Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Windys125 mi? Kanuni Seyhan 150c mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Benim bir arkadaşım toner şirketinde çalışıyor...
    Şirket ona kanuni windy s almış...

Motorla yanıma geldi, motor henüz 30 km. de. yesneni motor. Dedi ki yolda gelirken titreşimden kollarım uyuştu. Motor stop etti çok zor çalıştırdım. Elcik takozları yolda gelirken düştü.

Güya bu motoru itü de geliştirmişler. Şöyle motor bloğuna bir göz attım, silindir bloğunu sağlı sollu taşlamışlar hepsi bu. Hiçbir fark yok.

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoo ben yeni çinli scooterıma sattım 7 ayda 6000 km yol yaptım taş gibiydi hiçbirşey olmadı 1 milyarada kapı gibi sattım.Her kafadan bir ses çıkması demekki senin yaptığın gibi bişey.
    Müdür sana iyilik yapmakla yanlış yaptım. Kusura bakma... Canın ne istiyorsa onu al sen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Canım kardeşim belki fabrika çıkışında bir arıza vardır.Kesinlikle yorumları güsel kullanalar çok memnun bir tane kötü yorum almadım ya zaten windyninde avukatı değilim windyi savunmuyorum ama sen direk çinliyi kötülüyorsun yapma etme tabi bazı modeller var hiç alınmayacak tipte ama hepsi öyle değil.İnan motorum taş gibi çıktı hergün 2 kişi binmeme rağmen bakarsan bağ olur bakmazsan dağ.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide alma. Ne alırsan al çin malı alma. İlerde çok pişman olacaksın.

Burada kanuni motorlarını veya diğer çin malı motorları övenlere aldanma. Onlar belki motordan anlamıyor, belki de yılda 1000 km. zor yapıyor. İyi düşün, paranı çöpe atma. Birkaç kişinin tavsiyesi sağlıklı olmaz.
    2007 model benim kanuni elitem 17 000 de naber?
    hesap et bakalım yılda kaça gelio?

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisinide alma. Ne alırsan al çin malı alma. İlerde çok pişman olacaksın.

Burada kanuni motorlarını veya diğer çin malı motorları övenlere aldanma. Onlar belki motordan anlamıyor, belki de yılda 1000 km. zor yapıyor. İyi düşün, paranı çöpe atma. Birkaç kişinin tavsiyesi sağlıklı olmaz.
    ..
    yahu anlamıyorum..cidden anlamıyorum..
    laftan da anlamıyosunuz demek ki..neyse anlatmaktan bıkmamak lazım..elbet birgün bişeyler öğreneceksiniz..nedir bu kompleks arkadaş..neye sinirlendiniz bu kadar..var sa bişey söyleyin de biz de bilelim..
    bak arkadaşım ben sana biraz daha açıklayıcı konuşayım belki idrak edebilirsin..
    öncelikle kimse çinli yi övmedi..aynı marka 2 motorun birbiriyle kıyaslaması yapılıyor..neden atlıyosun ki..ben sana iyilik yapıyorum demişsin ama bu dediğin zaten hemen her topik te yer alıyor..merak etme elbet birine denk gelmiştir..zaten zorla da olsa denk getiriyorsunuz..

bir diğeri de demişsin ki ''onlar belki motordan anlamıyor belki de yılda 1000 km zor yapıyor''...bunu nereden biliyorsun..test ettin mi..bana sorular sordun cevap anahtarını kontrol ettinde mi bu kanıya varıyorsun..eğer bu şekilde bir değerlendirme yapıyorsan benim bir sonraki testim IQ üzerine olucaktır..
    kendi adıma konuşursam motoru daha kullanmadan bu şekilde yorumlar yapman gereksiz..yersiz..ve yanlış..önce motoru kullan sonra gel yorum yap dostum..kulaktan dolma bilgilerle yazma lütfen..

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    seyhan 150 c al windy i çok rahat geçer

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    vay hemşerim artvinlimisin.

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay hemşerim artvinlimisin.
    Evet :D Sen Artvinde mi oturuyorsun?

Motosikleti
    windy s 125
    dostum bende şubat ayında windys aldım şu an 2500 km de allaha şükür taş gibi alet sürekli 2 kişi biniyorum en basiti cumartesi günü eşimle birlikte 290 km yol yaptık 78 krş yaktı ben 80 kg eşim 60 kg arkada top case in içide doluydu sırt çantamızda doluydu paşalar gibi urla - çeşme - seferihisar - ürkmez - gümüldür - selçuk - izmir turu yaptık. bana sorarsan ben al derim çünki verdiğin parayı misli misli hakediyor. kısacası benzini doldur yürü git hiç düşünme. birde şunu belirtmek isterim bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur. ck 125 pulsar ı da düşündüm ben kanuniyi almadan önce birkaç kullanıcısı ile konuştum dediler tek kişi bineceksen ve konfor istemiyorsan al dediler. kısacası aradki kıyaslama şu konfor + 0 vibrasyon + sağlamlık + ekonomi = windy
    hız + ivme + vibrasyon + sağlamlık = ck 125

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:57 PM ----------

http://img39.imageshack.us/my.php?image=dsc00237x.jpg

http://img132.imageshack.us/my.php?image=dsc00246u.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:05 PM ----------

artiiist sen motorunu kaç paraya aldın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)