Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bobcat hakkında ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    bu model hakkında bilgisi olan var mı ? hız ve yakıt durumu nedir .alttaki motor 1700 e alınır mı ?
    Üretim Yılı 2005
    Km 24000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1,700 biraz fazla geldi bana 2005 model için bu motorlar 4-5 sene sonra değiştiriliyor genel kullanıcı profili uzun süre elinde tutmuyor. pazarlıkta biraz fiyat kırarsan olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı kutaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1,700 biraz fazla geldi bana 2005 model için bu motorlar 4-5 sene sonra değiştiriliyor genel kullanıcı profili uzun süre elinde tutmuyor. pazarlıkta biraz fiyat kırarsan olabilir.
    sence bu motor için en uygun fiyat nedir _?

Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sence bu motor için en uygun fiyat nedir _?
    24000km az buz değil scooter için. Düz hesap 1,500 ekipmanın yoksa 200 de ekipmana verirsin.
    sahibindende fiyatlar uçmuş bakma sen piyasa durgun, 2,500den bahsediyolar hey yavrum kime satcaklar merak ediyorum. ama içine sindiyse 200dokunmaz diyosan al güzel motor yedek parça servis sorunu yaşamazsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı kutaydemirel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24000km az buz değil scooter için. Düz hesap 1,500 ekipmanın yoksa 200 de ekipmana verirsin.
    sahibindende fiyatlar uçmuş bakma sen piyasa durgun, 2,500den bahsediyolar hey yavrum kime satcaklar merak ediyorum. ama içine sindiyse 200dokunmaz diyosan al güzel motor yedek parça servis sorunu yaşamazsın.
    tmm 1500 teklif yapıcam bakalım ne diyecek ... bu benim 7. motorum olacak ve karar vermem çko rozlaştı yaz başından beri 3 tene değiştirdim ve yeminler bi daha çinli motıor almam zaten bu da macar mıydıı neydi .. inş. yaz bitmeden bi motor daha çekicem altıma

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Merhaba , aynı motordan bende vardı yakşaık 1 ay önce 19000 km de 2200 verdim...Güzel motordur... yalnız biraz sert bir motor onun dışında üzmez seni....

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    çok güzel motor...kanuni nin gtirdiği ender motorlardan biri.kullanıcısı olmak keyiftir bence...sıfırı 4.700 tl civarı idi...hatta şu an hala satışta.2.300 - 3000 tl arası 2. el piyasası...1.700 iyi bir fiyat,bu yüzden iyi bir servise gösterip almanı tavsiye ederim...piyasasının altında satma sebebini öğren mutlaka...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler