Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

90 cc Motor Öneriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Eğer yarıotomatik dersen mondial 100kh yada ramzey al arkadaşımda ramzey var 2 kişi hertürlü yolda çekiyor güzelde kaçıyor hemde çok az yakıyor.

Ama debriyajlı dersen Kanuni bs 100 derim bu aralar oturduğum yerde 2-3 tane gördüm tipide fena değil hele kırmızısı güzel duruyor bu tip motorlar fazla sorunluda olmuyor az yakar çok kaçar hesabı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bence tvs nin 90 lik scooteri var onlarda güzel pep+
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı Vazgectim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu devirde kimseye güven olmuyor ki. 2. elleride yenisinden az bir farkla satıyorlar.

Mondial 100 KM modelini buldum. vergisiz. benzin tüketimi diğer motorlara göre nasıldır? çok mu yakar az mı yakar. Km başına ne kadar yakar bir de kaç km yol gidersem şişer ve dinlendirmem gerekir? son sorumdur

Yanıt veren herkese teşekkür ederim.
    100 km otamatik haberin olsun vites olayı yok

http://www.mondialmotor.com.tr/MONDI...-KM/index.html

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    tabikide honda cup 90
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 100 kh vergisiz ekonomik parçası bol ve ucuz
    KESİNLİKLE bir depo benzinle (10-10.5 tl ) 170-180 km ş.içi gezebilirsin vergisi yok parçası servisi çok ve ucuz

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    100cc altı vergiden muaf demişsiniz buna eminmisiniz.

Ben 50cc altı vergiden muaf diye hatırlıyorum. 50 cc altı plaka ruhsat gerektirmediği için.

50 cc üstü plaka ruhsat gerektiriyor ve de bu vergi vereceksiniz anlamına geliyor. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    yanlış biliyorsun.100cc altı vergiden muaf.yani vergisi yok.ehliyet,ruhsat bütün motorlar için geçerli.50cc altını bilemem.
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    her türlü motorlu taşıta ehliyet gerekiyor isterse 25 cc olsun

kanuni bs 100 modelide güzel vergiden muaf yakından görüp incelemek iyi olur
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100cc altı vergiden muaf demişsiniz buna eminmisiniz.

Ben 50cc altı vergiden muaf diye hatırlıyorum. 50 cc altı plaka ruhsat gerektirmediği için.

50 cc üstü plaka ruhsat gerektiriyor ve de bu vergi vereceksiniz anlamına geliyor. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.
    100 cc ve üzeri hacimdeki motorlarda vergilendirme başlıyor bütün motorlu araçlarda(motosiklet) plaka ruhsat ve kullanmak için A-1 yada A-2 sınıfı ehliyet gerekiyor,50 cc ve altı motorlara A-1 ehliyette yettiği için onla karıştırıyosun galiba sen

Motosikleti
    ı love Honda&yamaha
    alcağın motosiklet senin scooter hemde hondanı.
    çok az yakar vergisi yok 2 kişiyle bile yavaş çıksada çekmediği yer yok ,yakıtı koklar şirin gözükür pratik ve ufaktır

honda today 'in 2 elleni bul 1000 -1500 arası 2.elleri

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    allahım yaa sırf vergiden kacıyor şehir dışına cıkmıycam diyor töbe töbe
    Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::

motopisklet adlı arkadaş, dünyanın kaç ülkesinde mtv gibi bir saçmalık var ki? Hadi onu geçtik bu devlet vatandaşına neden özel tüketim der ki şuncacık motorlar için bile kul kölemiyiz gardaş... hadi onu geçtik gelişmiş dünya ülkeleri gibi olduk sömürülen bir vatandaş olmadık mtv kalktı var say... biz zaten bu motorla bir depo gezebilmek için iki depo devlete vereceğiz gardaş... ordan sevimli gibi görünecek atarlar yapmak kolay biraz gelişmiş medeniyetlre ülkelere bakın.. Vatanını sevmek onun için canını vermek ayrı birşey, vatandaşı keriz mal yerine koyan yönetim olması ve karşılığında bir sgk yı bile işten ayrılsan sana borç yazdım kanka ödersin diyen bir devlet olması ayrı... Bir suriyeli bile senden benden değerli ise hiç böyle artistik karakterler yapma gardaş adamı böyle bozarlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler