Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Cbr 125 mi Cbf 150 mi ?

Katılımcı sayısı
41. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • cbr 125r

22 53.66%
  • cbf 150

19 46.34%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cbr 125 mi Cbf 150 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben cbr 125 i tercih ederdim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanki motorla hep yarışlara katılıyorsunuz da tokatlamaktan bahsediyosunuz.

İkisi de çok kaliteli motorlar.Bence seçimini ona buna sorarak değil de gidip motorları görüp,üstüne oturarak eğer imkanın varsa deneyerek(bun olursa süper olur) yapabilirsin.Hangisine kanın ısınıyorsa,hangisi gözüne güzel geliyorsa,ihangisinde daha rahat ediyorsan onu almalısın.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Motosikleti
    Kanuni Hussar 125
    oooo ben yokken konu bayagıı ısınmış bn 2sidene bktm cbr 125 diyorum tabikide artk kesn alacagm :D aranızaa en kısa sürede bnde katılıormmm smdlk 1 ay fln scooterla idare edicez.. bu zmn dilimi gcmez walla bkle bni cbr bn geliorm (siyah)+ siyah mont + siyah kask + dizlik +eldiven yeaaahh !! :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:44 AM ----------

smdi heycanlandım haa
    [COLOR="Blue"][I]Bir Gün Herkez Fenrbahçe'li Olacak :cat:[/I][/COLOR]

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    arkadaşlar ben ikisini de kullandım tamamen ama tamamen farklı motorlar
    cbf nin rahatlığı büyüklüğü ve de yakıtı herşeye bedel
    şehiriçinde çoook daha rahat
    cbr güzel bir arkadaş yanlız istediklerini veremiyor
    cbf ondan istenilenleri yapabiliyor
    kullanım amaçları farklı
    teşekkürler

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    cbr125im var fakat ben bu iki motordan ziyade ybr 125i öneririm şehir içi kullanımda çok rahat hem az yakar işini görür bu benim görüşüm cbrım var fakat hem mennumum hemde değilim artıları ve eksileri var cbrı önermem açıkçası!
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz araştırırsan ; CBR 125 ile TVS Apache 150'nin kıyaslanacağını anlarsın. CBF seri bir motor değil CBR 125 13,5 Beygir sınıfına göre seri bir motor TVS ApacheDE aynı şekilde 13,5 Beygir çok seri bir motor kullananlar bilir.Hatta hem YBR hem CBR hem CBF hem Apache kullananlar çok iyi bilir diyeyim kıyaslamaları.
    Bana sorarsan YBR , CBR , Apacheyi kıyasla YBR yavaş kalır aralarında biraz ama sağlam dayanıklı motordur kendini kanıtlamış tipide güzel ben apache kullanıcısıyım bana sorsan Apache alırım.
    bence biraz daha araşırsan bu balığın birebir aynısından en az 5 tane bulursun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:38 AM ----------

Alıntı mami156 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo ben yokken konu bayagıı ısınmış bn 2sidene bktm cbr 125 diyorum tabikide artk kesn alacagm :D aranızaa en kısa sürede bnde katılıormmm smdlk 1 ay fln scooterla idare edicez.. bu zmn dilimi gcmez walla bkle bni cbr bn geliorm (siyah)+ siyah mont + siyah kask + dizlik +eldiven yeaaahh !! :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:44 AM ----------

smdi heycanlandım haa
    küçük bir not: Cbr 125 ler 2009 yılında dahi Türkiye de 2009 satılmasına rağmen diğer ülkelerde ki kafa granajı ile aynı değildir.
    2010 da da 2008 den bu yana avrupada satılan modeli (abileri gibi çift farlı)
    olan modeli gelecek. Aldığın motor eski kasa ya düşecek bu da parasal anlamda ikinci elde zarar etmeni sağlar.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Kanuni Hussar 125
    [
    bence biraz daha araşırsan bu balığın birebir aynısından en az 5 tane bulursun.[
    bencedee

Motosikleti
    honda innova anf 125
    küçük bir not: Cbr 125 ler 2009 yılında dahi Türkiye de 2009 satılmasına rağmen diğer ülkelerde ki kafa granajı ile aynı değildir.
    olan modeli gelecek. Aldığın motor eski kasa ya düşecek bu da parasal anlamda ikinci elde zarar etmeni sağlar.[/QUOTE]

ya kesin bi açıklama yada sağlam bi kaynak varmı bu konuda gerçekten onu bekliyorum bnde

Motosikleti
    Kanuni Hussar 125
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olan modeli gelecek. Aldığın motor eski kasa ya düşecek bu da parasal anlamda ikinci elde zarar etmeni sağlar.
    ya kesin bi açıklama yada sağlam bi kaynak varmı bu konuda gerçekten onu bekliyorum bnde [/QUOTE]

bn aldktan snra gelirse kahrolurum walla digeri çok faça duruyo

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    oylar 18 e 18...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)