Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Yeni kaskım için düşünceleriniz . .

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    arkadaşım hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler ,kaskın hakkında diyeceklerim çeneden açılır bir kask aldım lazer marka bıraz sıktı başımı, ama sonra uyum sagladı kafama bir iki ay sonra kulak kısımlarından catladı aldıgıım karaköy özene götürdüm hiç sallamadılar satana kadar yani ama keeyifli cene açılır oldugu için birav fazla ses yapıyor ama rahat çene açma dügmesi içerde çarpma sonrası açılmaz iyibence dıgerlerıne gore (dısardan dugmelı) giyerken cenesi varmış gibi giy yoksa çatlıyo biraz zayıf yanları lazerle ne alakası var dıyecen şimdi bir kask daha alim dedim kardeşime agv alcaktım çenelilere baktım birebir lazer kopyası ve lazerden ucuz (aynı üretim miş agv lazer bayılerın dedıklerı) lazerın vizörleri daha ucuz ve aynı yedek parçalar kullanılabılır çeneden açılır için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    güzelmiş vizörü renkli olsa daha hoş olurmuş

Gule Gule kullan yeni kaskini bol ruzgar gormesi dilegiyle.Bende LS2 ceneden acilir var,cok memnunum.Small bendeki.
    benim bilgim dahilinde olan sey kaskin zaten biraz sikmasi gerektigi.elbette rahatsiz edecek derecede deil ama yanaklardan hafif sikmasi gerekiyor ki basi sabit tutabilsin.hos zaten ls2 yi small aldim ben mesela ilk taktigimda tam oturuyordu,simdi hafif rahatlatti.en yakin bedeni bulduktan sonra kafanin seklini aliyor zaten.
    Faster,faster,faster..until the thrill of speed overcomes the fear of death..

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Güle güle kullan.

İngiltere de kaskların test edildiği ve sonuçlarının açıklandığı sitede 5 üzerinden 4 yıldız almış. Değerlendirmede, emniyeti yüksek görünüyor.

Hiç ihtiyacın olmaz inşallah

Motosikleti
    Henüz Yok (inş olur)
    hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermedın kullanmak nasip olsun
    ::xs22::qiden qitmiştir qittiği qün bitmiştir bn qideni deil giden bni kaybetmiştir!!::159::

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler