Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YBR 125 & MaCiT 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    adil bi kıyaslama olmamış. ama kalite bakımından sorarsan ybr derim ;) sorunsuz 27,000 km'dir gidiyoruz hız bakımından dersen mct. çünkü 21 hp sanırım tam da bilmiyorum. ybrde titreşim "sıfır"dır. mctyi bilemem.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr ybr ybr
    ybr parasına 2 tane mct alırsın, titreme sorun değilse mct. keşke ybr olsa bende

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    çok satdığı için herkez ybr diyor ama klasman büyütmenin vaktinin geldiğine inanıyorum.10 beygirlik motorlar artık içimdeki hayvanı tatmin etmiyor.bi yandan da salcano nun bi motoru var ybr nin aynısı sadece kafalığı ve deposu değişik şasesi bile aynı fiyatı ise 2.500 tl buna ne dersiniz ? çakma ybr nin sıfırını taksitle alma imkanım var

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok sattığı için değil...cebini özelden veya burdan at neden ybr neden cbf anlatayım sana...ben arayacağım sen nonu yaz usta...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Salcano ya zam mı gelmiş Wolf 125 Fiyat : 2715,00 TL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı piranha4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salcano ya zam mı gelmiş Wolf 125 Fiyat : 2715,00 TL
    burda hala 2600 sıkı bir pazarlıkla peşin 2500 e bırakırlar.şuan 2 arkadaş da ramzeyin suzuki motorlu motosikletini spariş etmişler fiyatı 2450 dediler 1 haftaya kadar gelecekmiş hem çok az yakıyor hem sessiz hemde suziki patentli burada 1 kişide var siyah renkte ve ybr den bile güzel üzerinde ramzey yazmasa harbiden kalite diyecek insan

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sattığı için değil...cebini özelden veya burdan at neden ybr neden cbf anlatayım sana...ben arayacağım sen nonu yaz usta...

Burdan anlat herkez bilsin
    geçen ybr kullanan bi arkadaşla konuşyorduk 190 km de 20 tl lik benzin yaktı dedi arkasından başka bi ybr ci arkadaşla daha konuştuk o kadar çok değil ama benim motor da fazla yakıyor dedi şehir içinde 100 km de 2,5 litre hayal gibi

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bide sevgili panda kardeşim cbf 150 nin ön amotisör fiyatını sormuş bi arkadaş onuda bi öğreniver sana zahmet ...

ybr ... mct yi sulu götürür susuz getirir .. arkadaşlarım hep ybr aldı demişsin .. ne güzel işte sende al .. ybr çetesi kurun .. ben şu yaşıma geldim kötü yamaha görmedim .. ybr ki bana göre 125 cc nin her kategoride kıralı.. al bin kardeşim ne soruyon .. bak bi kişi çıkıpta mctdemişmi... bi panda çıkmış cbf demiş onu es geç ... ybr cbf150 yidesulu götürür susuz getirir ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Burdan anlat herkez bilsin :

bi topik açıyorum foto yüklüyorum...uygun zamanda sade bir dille yazarım...olay güven meselesi...

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide sevgili panda kardeşim cbf 150 nin ön amotisör fiyatını sormuş bi arkadaş onuda bi öğreniver sana zahmet ...

ybr ... mct yi sulu götürür susuz getirir .. arkadaşlarım hep ybr aldı demişsin .. ne güzel işte sende al .. ybr çetesi kurun .. ben şu yaşıma geldim kötü yamaha görmedim .. ybr ki bana göre 125 cc nin her kategoride kıralı.. al bin kardeşim ne soruyon .. bak bi kişi çıkıpta mctdemişmi... bi panda çıkmış cbf demiş onu es geç ... ybr cbf150 yidesulu götürür susuz getirir ...
    Barış Abey Honda servis sorumlusu aradım şimdi...

alt boruyla keçeyi değiştirebilir dedi arkadaş....alt kovanda sorun yoksa işçilikle birlikte tek kısmı 65 öteki 65 ten 130 eder dedi...ama komple değişmesi gerekiyorsa tanesi 125-130 liraymış...iki tanesi *2 artık başkanım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ybr ... mct yi sulu götürür susuz getirir .. arkadaşlarım hep ybr aldı demişsin .. ne güzel işte sende al .. ybr çetesi kurun .. ben şu yaşıma geldim kötü yamaha görmedim .. ybr ki bana göre 125 cc nin her kategoride kıralı.. al bin kardeşim ne soruyon . bak bi kişi çıkıpta mctdemişmi... bi panda çıkmış cbf demiş onu es geç ... ybr cbf150 yidesulu götürür susuz getirir ..

ben motosiklette sese çok önem veririm ybr nin sesi de çok cılız.cruser cı arkadaşlar var bizim kapının önünden geçerken bana inat gaza asılıyorlar egzozları da açık . insan mest oluyor (bi yanda da gıcık oluyor).sanırım önce macit alıcam sonra da ybr zaten paramın yettiği ybr ler de 50 bin km nin üstünde macitin ise 10 bin in altında tertemiz macit daha mantıklı geldi 1 ay sonra sınavlarım bitiyor ..bittiği gün cebime parayı koyup gidip alıcam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    :D :D :D
    arkadaşlar motorumu aldım

ybr ye kıyasla gayet güçlü ve rahat

Motosikleti
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motosiklette sese çok önem veririm ybr nin sesi de çok cılız.cruser cı arkadaşlar var bizim kapının önünden geçerken bana inat gaza asılıyorlar egzozları da açık . insan mest oluyor (bi yanda da gıcık oluyor).sanırım önce macit alıcam sonra da ybr zaten paramın yettiği ybr ler de 50 bin km nin üstünde macitin ise 10 bin in altında tertemiz macit daha mantıklı geldi 1 ay sonra sınavlarım bitiyor ..bittiği gün cebime parayı koyup gidip alıcam
    ybrler özellikle sessiz çalışsın diye ek detaylar düşünülmüş...yani olay sessiz motorda...yordun bizi valla...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mustanoglu

fikir sormuşsun 9 kişi ybr 2 kişi mct bi kişide regal demiş( oranlar %75 YBR , %16,7 MCT , %8,3 RR) .. YBR diyenlerin bazıları nedenlerinide yazmış. hatta bi mct sürücüsü bizzat ybr yi tavsiye etmiş

sen bu yorumların üstüne gidip mct almışsın. Hayırlı olsun .

Bazen üyeler diyo ya motor soruyoz kimse cevap vermiyo..

Ahada bu arkadaşa vermişler.. cevapların etki oranı sıfır ... bu arkadaş bu başlığı açtığında zaten kararı mct yi almakmış .. belki kaporasını bile vermiştir

Bizede onaylatacak kendi mantığını . başlık amacı bu.. yoksa sen 50 sayfa açıkla nedenini.. değişen bişi olmaz ..

A be canım kardeşim neden açtın bu başlığıda insanları yordun merak ettim ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler