Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çok kararsızım yardım ederseniz sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt konusu:

Çin malı scooterlar 3 litre/100km benzin tüketirler.
    Çin malı cup modeller 2.2-2.5 litre/100km tüketirler.
    YBR/CBF 2.5-2.8 litre/100 km tüketirler.

En seri ve rahat olan YBR/CBF'tir. CBF'le 2 günde 1000km yaptığım oldu, daha fazla yapan arkadaşlar da var
    Kesinlikle katılıyorum,Ybr yi öldüremezsin,oldukça kolay tamir edilebilen,yedeklerini heryerde ve ucuza bulabileceğin bir çok ustanında bilgisi olduğu,ekonomik bir seçenektir ve satarken de kullanırken de seni üzmez.yeterki alırken dikkat et,anlayan bir arkadaşınla anlayan birisine götür (en kötü)
    O bütçe ile en iyi seçenek Ybr olacaktır arkadaşım.
    Herkes hakettiğini yaşar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersinernesto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en lazımını unutmuşun..

hocam bişey daha sorayım izninizle YBR 125 için hangi modeli tercih etsem daha iyi olur?

2004 model 18.500km var bi tane
    2004 model 65.000km var

daha yenilere mi bakayım bu 65.000 km olan baya zorlanmış gibi. Bunların her ikisinin fiyatı pazarlıksız 1.750 TL mesela.

Motosikleti
    125 kt gerisi hikaye
    sen boşver ybr yi cbf e bakk

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ilk makina
    düşük bütçe
    acemilik

yapılması gerekenler

hafif
    yedek parçası ucuz
    kontrol edilebilir bir makina

tavsiye

ybr 125
    honda cgl 125

daha yüksek bütçe:

tvs apache 150 cc

çünkü:

cbf 150 kafa grenajı komple ve ve far içinde olduğundan düşüp kalkmalarda daha masraflıdır. az grenajlı, hafif, 80-100 km arası hız yapılabilen, parçaları rahat bulunan uygun bir makinedir. ancak ybr cty yerine 2006-2007 modellerde uygunudr. bakımlı, temiz bir makine için bulunduğun ilin mt gru toplantılarına katılmanı, olmadı oradaki arkadaşlarla yazışmanı tavsiye ederim. böylece hem tecrübeli arkadaşların olur, hem de yanlış dükkana gitmezsin. buradaki herkese çoğunluk olmak üzere güvenebilirsin. ben burada yanlış yapan kişi görmedim. yapıldıysa da hata sonradan telafi edilmiştir. yani kasıt yoktur....

ayrıca, HOŞGELDİN
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ya ben mi yanlış bakıyorum 2.500 TL'ye o kategorinin yani CBF 150'nin en düşük fiyatı. ben nasıl bu fiyata alıcam motoru?

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 6. şıkkı ekliyorum mahsuru yoksa kardeşim.
    6-) ybr
    diğerlerine bulaşma derim honda hariç, 2000 az para değil yazık olur parana.
    bende aldım çin çin satabilsemde ybr alsam diyorum ama nerde satmak yüzüne bakan yok. iyi düşün

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    dostum bensana 2250 tl ya kendi bobcat 150 mi veriyim .. o yazdığın motorların hepsine 5 çeker.eskitemessin.taş gibi makinadır .yağ soğutmalı ön arka fren disk.

2005 model 11 bin km de .sıfır gibi ilk sahibiyim.arka çanta ve öncamda mevcut.

çin malına hiç girme derim.
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    arkadaşım bende senin gibi kararsız kaldım....bitane ybr buldum 7700 km de 2oo6 model...ama elimdeki motoru satmadan alamam...2500 tl istiyor...takas yaparsa alcam ama fiyat yüksek gibi...ve ben cbf yi düşünürken ybr kafama takıldı...kararsız kaldım...ikisinin de topickelrini takip ediyorum...2500 tlden aşağıda cbf yok izmirde olanlarda km 25-30 bin de....

Motosikleti
    KYMCO AGİLİTY 125
    Alıntı ersinernesto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kymco taiwan malıdır 1960 lardan beri büyük motor firmaları için üretim yapar.Bu sitede kime sorsan agility 125 için sana kötü birşey söyliyeçeğini sanmıyorum.kymco agility gerçekten taş gibi scooterdir.ama vitesli alacaksan senin bütçene göre kesinlikle temiz bir ybr alman şart.scooter alacaksanda agility 2.el temiz bir scooter alabilirsin
    merhaba kardeş bende arkadaşın yorumunu keserek yapıştırdım kesinlikle bir kymco agility sahibi olarak 1,5 yıldır kullanıyorum bu siteyede uzun zmandır üyeyim takip ediyorum haftada okadar yol yapacaksan kesinlikle çin mallarını elederim başın agrır. kymco larda arıza çok zor sağlam motor yakıt normal az diyemem sctoor alacaksan tek gecerim bu markayı ama biraz daha para biriktrirsen daha iylerine bak derim senın seçeneklerden hiç vitesli kullanmadıysan uzun yolada alışman zaman alır ugraşırsın bence sctoor al bas gaza git bas frene dur şimdiden hayırlı olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler