Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

hyosung gt250r vs.kawazaki ninja

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250 '11
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama anlamsız bulduğum bir topic forumda bu kon u üzerine kaç kere konu açıldı sayamadım. bence bir forumu araştır ondan sonra konuyu aç derim. araştırırsan karşılaştırma videosu hatta buna özel senin gibi topic i bile var.

araştırmama rağmen bulamadım eğer linki yollarsan sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OĞUZ KAĞAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI Er6-N & Yuan 200 Cross
    1-eğer ki fazla binmem bi iki sezona yükselteceğim diyorsan gt250R
    2-ben kim bilir birdaha ne zaman değiştiricem motoru diyorsan zx250R

ama neden bu iki model arasında kaldın bilmiyorum. ikisi de verilen paraya değmeyen modeller BENCE. illa racing mi düşünüyorsun? farklı bir alternatif olarak er5 desem mesela?hem fiyat olarak uygun, hem taş gibi motor, hem de 20 beygir daha güçlü... tek fark naked olması. ben olsam er5'in torkunu, gücünü hyo ve kawanın grenajlarına değişmezdim...
    [B][FONT="Times New Roman"][COLOR="DarkRed"]BABAM SAĞOLSUN :) [/COLOR][/FONT][/B]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adresini de yaz bence yarın birgün arkadaş krankı yada başka bir parçasını eline alırsa diyorum, baksana garantiyi de vermişsin sözlerinle, önce hyosung ile şöyle 5000-10000km yap bence

Elmayla, armutu karıştırmamak lazım biraz daha yatık diye o motosiklet safkan racing olmaz aynen ninja 250r gibi

33 beygir 169 kilo bayan motosikleti ise cbr 125 te 3 tekerlekli çocuk bisikleti, bu mantık çok yanlış bence

Saygılar.
    169 kilo mu Benim 600F 170 kg zaten, Ninja 154 kg diye biliyorum, öyle değil mi? Gerçi sen kullanıcısıymışsın sanırım, daha iyi bilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:11 AM ----------

Alıntı washburn24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araştırmama rağmen bulamadım eğer linki yollarsan sevinirim
    Ben yardımcı olmaya çalışayım:

http://www.motosiklet.net/forum/mark...sun-250-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/mark...iki-honda.html

Ayrıca iki motorun da kullanıcılarının forumlarını incelemeni öneririm:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    169 kilo mu Benim 600F 170 kg zaten, Ninja 154 kg diye biliyorum, öyle değil mi? Gerçi sen kullanıcısıymışsın sanırım, daha iyi bilirsin.[COLOR="Silver"]
    Kuru Ağırlığı 154 kilo Ruhsatta 169 yazıyor sanırım sıvıları biraz daha da geçer.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    Kawa Ninja 250R
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adresini de yaz bence yarın birgün arkadaş krankı yada başka bir parçasını eline alırsa diyorum, baksana garantiyi de vermişsin sözlerinle, önce hyosung ile şöyle 5000-10000km yap bence

Elmayla, armutu karıştırmamak lazım biraz daha yatık diye o motosiklet safkan racing olmaz aynen ninja 250r gibi

33 beygir 169 kilo bayan motosikleti ise cbr 125 te 3 tekerlekli çocuk bisikleti, bu mantık çok yanlış bence

Saygılar.
    Güzel bir benzetme hoşuma gitti
    Okan KETENCİ
    ßazı rüyalar görülmeye,ßazı gerçekler yaşanmaya
    değerdir.En güzel gerçeğimsin,gördüğüm en güzel rüya sensin.........:salut:

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun süre kullanacksan bencede kawasaki tabiki. Eğer ben bu motoru kısa bi süre kullanıp yükselticem diyosan masrafa girme derim ben... Aama dediğim gibi biraz küçük olması dışında ninja hyo ile kıyas bile edilemez...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı dread adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de şu anda sanırım ninja türkiyede 50 tane satmıştır(tahminim) bir kez olsun bir sorun çıkarttığını duymadım;ama hyoda sorun çıkabiliiyor..
    bence sorun burdan kaynaklanıyor ya, az satıldı motor yani sorun yüzdesi çok çok az.
    ama hyolar 3000-5000adet rahat satıldı bu yüzden kawadan daha cok sorunlu motor piyasada
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler