Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Skygo mu Keeway Superlight 150 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, ben ilk motorsikletimi alacağım ve bu konuda pek bir bilgim yok o yüzden size sormak istedim. Biryerde Skygo SG 250-4 ve Keeway Superlight 150 chopper gördüm. Sizce ikisinden hangisi daha iyi, hangisini seçmeliyim?? Çok teşekkürler şimdiden..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    birisi 250 cc diğei 150 cc motordur tercih hacimden yana ise skygo ama kalite açısından da keeway 150 hiç fena değil. ama 250 tercih edecekseniz Keeway Supershadow 250 yada Regal Raptor derim.

ilk motorum keeway superlight 150 idi ve gayette şık idi.

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keeway süperlight 150
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

keeway 250 süpershadow al bence
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

yani şimdi ilk motorum olacak ya, motorun yada herhangi başka bir yerin arıza yapması, sağlamlığı bakımından da sorayım o halde. şimdi benim motor tecrübem de yok, çok basmam çünkü hız bakımından, stabil ve sağlam olması daha önemli. herhalde bana keeway'i önereceksiniz o zaman??

daha önce motorsiklet kulllandınmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:45 PM ----------

yani tecrübe varmı?
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

yok hiçbir tecrübem yok ehliyetimi bile eylül sonu alacağım:(

hangi motor alırsan al mutlaka boş yollarda onunla bol bol pratik yap ve motorunu tanımaya çalış kask-mont-dizlik-korumaların mutlaka olsun

bu anlamda regal raptor veya keeway 250 süpershadow öneririm

çok dikkatli ol inşallah motoruna kavuşursun

çok teşekkürler yardımlarınız için aklım çok karışıktı nasıl yardımcı oldunuz anlatamam, sağolun

sen tarzını seçmissin ben bişey yapmadım birde kilo ve boyunu öğrenebilirmiyim

kilo 81 boy 1.70 benim?

Alıntı velarion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kilo 81 boy 1.70 benim?
    her ikiside uygundur boyu 1.80 kilosu 85 in üzerinde olan arkadaşlara keeway 250 cc süpershadow küçük kalıyor onun için sordum sorun yok ikisinden birini tercih edebilirsin sakın görselliğine inanıp jinlunlara filan bakma

sağlıklı kal

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ilk motorun olaCAK MOTOR TECRÜBEN YOK EHLIYETIN EYLÜLDE ALACAKSIN ve tecıhın chopper tarzı motosıklet olacak ozaman keeway ı önerırım ama trafık tecrübende yoksa o zaman bütcenın bir kısmını eğitim veren kurslara harcamanı şiddetle tavsıye ederım çünkü motosıkletın şaksı olmadığı gibi trafi,ğin hiç şakası yok ondan sonra terciğini yapar bütcene göre ikinci el bir ustaya göstererek motsıkletını alırsın

kadıköyde biryer gördüm chopper'lar için eğitim veriyormuş oraya da gideceğim. Aceminin acemisi değil de acemi olayım bari sadece. teşekkürler tekrardan, tercihim keeway olacak artık.

birde birşey soracağım forumu dolaşırken farkettim, bu regal raptor'a da iyi diyorlar sanki. ilk motorum olarak kavrayabilir,kullanabilir miyim onu mu alsam?

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı velarion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde birşey soracağım forumu dolaşırken farkettim, bu regal raptor'a da iyi diyorlar sanki. ilk motorum olarak kavrayabilir,kullanabilir miyim onu mu alsam?
    bide 650 drag var ona bak oda güzel....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    sl150 alcaksan eğer alma.
    imkanın varsa regal raptor al.
    boy ve kilo ideal. üstünde emanet durmazsın.
    paran yoksa keeway de alabilrsin skygo da. ama tercihen keeway.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yada son karar 600 rr
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

arkadaşlar tekrardan çok teşekkür ederim. bütçeme göre düşüneceğim artık. bugün bakırköyde bir regal raptor gördüm hatta üzerinde motosiklet.net yapıştırması da vardı o da çok güzelmiş. bakalım keeway yada raptor. çok teşekkürler tekrardan.

kime sorarsan sor keeway der

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler