Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ninja 250r-CBF500-cCBR250r

Motovento
    REKLAM ALANI

1.5 Yıldır Scoter a Biniyorum Ondan Once Dvmlı Olmamak Şartıyla Vitesli Motor Tecrubem Var Hem Başlangıc Olsun hem Güzel Dayanıklı Çif Silindir Bi Motor Almayı Düşünüyorum Bu 3 Motor Arasında Kaldım Kullanan Arkadaşlar - Lerini + Larını Benim Durumumda Biri Hangisinde Daha Az Sıkıntı Çeker Hangisinde Daha Cabuk Adapte Olur Tecrübelerini Aktarırlarsa Çok Sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Ninja grenajlı spor görünümlü ve yakışıklı ama performans ve artıları ve eksilerini bilmiyorum. CBF 500 çok güzel ve güçlü bir naked yakıtı fazla ve artık üretilmiyor. Cbr250 grenajlı 250 cc yakışıklı bir motor ama tek silindir, su soğutmalı. Üretimi ve satışı devam ediyor. İçlerinde en mantıklısı ve en ekonomiği cbr250

cbf 500 u aklımdan cıkarıp cbr ve nınja bakdıgım zamanda cbr a ( hondacılar kızacak ) çirkin geliyor kafa ve sag sol granajları :D dedıgın gıbı nınja yakışıklı duruyor fakat arkadaslarım cogunda 4 sılındır var tura cıkıpda arkada yetişmeye çalışan şişman gözlüklü çocuklar gıbı kalmak da ıstemıyorum :D

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı an4rshy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 500 u aklımdan cıkarıp cbr ve nınja bakdıgım zamanda cbr a ( hondacılar kızacak ) çirkin geliyor kafa ve sag sol granajları :D dedıgın gıbı nınja yakışıklı duruyor fakat arkadaslarım cogunda 4 sılındır var tura cıkıpda arkada yetişmeye çalışan şişman gözlüklü çocuklar gıbı kalmak da ıstemıyorum :D

O, 4 silindirliler arıza zaten, hepimizin derdi CBR 250 kullandım ve baya inceledim tatminkar ve bence cbr 250 çok yakışıklı bir motor. Yakıtını, ikinci eli ve sorunsuzluğu düşünüyorsan bence CBR'i değerlendir. Kawa hakkında aslında az çok forumdan bilgim var ama şimdi atıp-tutmayalım CBF500 ise iki silindir ve gayet güçlü bir motor ama malum yakıt sorunsalı var. en azından benim için
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Yakıtını Cok Fazla Düşünmüyorum İşin Aslı Çünki Hani Buna Haftada 1 Gün Doya Doya Binicem Oda Cok Cok 300 400Km Bi Tur nekadar Çok Yakabilir Keyif Sonucda Bu Bi Nevi Piskoterapi Gibi Bişey :D cbf500 kawa ve 250r kulanan yada haklarında yeterınce bilgi sahibi olan arkadaslar yardımcı olursa - leri + ları hakkında cok yararı dokunacak veya Bu 3 Motorun Fiyat larında baska motor varsa yakısıklı kaliteli ala ala bunumu aldın dedırtmıcek onlarıda arasdırabilirim

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Çift silindir almayı düşünüyorum demişsin fakat cbr 250 tek, haberin ola.Bu arada ben ninja 300 derim

cbr250 nın tek sılındır oldugunu bılıyorum ninja 300 le bu motorlar arasında 4 5 bin tl fark var max 10bin tl param var benım motora verebilecegim

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Ortada 10bin TL var ama ekipmanlar ne alemde

Revit mont ve arai kaskım var baska bi aksesuarım yok şimdilik Yaz Sonu daines mont gelicek kısmetse motoru alabilirsem

tolgabindal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf500
    11aydır 2006 cbf500 sahibiyim çok kıvrak,çok seri,bana göre konforlu,arıza çıkarmayan bir motorsiklet . Kötü yanıysa yakıtı ciddi anlamda çok fazla (100/6.5) . Parça fiyatları çok yüksek(zincir dişli takımı honda serviste 680 lira)

Ktm Duke De Hosuma Gitti Bu aksam Altın Elbiseli Adamın 250cc Karsılasdırması Diye Bi Videosu Var Cbr250 ninja250 Hyosung Daelim sym wolf ktm duke ve suzuki inazuma herkez birbirinin motorunu deişdirerek kullandıgı bi video herkez ktm duke e geçer not verdi ondeki Kocaman DUKE yazısı harici Gorunusude Güzel Eglencelide Duruyor Bilmiyorum Sizler Daha iyi Bilirsiniz Düşünceleriniz Nedir

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ninj 250 diyorum asla pişman olmazsın..

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninj 250 diyorum asla pişman olmazsın..
    ninja 250r lada bi video izledim sahibiyle roportaj yapmıs gene a.e.adam 10bin de ön amortisor keçeleri patlamış 1 2bin km sonrasında arka amortisor patlamış ben duyduma pek inanmadım ama 1400tl miş ondan dolayı biraz sogumaya basladım gibi tamam güzel duruyo yakışıklı motor ama sonrasınıda düşünmek lazım

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Cbr 250 al hem yolda bastımmı gitsin hemde cebin çok acımasın .

Ninjada 2 3 Mili Saniyelik Tepkime Süresi Varmış Öyle Diyorlar hondada Boyle Bi Sıkıntı yok duymadım cevırdıgın gıbı dolduruyo fakat honda arıza yapmaz ama arıza yapdımıda eyvah eyvah :D bu sorunlardan sebeb ne alıcama karar veremıyorum

Güncel Aradığım Cevapları Alamadım Ne Yazıkki

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben vereyim o zaman. Bir kere CBF 500 nesli tükenmiş, eski teknoloji bir motor. Onu geçiyoruz. Ninja iyi motor ancak demode. Sırf o göstergeleri yüzünden ben almam ama görüntüsünü sorun etmezsen al. CBF 250 aralarında en yeni, en ekonomik, ve bence en güzel motor. Bana göre üçü arasında tek tercih. Bunların dışına çıkarsam da Inazuma derim ama fiyat biraz daha yüksek. Megelli'ye de bir bak istersen. Bir de şunu izle :

http://www.youtube.com/watch?v=bwxfo1ggPyE

Ninja 250 r performans ve malzeme kalitesi çok iyi yakıt üzücü göstergeler Cbf 500 arkadan bakıldıgında kalın lastikleri ve kısmen sivri kuyruk yapısıyla dikkat çekse de bunu motorun tamamına yayamadıklarını düşünüyorum..Cbr 250 r hakkında pek bir şey söylemeyek geren oldugunu sanmıyorum Benim fikrime gelecek olursak 2014 yılında honda cbr 250 r veya cbr 125 r serisinde esaslı bir makyaj yapmadıgı sürece Bu moto calibre 250 r düşünüyorum.. (lütfen motoru canlı görmeyenler yorum yapmasınlar) ilk başlarda kaliteli bir motor almaya gerek oldugunu düşünmüyorum. motosiklet ve scooter ağırlık merkezleri ve oturuş pozisyonları olarak ayrı motosikletler. 1-2 sezon nispeten daha ucuz yedek parçası olan bir motor kullanmanı tavsiye ederim tabi bu benim görüşüm sen yine de tüm motorlara git üzerine otur sesini duy zaten doğru motoru gördüğünde hissedeceksindir... Saygılar..

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sen az bekle bence ktm duke 390 gelcek fiyatıda uygun olcak ;)
    ama senin dediğin 3 motor arasında cbr 250 yi secerdim

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    al şu cbr 250 yi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)