Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125R mi yoksa cbf 150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    arkadaşlar ben ilk motorumu alıcam ve bu motordan sonrada 600 cc lik racing motor almayı düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz başlangıç olarak ya da nasıl bir başlangıç izlemeliyim. cbr 125r mi yoksa cbf 150 mi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    cbr 125 .................................................. ....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

şimdi ben de baktım cbr ye süper bir motormuş.. Ben de cbf 150 ile ybr 125 kıyaslatmıştım.. Hondayı seçtiler.. Benim de içime sinmişti.. Ama cbr görünce hayran kaldım.. CBF den vazgeçtim CBR alacağım

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    İki motorda tarz olarak farklı, bence karşılaştırılması doğru olmaz, ybr yi cbf ile Cbr yi Yamaha yzf r 125 ile karşılaştırırsak istediğiniz cevaplara daha doğru ulaşmış olursunuz, bence ilk önce tarzınızı belirginleştirin.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    sonradan 600 cc lık racınge gecıceksen.cbr 125 al.yok cok hız yapmıcam rahatlık ıstıyorum artcımla gezıcem dıyosan cbf150 ıle basla.hatta ybr 125 i de dusunebılırsın.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    geleceğinde cc yükseltmek istediğin zaman race e binmek istiyorsan cbr, tourring, naked takılmak istiyorsan cbf ile başlaman daha mantıklı olur. Tarzın hangisi ise buna göre hareket et, yüksek cc race ler mi seni çekiyor, tourringler veya naketler mi ?

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    CBF 150 al derim bende 2 hafta önce aldım cbr 125 kullanabilirliği yok motorun çanta takamassın bişi edemezsin gez gel motoru kullanışı zor gidon dönmüyor yoruyor adamı varda var parça pahalı vsvsv cbf 150 alderim ybr de alma honda varken ybr alınmaz hem cbf daha güzel duruyor kaslı duruyor ybr çok kötü duruyor

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 al derim bende 2 hafta önce aldım cbr 125 kullanabilirliği yok motorun çanta takamassın bişi edemezsin gez gel motoru kullanışı zor gidon dönmüyor yoruyor adamı varda var parça pahalı vsvsv cbf 150 alderim ybr de alma honda varken ybr alınmaz hem cbf daha güzel duruyor kaslı duruyor ybr çok kötü duruyor
    abi parça pahalıdır onu bilmem, gidon dönmüyordur bilmem. Kullanmadım çünkü ama çanta takılıyor. İki çeşit:
    Arkadaya CBF tarzı: http://www.sahibinden.com/cbr_125_or...XQQdisplayitem
    Depo üstü: http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43999
    Not: Sanırsam üstteki normal satılmıyor. Adam kendi uyarlamış. Ya da öyle bişi

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    yeğenim çantamı takıcan cbr ye kro gibi :D bırak bu işleri al cbf 150 ni hem sen ilk motorunu alıcan cbr 125 olmaz sana cbf al dönüşlerde çok zorluk çekersin

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hyo 250 gtr dicem de ilk motorunsa cbf al zaten çanta takmayı de düşünorsan
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

eğer 1.70 den uzaksan cbr 125 den uzak dur zaten çok küçük bi motor iyice sırıtır boyun uzunsa bende motoru alalı 3 ay oluyor ama satmayı cbf 150 sonrada ninja250 geçmeyi düşünüorum gören gülüyor yaw
    NoT:boy 1.87
    +++ birde şunu ekleyeyim oarşa fiyatları cbf 150 ile arasında çok fark var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler