Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

suzuki sl 650 savage mı, kymco venox mu, hyosung gv 250 mi alnır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sUzUkİ Ls65o sAvAqE & hOnDa 9ooRR ..
    suzuki Ls 65o^yLe cc bakımından küçük olan motorları karşılaştırmak gerçekten saçma ayrıca vibrasyon fazla diyen arkadaşlar eminim Ls 65o^ye binmemiştir.tek silindir bi makinanın kayış aktarmalı olmasının amacı nedir sizce arkadaşlar Ls 65o gercekten çok atak ve pratik bi motor 1 yıldır Ls65o kulanıyorum hiçbir sorun çıkarmadı bakımını yaptırmadan bile yola çıkarım beni yolda bırakmasından korkmam dikiz aynalarına varana kadar made in japan ve yedek parça olanağı vardır tabi şunu unutmayan arkadaşlar için .. " sadece motora binmek veya bakım günleri masraftan kaçmak için orjinal ÇİN yedek parça arayan arkadaşlar " motoruna iyi bakarsan oda sana iyi bakar orjinal parça kullan alamıyosun diye parça yok diyipte motoru kötüleme en yakın suzuki bayisine git parçaları sipariş ettir yada ne istediğini söyle ben sana getittireyim
    sonofcrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Alıntı cimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki Ls 65o^yLe cc bakımından küçük olan motorları karşılaştırmak gerçekten saçma ayrıca vibrasyon fazla diyen arkadaşlar eminim Ls 65o^ye binmemiştir.tek silindir bi makinanın kayış aktarmalı olmasının amacı nedir sizce arkadaşlar Ls 65o gercekten çok atak ve pratik bi motor 1 yıldır Ls65o kulanıyorum hiçbir sorun çıkarmadı bakımını yaptırmadan bile yola çıkarım beni yolda bırakmasından korkmam dikiz aynalarına varana kadar made in japan ve yedek parça olanağı vardır tabi şunu unutmayan arkadaşlar için .. " sadece motora binmek veya bakım günleri masraftan kaçmak için orjinal ÇİN yedek parça arayan arkadaşlar " motoruna iyi bakarsan oda sana iyi bakar orjinal parça kullan alamıyosun diye parça yok diyipte motoru kötüleme en yakın suzuki bayisine git parçaları sipariş ettir yada ne istediğini söyle ben sana getittireyim
    Bu hafta bir tertemiz neredeyse kullanılmamış bebek gibi 2003 model bir garaj motoru ls650 alıcam sizin yormunuzu okumadan önce ilk sayfadaki yorumları okuyup ya Bu insanlar nediyor demiştim ve sıra size geldi ayakta alkışlamak istiyorum teşekkür ediyorum 2009 da yazmışsınız ama olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)