Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Racer 200 mü Cbr 125 Mi Lütfen Yardım Edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    http://www.sahibinden.com/1_milyara_...XQQdisplayitem eger 125 seyhanda guzel dıyorsanız lınktekı seyhana bakıp yardımcı olurmusunuz bu motoru uzun zamandır takıp edıyorum hatta satan kısıyle gorustum sızce bunu alıp daha sonra cbr 125e mı doneyım ?????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    noter satış 200tl civarı muamelecide 150 tl alıyor sigortayıda yeni yapıcan 400 tl yi ruhsat için heba ediyosun ne kadar saçma sapan bi düzen olsada...
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi diyorsun ama cbr125 vereceğin paraylada alırsın cbf 150 yi
    pardon ben cbf 150 yazdıgını dıkkat etmedım onu cbr 125 oalrak okudum :( hemen gıttı gıdıyordan cbf 150e bakıyorum ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:05 PM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi diyorsun ama cbr125 vereceğin paraylada alırsın cbf 150 yi
    sımdı cbf 150ye baktım fakat bu tarz bır motor ıstemıyorum aynı yamaha ybr yı andırıyor bu tarz motorlarla ankarada herkez paketcılık yapıyor :(

Motosikleti
    arkadaşım benim motorun aynısı şiddetle tavsiye ederim,temizini bul kaçırma iki senedir kullanıyorum çok memnunum racere falan kendini kaptırıp paranı ziyan etme bulursun temizini 1000 tlye falan..buda güzelmiş ama ilan pasif diyo sattı heralde eleman..

Motosikleti
    hayır o satamadı ya arkadasım ben sana sole soleyım oncelıkle bana yardım ettıgınız ıcın hepınıze sonsuz tesekkur ederım bu arkadasın babasıyla gorustum oglu askerdeymıs mtooru bursadan almıs motorun tek sorunu var satısı yok dıyokı eger aramızda sozlesme ımzalarsak satısı bu sekılde gerceklestırırsek olabılır dıyo sence ne yaopıyım bende satıs olmadıgı ıcın 100 - 150 lıra daha para kırıyım dıyorum sence bu motor nasıl ??? lınkı tekrardan kontrol edıp benı bılgılendırırsen cok memnun olurum....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı nick84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok basit zorlanmazsız yarım saatte kaparsın ben geçen hafta sattım cbr mı alan arkadaşta hiç vitesli sürmemişti yarım saat eğitimden sonra kendisi işine gidip gelmeye başladı sen de zorlanmmazsın
    ne ara sattın yaa kaça verdin??

Motosikleti
    Gt250r
    paran yetmiyorsa 2. el al temiz cbr

Motosikleti
    [QUOTE=_pLay_06;1610769]hayır o satamadı ya arkadasım ben sana sole soleyım oncelıkle bana yardım ettıgınız ıcın hepınıze sonsuz tesekkur ederım bu arkadasın babasıyla gorustum oglu askerdeymıs mtooru bursadan almıs motorun tek sorunu var satısı yok dıyokı eger aramızda sozlesme ımzalarsak satısı bu sekılde gerceklestırırsek olabılır dıyo sence ne yaopıyım bende satıs olmadıgı ıcın 100 - 150 lıra daha para kırıyım dıyorum sence bu motor nasıl ??? lınkı tekrardan kontrol edıp benı bılgılendırırsen cok memnun olurum....[/QUOsatışıyok demek nedir anlamadım plakasımı yok bunun?yada var problemlimi,nedir yani biraz açıklama yapmamışsınki fikir yürütelim,ama her halükarda uzak dur baş agrısından başka şişey degil,paranla rezil olursun satışı verilemeyen motorlu taşıtmı olur yaa muhakkak altından bi numara çıkar onun...

Motosikleti
    satısı yok ne demek nedir anlamadım plakasımı yok bunun?yada var problemlimi,nedir yani biraz açıklama yapmamışsınki fikir yürütelim,ama her halükarda uzak dur baş agrısından başka şişey degil,paranla rezil olursun satışı verilemeyen motorlu taşıtmı olur yaa muhakkak altından bi numara çıkar onun...[/QUOTE]

ya sole soleyım adam bursadan almıs satısı bunda degılmıs dıyorkı sana satısı veremem ama vekalet name verırım dıyor motoru kaca satarsam onun karsılıgında vekalet name verırım dıyor bır kac kısıye sordum olur sorun cıkmaz dedı en azından devır ıslemlerınden kurtulmus olursun dedıler bırde o motor sence nasıl gorunus bakımından bırde adam son degısenlerını yazmıs sen tavsıye edermısın mesela ?

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    racer dısında herhangi biri olabilir.bi arkadasında yazdığı gibi şişirilmişden baska birsey değil.eğer yeni baslayacaksan ybr i şiddetle tavsiye ederim.az yakar yolda bırakmaz sağlam makinedir

Motosikleti
    Alıntı Motör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paran yetmiyorsa 2. el al temiz cbr
    zaten 0 alamam ben 2. elden bahsedıyorum :(

ayrıca muamelecinin aldığı para 150 tl mi yuh ya.ben 15 liraya halletmiştim

Motosikleti
    Alıntı reflexiv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racer dısında herhangi biri olabilir.bi arkadasında yazdığı gibi şişirilmişden baska birsey değil.eğer yeni baslayacaksan ybr i şiddetle tavsiye ederim.az yakar yolda bırakmaz sağlam makinedir
    ya evet ybr guzel motor fakat ankarada paketcı motoru dıye anılıyor nerde paketcıler varsa alayı ybr kullanıyor sımdı ybr alsam her kez dıcek hayırdır paketcılıgemı baslıcaksın o yuzden ybr ıstemıyorum:(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 AM ----------

ayrıca muamelecinin aldığı para 150 tl mi yuh ya.ben 15 liraya halletmiştim
    ya toplam malıyet ne kadar oluyor senın bılgın varmı pekı mesela sen ne kadar verdın toplamda ????

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/1_milyara_...XQQdisplayitem eger 125 seyhanda guzel dıyorsanız lınktekı seyhana bakıp yardımcı olurmusunuz bu motoru uzun zamandır takıp edıyorum hatta satan kısıyle gorustum sızce bunu alıp daha sonra cbr 125e mı doneyım ?????
    bence once bu tarz bi motor al alış sonra iki uc ay sonra sonbahara dogru ise cbr al cok mantıklı bi karar olur
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

benim noter masrafı 220(biraz fazla fotokopi felan çekilmişti aldığım herif vergisini felan yatırmams zamanında temiz kağıdı uzadı gitti) ruhsat masrafı muameleciyle beraber 130 lira tutmustu.tamam ybr alma ama racer de alma.illa bu tip olsun gibi bi düşüncen yoksa ikinci el regal mct ya da lifan ı da onerebilirm

Motosikleti
    hmmm olede olabılır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:59 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:56 AM ----------

benim noter masrafı 220(biraz fazla fotokopi felan çekilmişti aldığım herif vergisini felan yatırmams zamanında temiz kağıdı uzadı gitti) ruhsat masrafı muameleciyle beraber 130 lira tutmustu.tamam ybr alma ama racer de alma.illa bu tip olsun gibi bi düşüncen yoksa ikinci el regal mct ya da lifan ı da onerebilirm
    chooper tarzı olursa lınkte verdıgım seyhan olur yoksa pek dusunmuyorum ben daha cok bole yarıs motoru anımsatan bır sey ıstıyorum fıyattada uygun olsun ıstıyorum yoksa cbr 125 hos ama su anda butcem yetmez bu gıdısle mecbur racer 200 olcak gibi gorunuyor...

sen bilirsin o zaman sitede racer kullananlardan bilgi almanı oneririm.

Motosikleti
    işte su anda sıtedekı arkadaslardan bılgı almaya calısıyorum bakalım ne olucak ...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle yazınca daha mı okunaklı oluyor acaba? Gözlük takan arkadaşlar rahatlıkla görüyorlardır herhalde

Heyecanlı arkadaşım, gözümüze sokmana gerek yok yazıları. Paran racer a yetiyorsa racer al, sabrederim beklerim diyorsan CBR al, ne alırsan al ama motoru da üzerine al.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    dostum bu ne sıddet bu ne celal :(

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler