Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

90 cc Motor Öneriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Vergiden muaf olduğu ve hiçbir zaman uzun yola çıkmayacağım için 90 cc sıfır motor almak istiyorum.

(izmir karşıyaka da olup denk gelir satmak isteyen 100 cc altı motoru olan varsa da yazarsa sevinirim.)

Motorlardan çok fazla anlamadığım içinde sizlere danışıyorum. Lütfen geçmiş konuları okuyun demeyin okumadığım konu kalmadı

Bu motoru kesin alacağımı, parayı çok zor kazandığımızı da düşünürsek lütfen önerilerinizi esirgemeyin.

Bütçem 1500 civarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Kanuni'ye git.Ben 100 cc altı vergiden muaf motor istiyorum de.Onlar sana uygun motoru gösterir.Bence uzun yola çıkmayacağın için sadece şehir içinde kullanmak için 100 cc altı düşünmen çok mantıklı olmuş.Vergisi yok masrafı yok.Benzini az yakar.Kanuninin böyle bir modeli var ancak hangi model olduğunu bilmiyorum.

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni'ye git.Ben 100 cc altı vergiden muaf motor istiyorum de.Onlar sana uygun motoru gösterir.Bence uzun yola çıkmayacağın için sadece şehir içinde kullanmak için 100 cc altı düşünmen çok mantıklı olmuş.Vergisi yok masrafı yok.Benzini az yakar.Kanuninin böyle bir modeli var ancak hangi model olduğunu bilmiyorum.
    zebra modeli Dedim ya o kadar çok yazı okudum ki son aylarda..

Zebra ne yazık ki yarı otomatik vites ve görüntüsü çok çirkin

Popcorn modeli var güzele benziyor ancak birinci eli yok ne yazık ki..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    100 cc bir Cup motor almanı tavsiye ederim.Hem vergiden muaf hemde çok az yakıyorlar.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bütçeni direk açıklama ama.. kanuni servisine gidersen çok ciddi ama çok ciddi pazarlık yap.. motosikletin satışı zaten zor.. kar payları yüksek..
    bunun üstüne birde modeli 2008 ise %10-20 iner.. 2007 ise daha da iner.. gibi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Zebra değil cup 100 var orda.Motor özelliklerine bakarsan 97'lik yazıyo.Yani o da vergiden muaf.Hem de sıfır 1.600.Tam sana göre.

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 cc bir Cup motor almanı tavsiye ederim.Hem vergiden muaf hemde çok az yakıyorlar.

100 cc cup ne demek link verir misin örnek için?

anladım cup model sanıyorum kanuni de gördüm.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    mondiale de bak..

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    sıfır çin malı alacağına,bulabilirsen 2004 model yamaha cripton al,90 cc taş gibi makinadır.

Alıntı UKYO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır çin malı alacağına,bulabilirsen 2004 model yamaha cripton al,90 cc taş gibi makinadır.

bu devirde kimseye güven olmuyor ki. 2. elleride yenisinden az bir farkla satıyorlar.

Mondial 100 KM modelini buldum. vergisiz. benzin tüketimi diğer motorlara göre nasıldır? çok mu yakar az mı yakar. Km başına ne kadar yakar bir de kaç km yol gidersem şişer ve dinlendirmem gerekir? son sorumdur

Yanıt veren herkese teşekkür ederim.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    yakmaz o.koklar
    Orgazma Dudak Büktürür

Alıntı Vazgectim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu devirde kimseye güven olmuyor ki. 2. elleride yenisinden az bir farkla satıyorlar.

Mondial 100 KM modelini buldum. vergisiz. benzin tüketimi diğer motorlara göre nasıldır? çok mu yakar az mı yakar. Km başına ne kadar yakar bir de kaç km yol gidersem şişer ve dinlendirmem gerekir? son sorumdur

Yanıt veren herkese teşekkür ederim.
    2 gün önce 100km aldım 2 kişi dik yokuşları çıkmıyor, fazla titriyor ama rodajdan sanırsam bugün titreme yarıya indi. Yakması konusunda 9tl ultimate koydurdum 3litre 80km yol yaptım 1 litre filan kaldı. honda 100 lük ile performans(çekiş) bakımından yarı yarıya fark var öyle düşün. fiyatıda ona göre

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alacağın motor

1- Honda cup 90

2- Kanuni BS 100 SIFIRI 1660 TL

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Alıntı upgradetr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce 100km aldım 2 kişi dik yokuşları çıkmıyor, fazla titriyor ama rodajdan sanırsam bugün titreme yarıya indi. Yakması konusunda 9tl ultimate koydurdum 3litre 80km yol yaptım 1 litre filan kaldı. honda 100 lük ile performans(çekiş) bakımından yarı yarıya fark var öyle düşün. fiyatıda ona göre
    100 km'den memnun musun,yarı otomatiklerle bi karşılaştırsan.İnnova düşünüyordum fakat buradaki honda servisi kapanmış o yüzden vazgeçtim.
    Şimdi 100km^ye bakıyorum.ilk motorum olacak? bilgi versen sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    PGO 50 cc Big Max Sport belki seçenek olabilir senin için. Ancak sesi biraz rahatsız edici. Motosikletim pazar günkü yuvacık gezisine gitmeden önce tamire girdiğinden, arkadaşımın kullanmadığı PGO ile gidip geliyorum işe. en sağ şeridi kullanmak zorunda kalıyorsun motor gücü nedeniyle. Başta da söylediğim üzere belki seçenek olabilir 50 cc.

http://www.qpratools.com/catal2/pgo50bigmaxsport.jpg

Alıntı motopisklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en fazla 20 30 ytl vergi odeyeceksin bunu devletten cokmu goruyorsun ?
    kesinlikle fazla gördüğümüzden değil ama sonuçta hesapta olmayan bir harcama gibi oluyor bazen.
    1000 liraya moto alıyorsun onuda aile veriyor moto parasını
    5 senede toplam 350 lira vergi yapıyor ödemediysen faiziyle 500lira

yani olmasa daha güzel olur olursa da sağlık olsun öderiz.

Motosikleti
    Yeni motor alıcak :)
    bnce kanuni fln ığraşma git scooty pep+ war 90 cc en iisi en sağlamı ve çok az yakıor

Alıntı ersel_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnce kanuni fln ığraşma git scooty pep+ war 90 cc en iisi en sağlamı ve çok az yakıor
    scooterın yeri başka viteslinin yeri başka

bu forumun yarısı scootera binmekten nefret eder
    yarısı da scooterından vazgeçmez

şimdi adam vitesli istiyorsa bırakalım vitesli alsın

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    mondial 100 kh vergisiz ekonomik parçası bol ve ucuz
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler