Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda shadow 750 c4 mü yoksa yamaha Drag Star XVS 650

Motovento
    REKLAM ALANI
    seryad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende burgman 400 lük vardı ve kendime artık daha üst bi sınıfa geçmem gerektiğini söyledim ama bu iki motor arasında kaldım teknik bilgilerini okudum ama choper ayrı bir tarz olduğu için açıkçası ne kadar motor kullanırsanız kullanın farkını kullananlar kadar anlatamazsınız aldıktan sonra pişman olmamak için sizden bu iki motor yada önereceğiniz başka bir motor varsa choper tarzı cevaplarınızı eksi ve artılarını bildirmenizi istiyorum teşekkür ederim şimdiden bilgilerinizi paylaştığınız için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gt250r
    bana sorarsan honda
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

shkserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha dragstar 650 A
    konuya biraz gec cevap yazıyorum.. ben dört ayklık dragstar 650 kullanıcısıyım ve kesinlikle herseye ragmen yamaha derim hondanın artıları var su sogotması gibi ama sekill olarak en chopper olanı dragstar classıc tir yandan arkadar önden bakıldığı zaman işte chopper budur dedirten bi makina ve özellikle cift renk olanı direk olarak custom yapılmış bi chopper gibi görünüyor, performansı iyi , yakarı iyi bence herşeyi iyi bilmiyorum belkide kullnıyorum diye dir.....

bende chopper almayı düşündüğüm için uzun zamanadır baya bir araştırma yaptım. bir çok kişinin chopper olarak ilk tercihi shadow yönünde.
    Özgür insanlar özgür olduğunu sananlar değil, özgürlüğü yaşayanlardır:bounce:

DRAGSTAR , virasyon çok fazla ,ağırlık merkezi iyi değil ,1,000 km kullandık zor sattık tavsiye etmiyoruz .

Arkadaşım Shadow iyidir güzeldir sesi diğerlerinden ötedir çift manifolt borusunun tek egzoza bağlanmasından dolayı ama kullananlardan biliyorum çokda iyi bi performansı olmadığını söylüyolar shadow hakkında bildiklerim bunlar...

Dragstar içinse şunları söyleyebilirim sağutması eksi puan titreşimi çok fazladır...

Gelelim benim önerime bence seni suzuki intruder keser niye dersen şaft sistemi vardır dengesi çok iyidir görüntüsü gayet gösterişlidir titreşimi hiç yoktur sıvı soğutmalıdır vs vs bence bunuda seçenekler arasına ekle derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler