Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr125-aprilia-yamaha ybr125

Motovento
    REKLAM ALANI

yeni bir motor alıcam kimileri yamahanın hondaya göre daha iyi olduğunu yedek parçalarının ucuz olduğunu onu tercih etmemi söylüyor ama honda cbr125 benim daha hoşuma gitti alacağım motorun görünüşünede önem veriyorum hondacbr125 yamahaybr125e göre daha göz alıcı
    apriliayı duydum onunda görünüşü hoş ama onunda yedek parçaları bulmak sorun oluyormuş sanırım. birde para üst sınırım 4000tl. 2. el aramalıyım sanırm, sizce hangisi daha iyi yardımcı olursanız sevinirm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah olacak
    motora yeni başlıyosan ybr yi tavsiye ederim daha az grenajlı yatırdığın zaman fln o kadar para tutmaz ama tabiki daha önceden motor kullanmayı biliyo ve kendine güveniyosan cbr derim nede olsa o bir honda ve fiziksel görünüşü daha güzel yedek parçada yamaha denildiği gibi ucuz ama honda zaten kolay kolay sorun cıkarmaz

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    iki motor aaında tabiki fark olur görünüm açısından biri spersport biri enduro tazrzı.bence tarzında bir seçim yapman gerekiyor.racing tutkun varsa cbr 125
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burada tipten ziyade senin hangi kategoriyi istediğin önemli. Gönlünde yatan CBR 125 ise onu al, ileride race bir makina aldığında sürüş pozisyonu olarak fazla zorluk çekmezsin. Yok ben rahatıma düşkünüm diyorsan farklı kategorilere yönel.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

cbr derım ben

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180
    Öncelikle ybr , cbr ile aprillanın olduğu katagoriye girmiyor.Oturuş,sürüş ve şekil bakımından farklıdır ybr.Yaptığım internet araştırmasına göre aprilla çok uzun ömürlü bir racing motosikleti değil.Kendi sınıfı olan 125 cc racing türünde yapılan yarışlarda sırf hız için tasarlanmıştır ayrıca sıfırını bulabileceğini pek sanmıyorum Türkiye şartlarında,tavsiye etmiyorum uzun süreli ve hız yapmadan kullanmak istiyorsan.Cbr 125 rr kendi sınıfında 1.diye düşünüyorum.Cbr al kardeşim pişman olmazsın,yedek parça işini de sorun etme.. honda hayat onda
    where is my mind ?

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Sen Cbr İStiyosun %90 Ben Bunu Anladım Cbr Al racing Tadını Cıkar
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler