Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YAMAHA YZF R125 hakkında Bilgi istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhabalar
    Öncelikle Yamaha YZF R125 2009 Kasa almayı dusunuyorum Honda CBR 125 bana nekadar ucuz fıyatı uygun gozuksede dış stili olarak biraz sıradan gelıyor ama Yamaha YZF R125, yamaha R1 ve R6 gibi duruyor cok hoş kaslı tam bır yarıs motoru gıbı duruyor benım amacım bırazda artıslık caddede ılgı cekmesı. bunun ıcın Yamaha YZF R125 ı onerırmısınız. ve + ve - yanları nelerdir. Motor ehlıyetımı yenı alıyorum yasım 18 ve Yamaha YZF R125 nın egzozundan cok ses gelıyormu yarıs motorları gıbı? ve deposu kac ytl e doluyor ve kac km goturuyor, kac km hız yapıyor, kasko yapılabılıyormu yapılıyorsa nekadar tutar, bu alet tam otomatıkmı acaba manuelmı genel anlamda bana bılgı verırsenız cok ama cok sevınırım cevaplarınızı heycanla beklıyorum. ve bu motor gozuktugu kadar kaslı buyuk yarıs motoru gıbımı gercekte goremedım yamaha bayınde yoktu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok açık sözlüsün o yüzden tebrik ettim seni. Artislik yapmak için motor alma bence, araba almalısın. Hem aynı anda 3-4 tane hatun taşıyabilirsin.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet gercekten acık sozluyum. ve motor konusunda yenıyım hatam varsa ozurdılerım ama sadece bılgı almaya calısıyorum.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Tam sizin gibiler için bu motor..
    Alırsın caddede bir tur atıp pastane önüne çekersin..
    Hatta yamahaa 1 günde 10 kız götürme garantisi veriyormuş...

Neyse soruların cevabı motorun konusunda var birazdan link buraya gelir ve başlık kendi kendini imha eder zati

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yazımda duzeltmeler yaptım ve bılgısı olan yokmu acaba? bılgıdınız sorularıda cevaplarsanız sevınırım?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tesekkurler Link için. hergun kadıkoy ve goztepe de kursum var oraya gıtmek ıcın kullancam o acıdan cok iyi olcak benım ıcın bu motor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler