Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Honda Anf 125 Innova - Ybr125 - Cg125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cgl 125
    herkezz motor binmeyi öğrensinde konuşsunn cg sağlamlıkta ybryi ters getirir ybr rahatlıkta innovaçok kliteli zatenn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    sole topıcleri hortlatmayın yaw adam taa 2005 te yazmıs sımdıye kadar adam motoru almıs satmıs 2. sını almıstır dımı
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Konuyu açan arkadaşımız tercihini YBR'den yana kullanmış, hayırlı olsun, güle güle binsin. Doğru bir tercih. Ama Cub kullanan biri olarak bir şey söylemek isterim. Bu Cublar insanı cezbediyor, ilginç bir alet bunlar. Motor sesi, debriyajsız ama vitesli olması, az yakması, çok kaçması, duruşu vs. Innova ucuz olsaydı çok tercih edilirdi ama artık satılmıyor. Yamaha Crypton da çok pahalı, fiyatını görünce hemen YBR'yi tercih ediyor insan haklı olarak. Modenas her yerde yok. Ammaaa KYMCO ACTIVler işte bu arayı doldurabilir. YBR düşünen biri olarak şimdi ciddi ciddi ACTIV 125 düşünüyorum. Keşke maddi imkanım olsa da CUB'dan vazgeçmeden bir CBF250 alabilsem. (Innova, YBR'yi geçiyor arkadaşlar bu bir gerçek.) Vel hasılı kelam, CUB'a binen her zaman CUB arıyor. Metehan bu duyguyu biliyor. Hepinize iyi günler ve sürüşler arladaşlar.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Innova, YBR'yi geçiyor arkadaşlar bu bir gerçek.)
    O doğrudur...Kesinlikle...Ybr125 düz yolda 105-110'u geçemez iken innova düz yolda 125-130 yapıyor...

lubof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben sana biraz araştir derim ?

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda yarı otomatik fikrini yamaha nuovo dan çaldı....İlk örnekleri nuovodur...

En kalitelileri de nuovodur.....Varmı itirazı olan...
    bence sen biraz araştirma yap istersen bak bakalim hondanın c70 ve c90 serisinin en eski kac modelini bulacan 50 . yılını kutluyor yarı otomotik haliyle
    SANIRIM BÜTÜN BÜYÜ RÜZGARDA GİZLİ..

honda innova

sana kesinlikle innova derim bende innova var 2 senedir kullanıyorum 15000 km de 140 rahat görüyo ybr nin motoru çabuk aşınıyo ve çekişi güzel değil hem innova daha seri ve yol tutuşu mükemmel:

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı bride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana kesinlikle innova derim bende innova var 2 senedir kullanıyorum 15000 km de 140 rahat görüyo ybr nin motoru çabuk aşınıyo ve çekişi güzel değil hem innova daha seri ve yol tutuşu mükemmel:
    iyi güldürdü arkadaş beni..... dostum ikiside güzel motorlarda niye şimdi ybr ye çamur atiyon onu anlamiş degilim nerden biliyon motorunun cabuk aşindigini kaç tane ybr eskittin kaç ton agirligindasinki çekişi seni memnun etmedi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Şimdiye kadar Ybr 125 İnnova 125'e karşı 2 - 1 önde ,4. raunda hazır mısınız?

Öğrenmek istediklerim;

Malzeme kalitesi bakımından hangisi üstündür?

0-100km/h ivmelenmesi en hızlı olan hangisi?

Kullanım kolaylığı ve sorunsuzluk bakımından kim daha iyi?

Viraja hangisi daha hızlı ve rahat girer?

Gidon kullanma ve manevra yeteneği bakımından hangisi üstün?

Yüklü halde veya bayırda en az bayılan hangisi?

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiye kadar Ybr 125 İnnova 125'e karşı 2 - 1 önde ,4. raunda hazır mısınız?

Öğrenmek istediklerim;

Malzeme kalitesi bakımından hangisi üstündür?

0-100km/h ivmelenmesi en hızlı olan hangisi?

Kullanım kolaylığı ve sorunsuzluk bakımından kim daha iyi?

Viraja hangisi daha hızlı ve rahat girer?

Gidon kullanma ve manevra yeteneği bakımından hangisi üstün?

Yüklü halde veya bayırda en az bayılan hangisi?

CBF150 bunların epsini döger.

Saka bir tarafa da Butun sitelerde bu tip atışmalar neredeyse rekor seviyede guncel kalıyo. Bi şekilde biyerlerden hotrlayıp cıkıyo ve aktif başlık oluyor... Daha uzun bir süre de bitecege benzemiyor. Aksine yenileri eklenerek devam ediyor.
    YBR
    CG
    İNO. ile başlamış
    sonra CBF eklenmiş...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF150 bunların epsini döger.

Saka bir tarafa da Butun sitelerde bu tip atışmalar neredeyse rekor seviyede guncel kalıyo. Bi şekilde biyerlerden hotrlayıp cıkıyo ve aktif başlık oluyor... Daha uzun bir süre de bitecege benzemiyor. Aksine yenileri eklenerek devam ediyor.
    YBR
    CG
    İNO. ile başlamış
    sonra CBF eklenmiş...
    Tebrik ediyorum seni, hiçbir açıklaman ve fikrin yok demek ki

aslann2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tartışmayı biraz okudum. Az önce de innova ya baktım Honda mühendisleri innova yı injeksiyonlu yapmış yani yakıtta önemli bir avantaj sağlanmış ve emisyon oranı düşürülmüş...

dj_embow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2005 model honda cg kullanıyorum ikjinci el aldım vitesliye geçiş için katır gibi motor hangisi hoşuna giderse onu al ybr honda ikiside kalite ama benim ybr daha çok hoşuma gidiyo

pasa216 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 100 2012 Kırmızı :)
    kardes pratik bisey istiyosan innova süper motor hemde güçlü ve iyi gidiyor..yok ben debriyajlı alırım dersen de ybr 125 iyi gider

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:13 ----------

sahsen bnm motor kanuni bs-100 ve cok ama cok memnunum cok ii gidiyor ve debriyajlı

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    bence ybr abi yedek parça güçlü 2.eli güçlü
    Yüksek Kalite Üstün Performans

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Bence İnnova 2 eli de baya aktif

İnnova hem Honda olması hem 120 km hıza çıkabilmesi 1 litre ile 50km gidebilmesi (tabi karbrütör olanı) Debriyaj sız olması ve çok sağlam olması trecih de büyük etken birde birde Ybr ye göre çok atak gidon u çevirirken bu çok belli oluyor

tel jant daha sağlam ama tabi lastiklerin tubeless olmaması bir dezavantaj

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    İnnovaya alışan başka motora binemez döngüsel zaman topiği olmuş burası bi msj yazan 1 sene sonra yazmış adam ybr yi almış perte bile çıkarmıştır şimdi....şimdi tercih edecek olsam ybr yi cbf i vs diğerlerini 0 km alıp satmış biri olarak anf 125 innova i derim.

Honda cg125 ve ybr aynı katogarideler ama tercihim cg 125 olurdu.

İnnova, cup sınıfının en iyisi ve bu iki modeli asfaltta her bakımdan zorlar ybr ile başedebilir hatta geçer. Abes kaçar ama arazide ve patika yollarda innova'nın şansı yok. Yakıt tüketiminde İnnova her ikisini solda sıfır bırakır. Kısaca İnnova seçerdim.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ybr daha mantıklı secim bence
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

emrekrbrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durun bakiim bi de ben bi hortlatiim

kıyaslamadan bu zaman gecen süre içinde gerek ybr nin gerekse innovanın gayet kaliteli ve aldıgı parayı hakettigini söyleyebiliriz.ben innova kullanıcısıyım su an 65,000 de 2005 mod. az yakması ve kullanım kolaylıgından dolayı tercih etmiştim.yakıt durumuyla ilgili olarak 10 tl ile 140km. gitti ve son kadame yanmaya basladı onu da eklerseniz 15km daha gider. hız için söyleyecegim seyde 120 düzde rampada da 135 görmekte

ikiside üzmez derim ben,tercihim se innova 125i

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler