Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway kymco

Motovento
    REKLAM ALANI

oncelikle butun arkadaslara hayırlı surusler benim cin malı wuxi harvey bi motorum var birebir windy s aslında bunu yaklasık 2 yıldır kullanıyorum fakat okumaya gidecegim icin satmak istiyorum satıcam insallah nese konumuza gelelim bu motoru vitesli oldugundan evde benden baska kullanan yok bende bi scooter almak istiyorum ben gidince kullanılsın diye fakat malum ortalık marka dolu hangisi kotu hangisi ii bi marka bilmiyorum keeway ve kymco markalarını herkes tavsiyo ediyo ii diyo fakat aralarında mutaka bi kalite farkı vardır oncelikle bunların ne malı oldugunu ogremnmek isitorum sonra modelleri var ikisininde gayet cinconlu suslu cekiyo kendine ben kymcodan super 8 ve agility city keeway den ise outlook begendim bu markalar bu modeller icin bana ne soyleyebilirsiniz yedek parca performans ve yakıtları nasıldır malzeme kalitesi icin ne dersiniz simdiden tesekkur ederim hepinize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    kymco alternatifler arasındaysa keeway a bulaşma.

biri elma digeri armut.

bu kymco honda yamaha kadar iyi bi motor mudur yedek parca performans yakıt konusunda

Motosikleti
    keeway150 sl
    kymco daha iyi diyolar
    ama ben 3 yıldır keeway kullanıyorum sorun yok
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

yaa arkadaslar yokmu bana bu modeller icin bi bilgi verebilecek

keeway çin de yapılıyor sonra macaristana gelyor macar malı avrupalı diyolar ama aslında oda çin lakin tabi yinede çinlilerin hepsinden daha iyi tabi sağlamdır kullanırsın epey ama kymco ile kıyaslama sakın yapmayın çünki o bir efsane cup ve scoter de dünyada bir numara çok kaliteli tayvan malıdır evladiyelik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:13 ----------

cup modelinde yani yarı otamatik modellerde hondayıda yamahayıda tokatlar siler atar dünyada sadece 5 vitesli cup motosiklet kymco da var başka hiç bir markada yok honda innova falan yamaha crıpto filan traş yanında 150 cc lik cup 5 vites yarı otomatik varmı daha iyisi araştırın bakalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler