Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

movistarın farkı nedir

Motovento
    REKLAM ALANI

ya arkadaşlar kafma takılan bişiy oldu,bu motor konularında çok eski degilim,o yüzden umarım komik duruma düşmüyorumdur honda 600rr ile honda movistar 600 rr arasında teknik olarak renk ayrımından başka bir fark varmıdır. kafama takılmasının sebebi genelde internette bakıyorum movistarlar az birazda olsa,normal rr lara göre fiyatı düşük,cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    movistar sıfırken sponsorluk ücretinden dolayı daha ucuz satıldı diye biliyorum yanlıssam lütfen düzeltin.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    moviestar serisi eski bir seri model olarak bakarsan 2005 2006 vs. doğal olarak günümüz makinalarına göre biraz daha ucuz oluyorlar

caner_37 arkadaşımızın dediği gibi ucuza felanda satılmış değildir

bu tümüyle firmayla honda arasında yapılan bir reklam anlaşmasıdır başka birşey değil
    sende gider para basarsan bilinen bir marka olarak hondaya bilmem kaç bin$-€ neyse seninde adını yazarlar o grenajlara hiç dert değil (= sponsorluk reklam anlaşmasından başka bir şey değil bu
    repsol hondanın kendi yağı ve doğal olarak bi çok modelinde repsol seçenği var
    şimdi leyla modeli gelicek mesela (herhangi reklam içerikli değil ama)

yamaha rossi modeli yapmış misal satışı arttırmak adına daha bunun gibi örnekler mevcut tümüyle reklam satış politikası

yani daha açıcak olursak bmw arabalarının motor kaputunu aç yağ kapağında reklam anlaşmasından dolayı castrol yazar ama shell yağı bu arabalar için daha iyidir kullananların yorumları bunlar (hatta kosifler'di sanırım shell 5-30x denen özel bi yağ getiriyor yurt dışından sadece bmw landrover ve mini arabalarında kullanmak için tr'de satışı yok)
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    repsol , movistar , hannspree.. hepsinin olayı aynı o zaman?
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

sagol ilkay bilgiler için,yanlız ben aynı tarihli motorlar için kıyaslama yapmıştım zaten 2005 movistar ve 2005 düz honda gibi,ama dedigin gibi reklam olayı çok mantıklı

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı philetoaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    repsol , movistar , hannspree.. hepsinin olayı aynı o zaman?
    aynen bu şekildedir bu markalar daha önce motogp'de olmuş markalar tabi bununda etkisi var fabrika takımları olarak yarışıyorlar zaten hali hazırda yıllık yatırımları bulunmakta hemde o sene en iyi olan takımsa neden o model motor çıkmasınki en iyi motoru kullanıyorsunuz temasını lanse ediyor sonuçta en hızlı en atak en iyisi anlamını taşıyor...
    bi ara moviestar oldu sonra repsol oldu şimdide hannspree... bunlar zamanla dahada olacak şeyler

Alıntı selimumdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol ilkay bilgiler için,yanlız ben aynı tarihli motorlar için kıyaslama yapmıştım zaten 2005 movistar ve 2005 düz honda gibi,ama dedigin gibi reklam olayı çok mantıklı
    insanlar daha güçlü olduklarını düşünür bu motorların diğerlerine göre daha yarış stili kullanılır psikolojik olarakta hani motorunun hastası olan tipler vardır tertemiz bakar parlatır paklatır zorlamaz kızı gibi bakar bu motorları kullananlar daha güçlü psikolojisinden biraz daha sıkar genel olarak ama temizleride yok anlamına gelmiyor çok temiz bakılanlarıda çıkıyor ama motorun görünüş olarak reklam olarak olması hemde eski tabi insanda yenileri gelince bi - oluşturuyor doğal olarak fiyata yansıyor tabi
    atid bunu beğendi.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    ZX6-R
    mekanik olarak bir fark yok ve bildigim kadarıyla sadece 2006 yılında üretildi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler