Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KYMCO activ 125cc cup model

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar,ben daha dün bu cup modelini satın aldım.1200 ü peşin,1200 ü 12 ay taksit olmak üzere 2400 liraya aldım.Almadan önce,100cc olanı mı olsun,bu mu olsun diye çok düşündüm.100cc ler 2009 model,vergiden muaf ama 6.2 Hp.
    Buna karşın,125 likler,2007 model,yıllık 75 lira vergili ve 9 Hp.İşte uzun bir karar verme sürecinden sonra 125 liğini seçtim.

Sizin bu konudaki görüşleriniz neler?
    Sizce doğru bir karar mı vermişim?
    Plaka-ruhsat işlemlerini kendim yapmak istedim,acaba çok uğraşırmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    2007 için yüksek bir fiyat bence. Yamaha crypton 2009 modeli 2800'e veriyorlar.

Öyle ama o hem 110 cc,hem 7.8 Hp hem de yedek parça fiyatları neredeyse bir buçuk katı.Böyle düşününce o fiyat farkı makul değil mi?

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    bence güzel motor almışsın bizde geçen hafta aynı motoru alıyorduk mavi rengini kardeşim istemediği için straight 150 modelini aldık ,kymcolar tank gibi üzmez seni,güle güle kazasız belasız binmen dileğiyle

Tolme,
    Bu plaka-ruhsat işlemleri için farklı farklı şeyler yazıyor,siz yeni almışsınız madem,tam olarak neler yaptığınızı söyler misin? Ben ağustos sonu gibi halletmeyi düşünüyorum bu işleri de.

Kymco activ 125cc için arka çanta

Arkadaşlar, activ 125 motoruma arka çanta taktırmak istiyorum ama bir motorcu sadece takmak için 40 lira istedi.Çünkü çantayı satın alıp direk takma işlemi olmuyomuş,önce motora bi aparat eklenmesi gerekiyomuş,sonra çantanın aparatıyla o aparat birbirine monte ediliyomuş.Açıkcası ben anlamadım bu işi? Bizim kymco,standart çantaları taktırmak için,motoru hazır üretmemiş mi? Eğer taktıran arkadaşlar varsa bi yardımcı olurmusunuz?
    çok önemli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler