Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dragstar 650 mi, Shadow 750 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Stewkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    performans..yakıt tasarrufu..kalite..uzun ömür..?
    Arkadaşlar çin malı 250cc chopper ım vardı İST-ESK arası çok yol yaptım ve yeni sattım. Bu yaz yengenizle Akdeniz Ege turu yapıcaz ve kasım gibi askere gidicem. Askere giderken cilasını yapıp garaja koyacağım birdaha satmayı düşünmeyeceğim 2.el motor alıcam tavsiyeleriniiz bekliyorum.
    Şimdiden tesşekkür ederim...

Araştırınca "VL 800 Intr.C800" de listeye eklemeye gerek duydum lütfen kullananlardan tavsiye bekliyorum..
    GS6626 Herkeze kazasız belasız güzel sürüş keyifleri diler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    almışken su soğutmalısını al madem gezeceksin,honda kalitesini yaşamalısın,shadow ömürlük makine çocuklarına bırakırsın...Maddi durumla ilgili 10.000tl üstü çıkarıyorsan Shadow 750 alman daha mantıklı....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    dragstar sesi ve görüntüsüyle beni al diyor, shadow gel benimle ol uzun birliktelğimiz olsun diyor. arada kaldım bu arada maddi durumda 10.000tl nin az üstünde bakıyorum.

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem ki alıp bir daha satmamak için bir motorsiklet arıyorsunuz , Efasane motora yolunuz düşerse , teknik servise inin , orada 2. el harleyleri göreceksiniz.6000-10.000 Euro aralığında istemezdiğiniz kadar harley bulabilirsiniz. Harley davidsonu çocuklarınız değil torunlarınız bile kullanabilir.

Dragstarda, shadowda güzel motorlardır. ama Harley bambaşkadır.

Efsane motor Yıldız posta caddesinde , dememan oteli ile , istanbul jandarma komutanlığının arasında

Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    Arkadaşlar bir sorum daha olucak v2 enjeksiyolu ile karburatorlu arasındaki fark otomobillerdeki kadar varmıdır

Motosikleti
    250 Chopper (artık yok)
    Arkadaşlar çok araştırdım VL800 Volusia da takıldım kaldım diğer modellere göre daha iyi gibi görünüyor binenlerden ve bilenlerden tavsiyeler bekliyorum. bu motoru alırsam avantajım ve dezavantajım ne olur.? Teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler