Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Jinlun JL 250cc ve Kanuni Caracal 200cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende daha yeni jınluna baktım.fazla bir fark yok gibi görünüyor.fiyat olarak jınlun daha cazip ama en önemli nokta servis ulaşılabilirligi ve servis memnuniyeti.memnuniyete bişi diyemem ama en azından servis noktaları çokfthinky arkadaşımın caracal ına bindim ve gayet zevkli bir motor jinlun geri dönüşümden kazanılan parcalarla üretilen bi motormuş yenin okudum.ne gibi bi eksiklik oluşturur derseniz titreşimi daha çok iletir sürücüye bu da ek bilgi olsun.jinlun kullanıcısı arkadaslar bilgi verirlerse daha yararlı olur tabi bu arada tekrardan hayırlı olsun fatih kardeşim caracalın

teşekkür ederim burakcım, daha iyilerine sahip olursun inş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    amin kardeşim sağol
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    hyosung gv250
    jinlun kullanıcısı olarak yorum yapayım ozmn..bildiğim kadarıyla kanuninin biçok modeli çinden geliyor caracalda bunlardan biri çinden gelen motorların %90 ının motor tipi aynı doğal olarakta kalite farkı yok sadece markalar arasında kasa kaporta ve aksesuar alarak fark var motorlarda piston kolu, piston, ve piston kapağı gibi parçaları farklı kullanarak cc deiştiriyorlar motorların laıp ve şanzuman olarak hiçbir farkı yok ancak 2005 in son döneminden itibaren(2. ithalat dönemi) vibrasyonu önlemek amaçlı bikaç parça ilave etmişler tamamen kesmiyor ama azaltıyor..benim motorum 150-5 ve bu hafta 31150 km yi geçtim zincir dişli takımı fren balatası ve buji haricinde parça deişmedi baskı balata bitmek üzere bu yüzden motoru kış bakımında komple söktürüp elden geçirmeyi pilanlıyorum ama bi yandanda sorun olmayan motoru elletirmeye kıyamıyorum o ayrı..sonuç olarak alacağın motorun markası çok önemli deil kalite hep aynı ama servis yönünden rahat edebileceğin ve baktığında hoşuna giden içine sinen motoru almakta fayda var(tip olarak)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:27 ----------

fthinky arkadaşım sakaryada oturuyorsun sanırım öğrencimisin?geçen gün (bayramda) ışıklarda biri caracalla yanımda durup slm verdi ona benzettim seni neyse bi ara karşılıklı sohbet etmek isterim senle görüşmek üzere..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler