Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ER6/N,Monster 620ie ve Suzuki GSR 600

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Bu üçü arasında ağırlık hep Er6/n de.Er6/n tercihi doğru bir seçimmi eğer karar verirsem seneye inşallah nisan mayıs(eğer kelepir birşey bulursam kış ortasıda olabilir maksimum 1 yaşında düşünüyorum) gibi sahibi olacağım.Buradaki yorumlar çok önemli karar vermemde nekadar Kawasaki ağır bassada.4 silindir ve 2 silindirin arasıdanki artı ve eksileride paylaşırmısınız.Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    monstr ie, hmmmm
    baba yaaa, cevap ayzacam ama önce ayık olduğundan emin olmalıyım. çünkü hep zorda kalınca "kafam iyiydi idare edin" diyosun...

ayık olduğuna beni ikna etmeni bekliyorum
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    monstr ie, hmmmm
    baba yaaa, cevap ayzacam ama önce ayık olduğundan emin olmalıyım. çünkü hep zorda kalınca "kafam iyiydi idare edin" diyosun...

ayık olduğuna beni ikna etmeni bekliyorum

Ayığım Buarada nerede hata yaptım ve kafam güzeldi dedim eğer suzuki GSXR meselesiyse dalgınlıktan olmuştu tam anlamadım konuyu yönlendirebilirmisin.Teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayığım Buarada nerede hata yaptım ve kafam güzeldi dedim eğer suzuki GSXR meselesiyse dalgınlıktan olmuştu tam anlamadım konuyu yönlendirebilirmisin.Teşekkürler
    evet gsxr muhabbetindeydik. şaka yaptım yaaa...

kardeş, şimdidenaraştırman çok güzel, ancak 1 sene sonraya döviz ne olur, yılbaşında hangi modeller çıkar, hyosung ne aleme gelir bilemem/bilemeyiz. ben 30 yıldır motorun içindeyim ama bir motor almaya kalktım 2 haftadır uykusuzum. .. kolay değil yani.

şimdi gelelim sorduğun soruya

er6n: çıplak, 2 silindir, 72hp ( Z motor kucağında inlersin, ben de bu yüzden almıyorum şu anda kawasakiyi)
    ducati, çıplak, 2 silindir. ?hp ( servis ve yedek parça olayı tam bir muamma. kötü demiyorum. zorlanırsın diyorum)
    gsr600: diğerlerinden %40 daha pahalı. diğerlerini 8-10 arasonda bulurken bunda 12-14 civarında bulursun. ama 4 silindir. güç olarak da üstün ama dediğim gibi pahalı. paran yetiyorsa gsr ama hyo adam olsaydı gt650 comet tek geçilir.

zaten ben de düşünüp taşınıp gtr650 diyorum son zamanda....

Motosikleti
    Nexus 500
    evet gsxr muhabbetindeydik. şaka yaptım yaaa...

kardeş, şimdidenaraştırman çok güzel, ancak 1 sene sonraya döviz ne olur, yılbaşında hangi modeller çıkar, hyosung ne aleme gelir bilemem/bilemeyiz. ben 30 yıldır motorun içindeyim ama bir motor almaya kalktım 2 haftadır uykusuzum. .. kolay değil yani.

şimdi gelelim sorduğun soruya

er6n: çıplak, 2 silindir, 72hp ( Z motor kucağında inlersin, ben de bu yüzden almıyorum şu anda kawasakiyi)
    ducati, çıplak, 2 silindir. ?hp ( servis ve yedek parça olayı tam bir muamma. kötü demiyorum. zorlanırsın diyorum)
    gsr600: diğerlerinden %40 daha pahalı. diğerlerini 8-10 arasonda bulurken bunda 12-14 civarında bulursun. ama 4 silindir. güç olarak da üstün ama dediğim gibi pahalı. paran yetiyorsa gsr ama hyo adam olsaydı gt650 comet tek geçilir.

zaten ben de düşünüp taşınıp gtr650 diyorum son zamanda....
    Hyosung u ben bir senedir bu modellerle birlikte inceliyordum aslında motor sevdası daha yeni başladı çok bir geçmişi yok bende,hyosung a gelince yakından inceleme fırsatım oldu herşeyi çok güzel yakışıklı bir gövdesi var ama gösterge paneli(biliyorum çok gereksiz bir detay)bana çok basit geldi biraz daha gösterge paneli ve ön far kısmına makyaj yapabilirlerdi.Çoğu motor sever gibi bende gösterişe önem veriyorum Er6/n de bu yüzden hep ağırlıkta duruyor fiyat konusunu doğru değerlendirmişsin ikisini 8-10 bine Suzukiyi daha pahalıya bulaibliyoruz.2 silindirin dezavantajını düşünmüştüm titreşim gibi zaten yorumdada bahsetmişsin ikimizin kafasındaki motor tipi çok yakın.Bu yüzden yorumunu önemsiyorum ve kafama yazıyorum.Ducati yi listeye eklemem yedek parça,veya servis dezavantajını bildiğim halde piyasada onun gibi safkan ama karizmatik motor bulamadığımdan italyanlar bu imajı çok güzel yapıyorlar bir kere asaleti var motorun ki 3 tane pahalı racingin yanına koyun yine çekiciliğini kaybetmez.Baştada belirttim imaj önemli çekicilik ama bunun yanında malum bütceye görede bir motor olmalı.Hyosung 2010 da yeni kafalı bir naked getirirse neden düşünülmesin avrupa ve amerikada bilinen ve tutulan bir marka sonuçta.Tercihine göre senin aldığın motoruda listeme ekleyebilirim,Yorumlara bakarak kafamdaki motora yakın motorları tercih ve kıyaslama yapmışsın.Öneri ve yorumların için sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:34 AM ----------

not:Ducati 60 beygir

Motosikleti
    bak sana ne gösterecem. parça sorunu olmazsa bunu(!) almıştım şimdiye değin ama :(
    kahretsin işte...
    http://www.sahibinden.com/adanada_te...XQQdisplayitem

az bak olur mu, çünkü ben baktıkça acı çekiyorum.. kıyamam sana

Motosikleti
    Nexus 500
    bak sana ne gösterecem. parça sorunu olmazsa bunu(!) almıştım şimdiye değin ama :(
    kahretsin işte...
    http://www.sahibinden.com/adanada_te...XQQdisplayitem

az bak olur mu, çünkü ben baktıkça acı çekiyorum.. kıyamam sana
    Makine budur hoca,siyah olsaymış dahada bir muhteşem olurmus :D

Motosikleti
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makine budur hoca,siyah olsaymış dahada bir muhteşem olurmus :D
    öyle tabii de, yaldızlı sarının farkına hornet 600 de vardı honda...
    yaldızlı sarı iyidir, ağır durur...

Motosikleti
    Nexus 500
    öyle tabii de, yaldızlı sarının farkına hornet 600 de vardı honda...
    yaldızlı sarı iyidir, ağır durur...
    Evet olabilir,birde ben alttaki CBR nin mavisini çok beğeniyorum koyu tonlar çok asil gösteriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler