Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam vede yardım er-5. bandit 600, 600 fazer, gs 500, yzf 600, zx-6 600

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ///// er-5//////bandit 600//////600 fazer//////gs 500////yzf 600/////zx-6 600
    Selam arkadaşlar; ilk önce motor kullanmayı biliyorum ama çok tecrübem yok ama sizden işte yeni başlayan geyiğine girmeden sadece bildikelrinizi paylaşırsanız sevinirim.

Gördüğünüs gibi listem biraz kabarık niyetim mayısa doğru 8,500Ytl ye kadar bi motor almak lakin kararsızım vede bilgisizim.tabi doğal olarak forumları inceleseydin diyeceksiniz forumlarada baktım ama konular dağınık olduğundan vede birbiribi tutmadığından bu yola başvurdum.sizlerden ricam ösellikle bu motorlardan birini kullanmış olanlar kendi fikrini, eğer biliyorsa nekadar yakar?, parça sorunu varmıdır? kısaca bildiklerini benimle paylaşırsa sevinirim dolayısyla bi çok arkadaşda aydınlanmış olur gibime geliyor şimdidien teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thorrmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kolay gelsin hocam saydigin motorlarin hepsi super ama racing tipine yonelirsen bi tavsiye acilmis motor alma 170 den sonra kol cikarir yani blogu catlatabilirsin dikkatli ol

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    » Bu Başlık Moderator tarafindan taşınmıştır.
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    » Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    » Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    » Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    Bu motorların arasında Banditi ve Fazeri kullandım. Bandit fazere oranla baya bir ağır ve iki kişi binerken zayıf kalabiliyor. Er 5 ve Gs500ü başka bir sınıf olarak inceleyebiliriz ki ikisi de çok tutulan motorlar ama tercihim er5 olurdu. Yzf 600 ve Zx6 racing modeller. Bu motorların eskilerine ne kadar güven olur bilemiyorum.

Tercihim fazer olurdu. Yaklaşık 8000km kullandım ve çok memnun olduğum halde model yenilemek için sattım. Yanlış hatırlamıyorsam yakıt 100km de 5 lt nin altına düşmüyordu hatta sehir içinde 6,5lt yi buluyordu.
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

VİRAGORİDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV 535--SYM GTS 250 VOYAGER
    ben aslında chopper kullanıyorum ama bulunduğum ortamlardan kulak dolgunluğu (sadece duyum hiç kullanmadım)fazer bu sınıfın iyi makinelerinden
    ne seçersen seç hayırlı olsun aramıza hoşgeldin

advanced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bende er-5 almayı düşünüyorum çok hoşuma gitti vitesli motor kullanmadım ama öğrenirim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler