Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Racer 200 mü Cbr 125 Mi Lütfen Yardım Edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki cbr niye dersen sorunsuz uzun kmler binersin,
    ama imkanın yoksa mecburen racer 200...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu ne sıddet bu ne celal :(
    No şiddet no celal no women no cry hatta
    Şiddetlenmedim bence sana öyle geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:54 PM ----------

Women ne demekse bu arada
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    cbr pahalı motordur. hele parçaları dahda pahalı motordur. unutma o teknolojisi ile bir cbr + 6 ileri su sğutmalı ama 125 cc boyutlatı küçük.. bnim gibi 90 kg ye 184 cm boyunda bir adamsan pek hoş durmaz... plastik aksamları kolay kırılmaz ama kırdınmı da iyi paralar ödersin ... sıfırı 5000 di ötv indiriminde ikinci el 2500 den başlıyor sanırım. cbr ın yeni kasası da gelecek bu yaz. kanuni nin parçaları daha uygundur. 200 cc yinede kanuni kullanan arkadaşlar parça fiyatlarını sana yazabilirler. kanuni lerin de o kaliteye bence parça fiyatlarıda çok cazip değil. popcorn un bir iki parça fiyatını gördüm arkadaşımdan şaştım kaldım
    bir arkadaş cbf 150 önerdi sana . bunu bende öneriyorum . tarzın değil belki ama ilk başlangıç için iyidir. tak koruma demirini tak arkaya biraz büyük çanta yattımı korkma kaldı ki vites geçişleri olsun titreşim olsun seni yormaz. cbf almadan önce dediğin iki modeli de düşündüm çünkü. cbr bana küçük geldi.. kanuni depek ucuz gelmedi.. kafa farklı kafadan sonrası comuter gibi duruyor. zevkler ve renklerrr...
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    186 boy 90 kılo bende nasıl durur cok merak ettım sımdı =)

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    186 boy 90 kılo bende nasıl durur cok merak ettım sımdı =)
    Bu cüsseye göre tek diyebileceğim şey Cbr alma komik görünürsün

bttfemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    bencede cbr alma altında bmx bisiklet gibi durur o kalıba

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    cbr almaa ama racerı bedava bulsan alma :D 5 para etmez o motor yazık etme satamazsın zaten elınde patlar tip desen yok kalıte desen kocaman bi sıfır cevreden gelen tepkiler en kotusu '' nıye cın malı aldın nıye kanunı aldın ahanda yandın :D benzın dokup yakanları bılıom :D alırsan satmayı unut zaten icinde korku olmadan yola cıkma her an yolda bırakabılır her an salakca bı arıza yuzunden kaza yaptırabılırr bende senın gıbı dıodum racer alcaktım sımdı dusunuyorumda cok salakca bı fıkır gıbı gelıo senın ne yapacagını soleyım ankaralısın sen ben de ankradayım alacaksın bı cbf yada ybr motorculugu ogretecek sana 2.el alcan zaten 2000 e en fazla yeterlı seviyeye geldıgın zamanda koycaksın ılanı 1 haftada satacan ankarada peynır ekmek gıbı gıdıo bunlar sona uzerıne 3 5 kurus para koyarsınn 5 bıne bı hyosung gt 250 yada suzukı gs 500 iyi düşün soledıklerımı su an hangı motorcu olsa boyle yapar sana racer al dıyenlerın hepsı senın gıbı racer almayı dusunen kısıler baska kımse tavsıye etmezz iyi gıunler

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı archeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr almaa ama racerı bedava bulsan alma :D 5 para etmez o motor yazık etme satamazsın zaten elınde patlar tip desen yok kalıte desen kocaman bi sıfır cevreden gelen tepkiler en kotusu '' nıye cın malı aldın nıye kanunı aldın ahanda yandın :D benzın dokup yakanları bılıom :D alırsan satmayı unut zaten icinde korku olmadan yola cıkma her an yolda bırakabılır her an salakca bı arıza yuzunden kaza yaptırabılırr bende senın gıbı dıodum racer alcaktım sımdı dusunuyorumda cok salakca bı fıkır gıbı gelıo senın ne yapacagını soleyım ankaralısın sen ben de ankradayım alacaksın bı cbf yada ybr motorculugu ogretecek sana 2.el alcan zaten 2000 e en fazla yeterlı seviyeye geldıgın zamanda koycaksın ılanı 1 haftada satacan ankarada peynır ekmek gıbı gıdıo bunlar sona uzerıne 3 5 kurus para koyarsınn 5 bıne bı hyosung gt 250 yada suzukı gs 500 iyi düşün soledıklerımı su an hangı motorcu olsa boyle yapar sana racer al dıyenlerın hepsı senın gıbı racer almayı dusunen kısıler baska kımse tavsıye etmezz iyi gıunler
    1- Şimdi kanuni racer kullananlar salak mı oluyor bu durumda?
    2- Bir zamanlar sahibi olmak istediğin ama salakça bir fikir olduğunu düşünüp almaktan vazgeçtiğin ve dolayısıyla hiç kullanmadığın bir motor hakkında nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?
    3- Vereceğin yada vermeyeceğin cevaplar beni gerçekten ilgilendiren bir konu olmamasına rağmen, bu kadar emin olmanı anlayabilmeye çalışıyorum sadece
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti

ankaralı olarak sunuda bılmen gerekıo bence ... ybr paketcı motoru :( her paketcıde ybr var ybr aldıgım zaman ınsanların ılk dıyecegı laf su olcak hayırdır paketcılıgemı baslıyosun =)))[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:16 PM ----------

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bende de Kanuni Tigrina vardı herhangi bir problemini görmedim ancak senin kafayı taktığın model racer 200 3500 tl gibide bir fiyatı var ...Bu parayı haketmediğini düşünüyorum aynı fiyatlarda ybr 125 ve cbf 150 var ... cbr 125 de 5200 tl civarı ve boyut olarak biraz küçük artık karar senin ...Beygir güçleri 4 motorunda çok yakın ama emin ol en hızlısı(çok da fark yok ama)CBR 125...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Şimdi kanuni racer kullananlar salak mı oluyor bu durumda?
    2- Bir zamanlar sahibi olmak istediğin ama salakça bir fikir olduğunu düşünüp almaktan vazgeçtiğin ve dolayısıyla hiç kullanmadığın bir motor hakkında nasıl bu kadar emin olabiliyorsun?
    3- Vereceğin yada vermeyeceğin cevaplar beni gerçekten ilgilendiren bir konu olmamasına rağmen, bu kadar emin olmanı anlayabilmeye çalışıyorum sadece

nedemek ısdedıgıme anladıgına kesınlılkle emınım ama madem kurcalamıssın bende tekrar anlatayım bu cinlilerin bu motorları bize resmen iteledigini naklıyesıyle beraber 600 dolara mal eden turklerınde 4 bınlıraya sattıgını sende cok ıyı bılıosun 2. si zamanında bende racer 200 culerle gorusuodum almak ıcın verdıklerı fiyatlar 2500 llerden 1500 lere dusdu alacak bırı olsa dahada ınecekler ama alan yok 2 yıl oldu hepsı hala duruyor 3. motorların kalıtesıne gelınce etrafımda yuzlerce kanuni mondıal vs motor var ben 2000 model honda ıle durmaksızın bınlerce km yaparken onlar motorunu evın onune cekemıo genelde servısde oluo :D zaten forumda konu acan arkadaslardan da sureklı gormekteyız 150 200 km gıtmeyı başaramayan tekerı fırlayan gaz telı kopan vs yeter dıorum artık yazık bu cınlılere gıden paralara sende anladıgın halde neden boyle bı cevap verdın bende onu anlamaya calısıorum hmm belkıde anlamıosundur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 PM ----------

ankaralı olarak sunuda bılmen gerekıo bence ... ybr paketcı motoru :( her paketcıde ybr var ybr aldıgım zaman ınsanların ılk dıyecegı laf su olcak hayırdır paketcılıgemı baslıyosun =)))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:16 PM ----------

bak sımdı senın ıcın racer arastırdım racer 200s buldum 1300 lıraya gorunuse ve adamın yazdıklarına bakılırsa motorda hıc bır sorun yoık dıyor tek sorunu sadece bıraz vergı borcu varmıs oda alıcı oder ben karısmam dıyor zaten motorun edıcegı rakam ortalama 2250 - 2500 ( ınternette arastırdıgım rakamlara gore ) 1300 dıyor 1250 motoru alsan 700 verdı borcunu versen 1950 - 350 de ustune alma parası tutsa 2300lıraya mal olur sana stersen bu motoru bı dusun fakat motor kocaelıde eger getırebılırm desen mutlaka dusun ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 PM ----------

http://www.sahibinden.com/acil_racer...rd=racer%20200 buyur buda lınkı ıstersen bı kontorl et

anlamayan adam der paketcı motorumu aldın dıe peki tuh nıye cın malı aldın ona o kadar para verılırmı elinde patlıcak son sahıbı olacan derlerse o daha mı ıyı olacak :D anlayan adam zaten ybr aldım dedıgınde oo ybr cok saglam motordur en iyisini yapmıssın dıcektır

Motosikleti
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de Kanuni Tigrina vardı herhangi bir problemini görmedim ancak senin kafayı taktığın model racer 200 3500 tl gibide bir fiyatı var ...Bu parayı haketmediğini düşünüyorum aynı fiyatlarda ybr 125 ve cbf 150 var ... cbr 125 de 5200 tl civarı ve boyut olarak biraz küçük artık karar senin ...Beygir güçleri 4 motorunda çok yakın ama emin ol en hızlısı(çok da fark yok ama)CBR 125...
    dostum ben zaten 2. el dusunuyorum 0 almıcam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 PM ----------

nedemek ısdedıgıme anladıgına kesınlılkle emınım ama madem kurcalamıssın bende tekrar anlatayım bu cinlilerin bu motorları bize resmen iteledigini naklıyesıyle beraber 600 dolara mal eden turklerınde 4 bınlıraya sattıgını sende cok ıyı bılıosun 2. si zamanında bende racer 200 culerle gorusuodum almak ıcın verdıklerı fiyatlar 2500 llerden 1500 lere dusdu alacak bırı olsa dahada ınecekler ama alan yok 2 yıl oldu hepsı hala duruyor 3. motorların kalıtesıne gelınce etrafımda yuzlerce kanuni mondıal vs motor var ben 2000 model honda ıle durmaksızın bınlerce km yaparken onlar motorunu evın onune cekemıo genelde servısde oluo :D zaten forumda konu acan arkadaslardan da sureklı gormekteyız 150 200 km gıtmeyı başaramayan tekerı fırlayan gaz telı kopan vs yeter dıorum artık yazık bu cınlılere gıden paralara sende anladıgın halde neden boyle bı cevap verdın bende onu anlamaya calısıorum hmm belkıde anlamıosundur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 PM ----------

anlamayan adam der paketcı motorumu aldın dıe peki tuh nıye cın malı aldın ona o kadar para verılırmı elinde patlıcak son sahıbı olacan derlerse o daha mı ıyı olacak :D anlayan adam zaten ybr aldım dedıgınde oo ybr cok saglam motordur en iyisini yapmıssın dıcektır
    ya ybr guzel motor bende bılıorum tas gıbı motor ozellıkle su eskılerı daha da cok hosuma gıdıyor on panel fılan daha hos duruyor yenılerıne gore ama ankarada nerde paketcı varsa alayı ybr kullanıyor bu yuzden bu motordan cok sogudum .... bakalım ya hayırlısı bttfemre ıle goruscem ya racer olcak yada baska motora bakıcam

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Dostum her yönden CBR 125 derim, CBR 125 cc olmasına rağmen Racer 200'ü tokatlayacaktır emin ol.

tek kelımeyle cbr 125

Motosikleti
    su anda her ıkı motoruda arastırıyorum

Bolu'lu Lynx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İnşallah CBR olur o zaman...
    Denildimi bir yerin adına Türk beldesi
    Gözüm albayrak arar, kulağım ezan sesi....

Motosikleti
    Alıntı Bolu'lu Lynx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah CBR olur o zaman...
    hayırlısı neyse o olsun fakat benım boy 186 kılo 90 o motor sana gıtmez dıyolar :(

Motosikleti
    konu guncel

Motosikleti
    eee yokmu fıkrı olan =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    eee yokmu fıkrı olan =)
    bukadar ınsan boşuna konuşmuyor hepsı motoru bılen adamlar şimdiye racerı seceneklerden deıl aklından bıle sılmen lazım dı neden hala racer dıosun anlamadım iyi alda gör diyelim ozman aldıgın zaman hak verceksın zaten japon malları bile kusursuz deilki cin malına guvenelım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:37 AM ----------

dedıgın gıbı cbr cok kucuk kalır cbf 150 ideal ona da kurye gıbı duruo deme tipsiz motor ama kaliteli duruyo sehir dışına bakma ımkanın varsa tvs apache derım ybr cbf cbr tvs arasında secımım hem gorunus hem performans hem yakıt hemde yedek parca acısından tvs olurdu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler