Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Xtz Tenere mi f650 GSmi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Yol tutuştan kastınız sanırım frenaj. Hayır aratmıyor. Tourance ve Anakee gibi lastiklerle son derece rahat olabilirsiniz. Daha önce 650 kullandım, şimdi ise 1000, hiç "ahh abs olsa" dediğim olmadı. Tabiki bununda en büyük etkenlerinden biri Emok ve Omm eğitimleri.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol tutuştan kastınız sanırım frenaj. Hayır aratmıyor. Tourance ve Anakee gibi lastiklerle son derece rahat olabilirsiniz. Daha önce 650 kullandım, şimdi ise 1000, hiç "ahh abs olsa" dediğim olmadı. Tabiki bununda en büyük etkenlerinden biri Emok ve Omm eğitimleri.
    evet franajı kastetmiştim. Arka frenin zayıf oldugu ve bu nedenle erken kilitlendigi söylenmişti.
    Bildilendirme için tşk.

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Arka fren zayıf olduğu için kilitlemez. Kompresyonu oldukça kuvvetli bir motor, çoğu durumda fren yapmaya bile gerek kalmıyor, gazı kapatmanız yeterli. Bu nedenlede ağırlık öne geçtiği için sert basınca arka fren kilitliyor tabiki ama motor ataletli olduğu için sağa sola yapıp tehlike yaratmıyor.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Ben 70% asfalt 30% off-road kullanıcısı olduğum için F650 GS derim. Ancak tam tersi olsa idi Tenere...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    ben bmw derim abs esgeçilecek bir özellik değil + elcik ısıtma vede bmw yazısınının altında büyük şeyler yatıyor ama bu bi gerçek iki motor da bin dünyayı gez tarında motorlar benim tercihim bmw den yana istar asfalt ister off-road bi - si varmı sorarım

yada bi dl 650 alıp konforu yaşıyacaksın off-road ı biraz kısacaksın

ayrıca konfor açısından tenere en sonda kalır bu üçlü içerisinde

yinede ne olacaksa hayırlısı olsun şimdiden güle güle kullan
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    f650 nin sele alçaktır xt serisine göre, benim xtr 86.5cm diyor, durunca ayaklarım yere ancak ucuyla değiyor anca yola çıktığım zaman bacak kırılma açısı f650 ye göre daha dik olduğundan o kadar yormaz ve kullanımı daha rahattır, yolu daha tepeden görürsün, üzerindeyken ayakta durduğumdan daha uzun duruyorum elcik ısıtmayı dert etme 45 euroya aldım ve kendim monte ettim, abs yi ise dert edebilirsin önemli bi aksesuar, ayrıca bmw de country falan gibi alternatif o sınıfta motorlar var ve en son bi indirim yapmışlardı halen devam etmiyor olabilir, o vakit tenere ile aynı paraya geliyordu hatta belkide daha ucuzdu emin değilim..

Motosikleti
    şu anda yok
    Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...Ben galiba ikisini de bırakıp DL 650 ye kayıcam..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)