosun

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Hocam O kadar motor kullanmış biri değilim hatta hayla bir motorum yok ama benim kafamda ilk alacağım( ki bir aksilik çıkmazsa bu yaz ) Honda CBR 125 dir neden dersen ortada bir honda farkı var yani ödeyeseğin fiyat o kadar yğksel değil 1000 YTL Ramzey vs markalar piyasa ya gireli ne kadar oldu ? Bu tür şeylerde biraz paraya kıymak lazım derim yoksa o ödemek istemediğin 1000YTL yi sanayide Ustalara ödeme ihtimalini de göz önünde bulundur derim ben sana bi. Dikkat et derim bu riske 1000 YTL baştan verip rahat rahat kaliteli bir motor sürmek var birde Ramzey(fazla duymadığım için Ramzey motor lar hakkında bilgi sahibi değilim) gibi bir motor ile yolda kalıp sanayiye çekici çağırmak var sonunda sanayiye ödeme yapma 1000 YTL yi .

Ramzeyi fazla duymadığım için kötüledim. Ama ortada bir marka farkı var göz önünde bulundurulması gereken bir marka farkı....

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    bence kanuni ve zealsun çok eski tipte motosikletler sanki 1980'lerden kalmış gibiler. evet boyut olarak biraz büyük olabilirler ama 600'lük veya 1000'lik racing'lere hiç mi hiç benzemiyorlar. ramzey ve cbr 125'se öyle değil büyük kardşlerinin kopyası gibi duruyorlar. ben olsam bu iki motosiklet arasında tercih yapardım. birini seçmek gerçekten çok zor çünkü ramzey cbr 125'ten %20 daha ucuz. bu farkla motosiklete yeni başlayan birisi ekipmanlarını ve korumalarını da alır. ama Honda kalitesi ve sağlamlığı da diğer tarafta ağır basıyor. bence verilmesi gereken cevap şu. alacağın motosiklete uzun süre (en az 15 bin km) binecek misin? cevabın evet'se Honda alacaksın çünkü daha sorunsuz bir motosiklet olduğu kesin. ve motosikeltini satarken ikinci elde yaşadığın kaybı göz ardı edebilecek misin? eğer yine cevabın evet'se bu sefer ramzey alacaksın çünkü daha ucuz ve görünüş olarak cbr'la aynı sayılır..

daha aklıma başka sorular ve cavaplar da geliyor fakat onları sonra yazarım

Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    arkadaşlar yazdıklarınız için teşekkür ederim ve kararımı değiştirdim gibi kanuni racer200 cc olan makina 3000ytle onu alıcam ama daha motoru görmedim tabi göz zevkine hoş gelirse almayı düşünüyorum ve özellikleri iyi gibi geldi bence tek eksiği arkada tambur varmış ön disk bunun dışında herşey güzel gibi 14,98beygir yazıyo ortalama yakıtta 2,90liter 100ilometrede diye yazıyordu ocakta bursada bayiye gelecekmiş bi çıplak gözlede görelimde hoş gözüküyorsa alırım artık ama yinede herkeze soruyorum tambur nasıl bir fren motorda güvenlimidir ve kanuni yedek parçalarını ve servisini bulmak kolaydır herhalde

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    kanuni servisini ve yedek parçasını bulmak kolaydır da sen asıl yedek parça ihtiyacın çok olacak mı onu araştır bence yani kullananlara danış kalitesini sor

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    beklemek lazım gaza gelmemek, getirmemek lazım...

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    arkadaşım biraz daha ucuz diye tercih yapma! önemli olan kalitedir motorda çünkü servisi ve az sorun çıkarması bi motoru motor yapan şeydir! bence hondadan vazgeçme eğer boyun 185cmden fazla değilse..1000 ytl için vazgeçilecek bişey değil honda
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    kanuni racer kesilikle iyi bir tercih deil...
    125 cc scooterlarda kaliteyi tam yakalayamamış bir bir kadro zannetmiyorum ki 200 cc nir modelde başarı elde etsin. ayrıca 200 cc motor yap racer yaz arka fren tambur olsun. oh suyundan da koy. HONDA abicim HONDA
    live to ride, ride to live

Karaincİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baba bence sen 150 racing al sneın için en ıyısı yedek parcada da zorluk cekmezsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler