Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AS 125t - MONDİAL 125ZN ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Motovento
    REKLAM ALANI
    catchme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilet :)
    arkadaşlar bu modellerden birini yakın zamanda alıcam.fakat renk olarak sarıyı düşünüyorum bu da asya motorda var ama fiyatlara baktığınızda belli bi fark var mondialle asya arasında.Hani sorun renk değil mondialin kırmızı renkli olan 125zn si de güzel ama bu motorların fiyat farkı nerden geliyor ve hangisi daha kalitelidir ? cevaplarınızı bekliyorum . .. AS 125t:1.795tl Mondial 125zn:1.637tl

125 ZN
    [IMG][/IMG]

AS125t
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Kalite olarak bildigim kadarıyla ikiside aynı sadece renk seçenekleri farklı ama alcaksan bence mondial al servis olarak daha rahat

AYGÜL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi Asya kullanıcısı olarak Asya demiyorum Mondial da demiyorum
    ikiside aynı emin ol
    ama Mondial parça bakımından daha ekonomik sanırım

Motosikleti
    Alıntı eRy_1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalite olarak bildigim kadarıyla ikiside aynı sadece renk seçenekleri farklı ama alcaksan bence mondial al servis olarak daha rahat
    çoğu kişi aynı şeyi söylüyor sevis olarak daha iyi diye mondial.ama fiyat farkını anlamış değilim :S olsun ya artık düşünüp taşınıcaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:02 AM ----------

Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi Asya kullanıcısı olarak Asya demiyorum Mondial da demiyorum
    ikiside aynı emin ol
    ama Mondial parça bakımından daha ekonomik sanırım
    ooo çok iyi oldu bi asya 125t kullanıcısıyla biraz sohbet etmeye gerçekten çok ihtiyacım vardı motorundan memnunmusun pek arıza çıkardı mı ? Ayrıca kaç model ve kaç km desin?

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Herkes servis bakımından demiş Mondiallerin hiç bir servisi demiyeyim ama bunların%90 üç kağıtçı en son gittiğimde ümüğünü sıkacaktım.Parça bakımından bol servis işçiliğe aşırı yazıyor adamlar 300tllik malzeme kulanmışlar 275tl işçilik yaptığı işide söyleyeyim motoru soydular yeni kaportayı taktılar.Alt etekle bastığım yer arasında boşluk vardı onu yapmamışlar kendim 30dk da yaptım ama şimdi ustamı buldum
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes servis bakımından demiş Mondiallerin hiç bir servisi demiyeyim ama bunların%90 üç kağıtçı en son gittiğimde ümüğünü sıkacaktım.Parça bakımından bol servis işçiliğe aşırı yazıyor adamlar 300tllik malzeme kulanmışlar 275tl işçilik yaptığı işide söyleyeyim motoru soydular yeni kaportayı taktılar.Alt etekle bastığım yer arasında boşluk vardı onu yapmamışlar kendim 30dk da yaptım ama şimdi ustamı buldum
    tabi kardeşim doğru söylemişin paragöz olan insanlar yapıyorlar malesef.ama ben ufak bi yerde yaşıyorum servisler falan tanıdık o konuda sorun olmaz sanıyorum.galiba mondial alıcam asya fiyat olarak kasıcak beni 200 tl bi fark var aralarında ama öğrenci olunca o bile kasıo adamı.Seninki gibi kırmızı bi zn'm olucak kısmetse

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı catchme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi kardeşim doğru söylemişin paragöz olan insanlar yapıyorlar malesef.ama ben ufak bi yerde yaşıyorum servisler falan tanıdık o konuda sorun olmaz sanıyorum.galiba mondial alıcam asya fiyat olarak kasıcak beni 200 tl bi fark var aralarında ama öğrenci olunca o bile kasıo adamı.Seninki gibi kırmızı bi zn'm olucak kısmetse
    Hava bakımından ne YBR ne BEAT nede Mondialin diğer modelleri benim motor Antalyada nedense çok seviliyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler