Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

mondial mi, zealsun mı, haojin mi? kalite?

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    slm arkadaşlar.. bir arkadaşm scooter almaya karar verdi.. fakat maddi imkanı kısıtlı olduğundan çin malı öncelikli tercihi.. 1700 e kadar hangi scootere tercih edersinz.. biraz piyasayı araştırdım.. mondial, zealsun, haojin gibi markalardan 125 cc scooterları hakkında biraz bilgi aldım.. ama hala kararsızız.. hangisi daha kaliteli, servis ve yedek parçası bol.. benim tercihim mondial 125 ama üstadım olarak birde sizin fikirlerinizi alayım dedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emre1159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (haojin 125t )Artık As150T
    Arkadaşım bence mondial e bulaşma sonra başın ağrır bence haojin al ben bursa'dan ım burda 25 000, 22 000, 12 000 kmde olanları var tık dememiş zamanında periyodik bakımları yaptırılmış. Parçada bol. Ama haojin 125t çok manyak alet eğer elimde imkan olsa bende satmam ama satmak zorundayım.
    Çünkü ehliyetsizlikten ceza yedim onu ödücem benim motorda 8100 km daha tık demedi. Bence haojin..

muhbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakarya-merkez, ama ondan önce insanı insan kokan her yer
    Motosikleti
    Honda XL 200
    PcKopatGhostRider, eğer scooter düşünüyorsan hondadaki fiyatları ve taksitleri incele istersen...12 ay vade ve 0 faiz var...
    AKIN VAR
    GÜNEŞE AKIN
    GÜNEŞ ZAPPPPDEDİLECEK
    GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN........

A (+)

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    usta honda deilde çin malı düşündüğümüzü söylemiştim...

aprillacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilla RSV 1000 M
    bence mondial saydıkların arasında en kaliteli olanı serviside var. bence mondial
    Her yeni gün bi öncekini siler!!!

aprillacan, mondial de servis varda hizmet varmı? benim servisleri hakkında duyduklarım hiç iyi değil.

PcKopatGhostRider, asya 125t yi düşün, şekil olarakta güzel veya jinlun un scooter ları var onlarada bak

Motosikleti
    aprilla RSV 1000 M
    benim arkadaslarda var servis ve hizmet süper olmasada var işleri görülüyor . zaten piyasaya yeni giren bir markadanda daha fazlası beklenilmez gibi gelio bana

aprillacan, du bakalım bi mondialci arkadaşlara soralım ne diyecekler

Motosikleti
    aprilla RSV 1000 M
    soralım bakalım . Buyrun mondialci arkadaşlar yorumlarınız?? :

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    hocam bu başlığın bilgi açısından çokta sağlıklı olacağını tahmin etmiyorum...
    neden derseniz ; herkes kendi kullandığı motora daha iyi diyecek fakat nesnel iyilik ve kalitenin hangisinde olduğunu , bilgi edinmek isteyen arkadaşımız öğrenemeyecek. örnek:

mondial kullanıcısı X kişisi: - mondial in kalitesi diğerlerine göre çok daha iyidir...!
    haojin kullanıcısı Y kişisi: - kalitede haojin in üzerine tanımam...!
    Z kişisi: hayır zealsun daha iyi...!
    asya kullanıcısı W kişisi: - asya diorum,başka bişi demiorum...!

tarzı dialoglardan öte gidemiyoruz malesef... benim tavsiyemi soracak olursanız ; hiçbirinin servisi olmayan bir motor ustasına sormanız yada tüm bu markaları kullanmış ve binicilere sormanızdır....

saygılarımla...

Motosikleti
    aprilla RSV 1000 M

en azından herkes tecrübesini söylerse bi şekilde anlam çıkarılır. mesela hiç parça için bekledinmi veya bugün git yarın gel yaptılarmı gibi şeyleri kıyaslayabilirsin. motor kalitesi olarak zaten herkes benimki iyi diyor

Motosikleti
    aprilla RSV 1000 M
    ChatnoiR +1000

QUARZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150
    hangisini alırsan al kafadan motorun üzerine 200-300 kagıt harcarsın.. sonuc olarak bunlar çin motoru...

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    bende scooter almayı düşünüyorum ve çok araştırıyorum..1700 ytl varsa bence en mükemmel secim mondial 151 rs...bununla ilgili bi başlık var, okuyabilirsin..1538 ytl..harcamalarınla yaklaşık istediğin fiyatta çok iyi bişey almış olursun..2006 da yeni mondialler de gelecekmiş..çoğu 150 cc ve 2 milyarın altında..asya 125 şekil bakımından çok hoş ve orjinal..ama ben düşündüğün paraya mondial 151 rs derim..
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    bende asya kullanmama rağmen hiç biri beş para etmez ha memnun değilmiyim dersen memnunum ama yinede tavsiye etmem. istersen şu linklere bi bak kanuni popcorn 1,911 ytl http://www.kanuni.com.tr/scooterdeta...a=Popcorn%2090 kanuni husar125 2,498 ytl http://www.kanuni.com.tr/scooterdeta...a=Hussar%20125 keeway125 2,150ytlhttp://www.motomax.com.tr/sc_motomax_arn125.asp
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kahraman34, kanuniyi mi tavsiye ediyosun yani abi Evet bizim motorlar iyi değil ama ben kanuni hussar yada popcorn alacağıma t1 almayı tercih ederim...Şimdi kanuni kullananlar kızıcak ama bende kullandım kanuni hussar kıçımdan sallama yazmıyorum bunları çekişi berbat,arkana birisi binse akraba olursun çünkü kıç kadar motor,İzmirdeki servisinden ben memnun olanı görmedim diğerlerini bilmiyorum vs.vs.vs. Hee şu da var T1 den daha az arıza yapıyo...Ama her ay servise giderim ama hussara binmem kimse kusura bakmasın.Sen bide popcorn diyosun hussar en azından 125 cc de böyle gidiyo bide popcorn 90 cc onu düşünmek bile istemiyorum.Ben asya al demiyorum ama kanuni al da demiyorum.

Konian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor As 125 T
    walla ben asya kullanıcısı olarak rezillik diyorum çok pişmanım serviste çok boktan garantiden olması gereken şeyi bile sana geçiriyolar...
    yüksek hızda tıkanıyo kalıyo soora oda masraf bende oldu ordan biliyorum... ve olmuyo şimdi gitmiyo motor... ne adam gibi kalkıyo nede hızlı gidiyo...
    birader de jinlun war o taş gibi servis on numara özellikle pendikteki yerleri helal olsun diyorum arkadaşlar başka birşey diyemiyorum...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte bazı markalarda servis olayı ilden ile değişiyo dostum Konian, Mesela bende İzmir Asya motor bayisi Niran motordan çooook memnunum allaha şükür beklediğimin çok çok üstünde çıktı satış sonrası hizmetleri inşallah böyle devam eder ben şu ana kadar hiç bi parçaya vs. ye para vermedim sadece bakımlara para verdim ve servisimden tekrar söylüyorum çok memnunum.Bu arada 125 t den bu kadar nefret eden bi insana ne yalan diyim ilk defa rastlıyorum

Konian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor As 125 T
    ben tipinden falan çok memnunum da ilk başta süperdi herşey ama sürekli olmadı... nefret ederim tabi aslında nefret deil yine geziyorum bıkmadan usanmadan ama küfürde ediyorum bol bol... sende burdaki servisi bi görsen halimi ve sinirimi anlardın forrap emin ol... sen izmirdesin işte ama ben burdayım o arkadaşta ona göre düşünsün bu forumlarda bunun için war zaten...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler