Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cruiser olarak ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Kanuni Tiger ?
    Mondial Mct ?
    Regal raptor dd 250 serisi ?

Tigerın şasesi çok ağır olduğundan ve vibrasyonun fazla olmasından dolayı eksi(-)leri var gözümde sadece görüşünüşü çok hoşuma gitmişti.
    Öte yandan kanuni tek silindir olup 250 cc iken mct 125x2 olarak yapılmış vibrasyon daha az sıfır,fiyatı daha ucuz.

Aklımda düşük bir ihtimalde regal raptor var.Biraz pahalı mct ye göre.

Forumlarda arama yaptım ama bulamadım eğer varsa moderatörlerimden özür diliyorum..
    Evet arkadaşlar kullananlar bilgi duyanlar,Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aliyim.
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bence regal 350 likleri cok güzel senin 3lemen arasındaki tercihim regal raptor olurdu

skletocmia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni Tiger ?
    Mondial Mct ?
    Regal raptor dd 250 serisi ?

Tigerın şasesi çok ağır olduğundan ve vibrasyonun fazla olmasından dolayı eksi(-)leri var gözümde sadece görüşünüşü çok hoşuma gitmişti.
    Öte yandan kanuni tek silindir olup 250 cc iken mct 125x2 olarak yapılmış vibrasyon daha az sıfır,fiyatı daha ucuz.

Aklımda düşük bir ihtimalde regal raptor var.Biraz pahalı mct ye göre.

Forumlarda arama yaptım ama bulamadım eğer varsa moderatörlerimden özür diliyorum..
    Evet arkadaşlar kullananlar bilgi duyanlar,Düşüncelerinizi ve yorumlarınızı aliyim.

Regal % 100 almalısın . Mct bakım ister ve çok masraflıdır .

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Aralarında en iyisi tabii ki Regal. Ama bu bütçe meselesidir biraz da, MCT 2. alternatif olarak tavsiye edilebilir.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı skletocmia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal % 100 almalısın . Mct bakım ister ve çok masraflıdır .
    Neyi masraflı anlamadım?
    Hiçbir çin malı masraflı olarak kabul edilemez bence çünkü herşeyini değiştirsen bir hondanın tek parça fiyatını aşmıyor..

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    en Cazip Regal Gibi duruyo
    Barbaros İLKBAHAR
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü [/COLOR][/COLOR]
    :queen:RüzGaRı Hisset :queen:

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Benimde gözüm gerek duruşundan gerek o değişik chopper sesinden dolayı regalde..

Ama almıcam arkadaşlar :D

sadece sormuştum

Bmw'nin bi 800lük endurosu var tam modelini bilmiyorum bi arkadaşta şimdi gözüm onda..Onu bi aliyimde an 125 satınca üzerine ekler bi regal alırız (:

Kalın sağlıcakla..
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde gözüm gerek duruşundan gerek o değişik chopper sesinden dolayı regalde..

Ama almıcam arkadaşlar :D

sadece sormuştum

Bmw'nin bi 800lük endurosu var tam modelini bilmiyorum bi arkadaşta şimdi gözüm onda..Onu bi aliyimde an 125 satınca üzerine ekler bi regal alırız (:

Kalın sağlıcakla..
    Oynatma o zaman bizi kardeşim

sahsi fikrim ileride motorun üzerinde degisiklikler yapıcaksan en uygun motordur.regal' klasik cruiser'dır tasarım,olarak kanuni üreticileri belliki kafa yormuslar fakat o kocaman depo şişman adam(fatboy) tasarımının guzelligi tartısılır.mondiala gelince mct'yi cizen adam sanki bmw 1200'ü cizmis gibidir.cinliler bireber almıstır,sitede birçok özelleştirilmiş mct var-hepsindede cok guzel durmus.ayrıca arkadasın dedigi gibi,3 çinlinin arasında o kalitesiz bu kaliteli demek manasız.mct'nin tamamının turkiyede uretilmesi ve yedek parca temini ve servislerinin yeterli sayıda olması digerlerine göre bir avantajdır

saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler