Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Inturder M800 mü yoksa Shadow 750 mi?

Katılımcı sayısı
35. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Intruder M800

25 71.43%
  • Shadow 750

10 28.57%

Intruder M800 vs Shadow 750

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Tüm motorsikletçi arkadaşlara aranıza katılan yeni bir üye olarak selamlarımı sunuyorum.
    Yeni bir motorsiklet almayı düşünüyorum hatta almak üzereyim.Paramı nerdeyse hazırladım sayılır ancak hangisini almam gerektiğine hala karar veremedim.2 Motor arasında kaldım kardeşler.1.Int.M800 2.Shadow 750 :( Bu kararsızlık beni öldürecek. M800'ün görüntüsüne hasta oldum gerçekten de hoşuma gitti.Hem biraz agresif ve spor hem de bir chopper duruşu var (yani öncam ve çanta takımı takarsan) Öte yandan shadow hakkındaki su götürmez yorumlar (iyi yönde yorumlar bunlar). Her iki motorun da 2. elleri aşağı yukarı aynı fiyat. Bu sitede bulunan forumlardaki çoğu yazıyı okudum ama hala tatmin edici bir karara varamadım. Gönlüm biraz daha M800 den yana ama bilemiyorum işte...
    Lütfen bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
    Herkese iyi sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı şeyleri düşünüyoruz hatta tamamen aynı diyebilirim. ilk motorun olacaksa 2side seni tatmin eder die düşünmekteyim teknik bilgim yok ama görüntü açısından kesinlikle m800 alırdım ve halada alabilirim biraz daha para biriktirmem lazım bide görüntü performans hyosung gv650 var tabi

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Teşekkürler Terapist, aynı şeyleri düşündüğümüze sevindim. Bu aşamaya gelinceye kadar inan ki çok karşılaştırma yaptım. Çeşitli sebeplerden dolayı Dragstarı seçeneklerim arasından çıkarttım. Çok da bulandırmak istemiyorum konuyu.Gv650'yi hiç düşünmüyorum zaten.Ama önerin için sağol. Sadece bahsettiğim bu 2 motor arasından birisini almak istiyorum. Konuyla ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Bu tarz motosikletlerle ilgilenenlerin sayısı pek fazla değil gibi :( İş başa düştü artık.
    Feel the breeze

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    shadov 750 derim..

Motosikleti
    Vstrom '07
    ben shadow 750 yi 1 sene kullandım çok da sevdim ama m800 kullanmadım bu yüzden kıyaslaam yapamayacağım... Shadowda sevdiğim yönler görünüşü stabil oluşu hızlanması düzgidişi virajları sesi hakimiyet duygusu v.s. sevmediğim yönü ise arka frenleri ve arka süspansiyonu idi...
    Gemiler limanlarda güvendedir ama limanlar için yapılmamışlardır...

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı DrCarpeDiem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben shadow 750 yi 1 sene kullandım çok da sevdim ama m800 kullanmadım bu yüzden kıyaslaam yapamayacağım... Shadowda sevdiğim yönler görünüşü stabil oluşu hızlanması düzgidişi virajları sesi hakimiyet duygusu v.s. sevmediğim yönü ise arka frenleri ve arka süspansiyonu idi...
    Deneyimlerini paylaştığın için saol DrCarpeDiem. Arka fren ve süspansiyonu dikkate alacağım.
    Feel the breeze

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Valla bizde M800 e talibizShadowa göre daha yenilikçi (enjeksiyon,tersten sispansiyon gibi).Nedense Shadow daha cok tutuluyor onu anlamış değilim sebebini
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    m800 iyidir

Motosikleti
    SUZUKI INTRUDER M800
    slm ... Benim fikrim herzaman tutulan bir makinanın alınmasıdır. Shadow 750 tavsiye ederim...

nukrozamrud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke
    Şöle bişey söliyim benim eski işyerimin orda bi m800 vardı
    yemin ediyorum geldiğinde camlar titriyodu.
    Görüntü ses on numara harbiden tek geçerim.

Motosikleti
    ---------
    dragstarı neden çıkardınız seçenekler arasından bende bu 3 motor arasında gidip geliorumda paylaşırsanız sevinirim

Motosikleti
    Honda 1000RR

slm

Alıntı sasmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dragstarı neden çıkardınız seçenekler arasından bende bu 3 motor arasında gidip geliorumda paylaşırsanız sevinirim
    Dragstarı çıkarmamın nedeni hava soğutmalı oluşuydu daha doğrusu ben de kime sorduysam bana bunu söyledi hep. Halbuki dragstarın motorunun şase içindeki açısı sayesinde çok da hararet problemi olmadığını söyleyenler de oldu.En yakın arkadaşım da almışken honda al 100cc gene fark eder dedi. Bu arada 4 gün önce 2005 model bir honda shadow sahibi oldum Darısı da sizin başınıza inşallah.
    Feel the breeze

plus_minus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki m800
    m800 derim.bende kararsız kalmıştım.ama tercihine saygı duyarım.bende suzuki honda arasında gittim geldim.ben suzukide karar kıldım..sana hondayla güvenli sürüşler ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler