Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ramzey 150cc Racing & Cbr 125cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    psr10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    arkadasım kanunınkı 2990 ytl ama tavsıye etmem cbr ve ramzeyın yanında cok basıt kalıyor hem her 200cc gıdecek dıye bır sey yok hem beklemenı tavsıye ederım ben balıkesırde motor alım satımı yapıyorum sıfır ıkıncı el ve sana dıyorumkı osmanlı motor dıye bır motor gelıyor evet arkadaslar saka gıbı ama hatta 200cc lık racıng modelı bıle var vee fıaatı 2200ytl ben sıze bekleyın derım ve hatta 250cc yamaha gelıyor bekleyın yazı bekleyın pıyasa cok karısıcak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bence cbr125 tek gecerim......
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

fastboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ocakta cbr125r olucak
    psr10 dostum tavsiyelerin için sağol bende bu topici danışmak için açtım balıkesir bana yakın dükkan falan varsa yazarsan sevinirim yada özelden yazmak istersen telefonu falan yazda paslaşalım abi ama osmanlı motoru bursada bi bayide sordum 11 beygir falan dedi doğrumu o mu yanlış biliyo motorun resmini falan gösterdi broşürde fazla bişey gözükmüyo ama kanuniden iyiye benziyo fakat motorun gücünü bilmem bide haklısın her 200cc hız yapmıyo zealsun 200cc racing makinada 160 ibre vardı galiba cbr 125 de 200 ibre car 160 yapanlarda varmış yardımcı olursan sevinirim
    yaşamak için hıza hız içinde gaza ihtiyaç vardır

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence cbr 125 en iyisi tartışılmaz bile. fiyatı da iyi bence sonuçta kalite HONDA

fast boy bende bursadayım. gercekten cbr cok kaliteli bence cbr ama begenirsen kanuniyi hiç düşünmeden al ama tipi o kadar iyi değil...boy kilo nasıl cbr cok büyük bi cihaz değil yanı yardımcı olabilirsem sevinirim...sertac

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatı 2999 Ytl arkadaşım.İstersen bi çıkmasını bekle öyle değerlendir derim ben

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    hondaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    beyler sadece resimlere bakarak boş konuşuyoruz bence.önce bi motorları görelim, dokunalım.sonra karar kendiliğinden verilecek zaten.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Meraba arkadaslar yorumlarınız uzun zamandır okuyo takip ediyorum.Aslında gönlüm daha büyük bi makinada ama maddiyat işte Bende SYM 100 Jet scotter var Kanuni Seyhan 125 T ile takas etmeyi düşünüyorum.Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum...

Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı
    Fiyatı 2999 Ytl arkadaşım.İstersen bi çıkmasını bekle öyle değerlendir derim ben
    Ne 2999 ya 3380 fiyat çektiler bana (ötv dahil)

Bende bu 3 motor arasında kaldım ama honda'nın sıfırı kasar 4500-5000 :(

ben ramzey almayı düşünüyorum fiyat vede tip olarak gittim baktım süper

bide sakın motoru canlı canlı görmeden fikrini değiştirme ben kanuni alıcaktım hiçte resimlerde göründüğü gibi değil motor

Ama şunuda söylemek lazım honda bilinen en iyi markalardan ama mangırı olan alsın
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Şahsen kanuni yada diğerinde korka korka basarım ama honda tabiki başka hiç korkmadan 120 km hızla 120 km giderim.Sonuçta honda rahat kullanırsın 6 vitesli su soğutmalı, al bak hondayı kask ve üstüne kaliteli rüzgar geçirmez bir mont al yola çıkarken birde kadife pantolon giyersin çok rahat edersin.

dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old
    millet motoru alırken yedek parca fıyatını da hesaba katın. tabiki honda cbr sorunsuzdur surusu keyıflıdır rahattır AMA BIRYERINE BİŞE OLURSA VARYA İŞTE OZAMAN YANDINIZ.örnek cbr125 debrıyaj balatası 200 milyon.bır renault arabanınkı ıse 80-100 mılyon

Motosikleti
    HONDA 600RR
    istersen 2 milyara HONDA NX var deli bi makina o motoprların hepsinden çok daha iyidir

kardes bu honda nx kaç model resmi filan varmı bakalım bi

tabi kadir kardeşin dediğinede hak veriyorum daha yazdığım gibi bende sym 100 jet scoother var takas yapmak istreyen bi kanuni seyhan125t var üzte 900 civarı para verim diyorum ...

ateşli CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşım bak bende honda cbr 125R var arkadaşımda da racer 200 var hiçbir zaman kaliteden şaşma derim tem de motorları denedik benimki 125lik olmasına rağmen 140vurdu arkadaşın ki ise 130 vurdu motorumu met etmiyorum ama bu böğle. lastiklerine gelince racer 200 130luk lastik kullanıyor ama lastiği sert yolu tutmuyor ve frene bastığında hemen kızaklıyor güvensiz
    cbrde is3 iRC marka lastik var orjinali yumuşak lastik yola yapışıyor bayır aşağı akmıyor ama çok güvenli frenlere gelince CBRnin ön arka disk RACERın ise ön disk arka kampana RACERı gösteren GRENAJının büyük olması ama içi boş daha sonra bagajını herhangi bi motor anahtarıyla açabiliyorsun önemli bişey koyamıyorsun çünkü bunu bilen birininçalma ihtimali var UMARIM FİKİR VERMENE YARDIMCI OLMUŞUMDUR
    tanımıyosan sağa kay

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    zealsun zs200gs

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Hiçbir zaman Japon malı ile Çin malını kıyaslamayın. Görünüş olarak Ramzey CBR125R'ye benzeyebilir ama motor teknolojisi olarak Honda'nın yakınına bile yaklaşamaz. Honda'dan şaşmayın derim. Zaten ateşli CBR nickli arkadaş da performans olarak farkını anlatmış.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    arkadaşım honda derim ama yedekparça konusunda yazılanlara katılıyorum görünüşe aldanma derim çin motorları sonucta seni üzebilir bende scoter alırken görünteye kanıp çin motoru aldım hata yaptım...
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı psr10 adlı üyeden alıntı
    arkadasım kanunınkı 2990 ytl ama tavsıye etmem cbr ve ramzeyın yanında cok basıt kalıyor hem her 200cc gıdecek dıye bır sey yok hem beklemenı tavsıye ederım ben balıkesırde motor alım satımı yapıyorum sıfır ıkıncı el ve sana dıyorumkı osmanlı motor dıye bır motor gelıyor evet arkadaslar saka gıbı ama hatta 200cc lık racıng modelı bıle var vee fıaatı 2200ytl ben sıze bekleyın derım ve hatta 250cc yamaha gelıyor bekleyın yazı bekleyın pıyasa cok karısıcak
    nooldu bu osmanlı motorun durumu?
    piyasa sadece ötv artışından karıştı bu yaz.
    başka bir numara yok yani osmanlı falan???
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    bence ramzeyin tipi kanuninin modelinden cok daha guzel..kanuni fotograftan kalas gibi duruyor bence : )ramzey veya honda arasında secım yapmn bence daha iyi olur...
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler