Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

maxi scooter; hangisi sizce ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    royas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piaggio beverly 250 ------- 8400 ytl
    honda fes 250 foresight---- 7968 ytl
    aprilia atlantic 250 ------ 8550 ytl

birde gilera runner 200 var tabiii.

benim icin yakit tuketimi onemli ayrica ikinci el vede motor saglamligida. hangisi sizce daha iyi. hangisini tercih ederdiniz. yakin modeller vede karar veremiyorum( birde asiri buyuk olmamasini isterim aslinda. bunlarin hepsini ciplak gozle gormedim)... tesekkurler herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO

BURGMAN

FAZLA BÜYÜK İSTEMİYORSAN SYM VOYAGER 250 BU SCOOTER YENİ MODEL FİYATI 6800 YTL TÜM SUZUKI BAYİLERİNDE VAR TAİWAN ÜRETİMİ ESTETİK VE ÇOK KALİTELİ
    BİRAZ BÜYÜK OLSUN DERSEN SUZUKI BURGMAN 400 DEN BAŞKASINI TANIMA HARİKA BİR MOTOR

aslinda maxi scooterlar bana birazcik buyuk gelmiyor degil ama iyi kalitede diger scooterlara baktigimda fiyatlari maxilerden asagi degil. bu durumda cevremden aldigim yogun baski bana maxi almam gerektigini gosteriyor. maxilere gelince coook buyuk gozukenleri var bunlarda bana trafikte dar alanlarda sikinti yaratir. sonucta bir araba kadar yer kaplarsa motor amacinin diina cikiyor benim mantaliteme gore. yuce fikirlerinizi bekliyorum arkadaslarrrr

royas, amacının dışına taşıyorsa amacına uygun bir şey al neden bize sordun anlamadım ben önce ne istediğine karar ver bence

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bence marka istiyosan ;
    SUZUKİ BURGMAN

ama ucuz bişey istiyosan
    ASYA AS-150T1

ChatnoiR,

eger cok buyuk olursa amacinin disina cikiyor diye dusunuyorum. ayrica cevaplamak zorunda degilsin. ben bildigim konulari insanlarla paylasmak isterim. yazmak istemiyorsam yazmam, bana bunu yazarak neye ulasmaya calisiyorsun anlamiyorum. cok mesaj atanin puanimi artiyor?

yazıyı dikkatli okursan sana "ne istediğine karar ver demişim", o şunu dedi bu bunu dediyle motor alınacağına inanmıyorum ben. önce ihtiyacını belirle, pizzacı çocuklar gibi hareket kabiliyeti arıyorsan küçük scooter alırsın yok trafikte farkedileyim gerekirse araba gibi durur beklerim diyorsan da max scooter. şimdi bunlar içinden bir tercihin olursa bakarsın beğendiğin markalar ve modeller içinden siteye sorarsın, şunlardan hangisini taavsiye edersiniz diye... sen bu sıralamayı karıştırmışsın, önce "hangisi" sonra "yaa aslında bunlar amacıma uygun değil" diyorsun... bilmem anlatabildimmi, son olarak mesaj sayımı arttırmak gibi bi kaygım olsaydı 3 günde 1000 mesaja çıkardım sen kafanı yorma iyi araştır, en güzel kararı kendinin verdiğini göreceksin

yanlis anlamalarda tarafima dusen kismi icin kusura bakma. hic maxi scooter kullanmadim ve de bu soylediklerinden cekiniyorum. o yuzden gilera da listemde. pizzacilardanda ayri olabilmek istiyorum acikcasi. yinede cevaplar icin sagol

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Gilera Runner 200 derim başka söze gerek yok ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    gilera nexus 500 son nokta budur bence.spor bir scooter http://www.uk.gilera.com adresinden inceleyebilirsin.

Motosikleti
    SYM MIO

burgman

SUZUKI BURGMAN 400 HEM KENDİNİ FARK ETTİRİR HEMDE PRATİK AÇISINDAN ÇOK MÜKEMMEL BAŞKA MOTOR ARAMANA GEREK YOK SUZUKI BURGMAN VARKEN

bandit07, royas yakıt tüketimi az olan bir motor arıyor, burgmanlar çok yakıyor diye biliyorum, doğrumudur?

mertserpen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vstrom
    mayıs ayından beri 400 burgman kullanıyorum, hemde 2 günde en az 150-180 kilometre yol gidiyorum. tek bir kusuru yok. ayrıca sanıldığı gibi çok ya yakmıyor. 13 lt benzin ile 280 km gidebiliyor. tavsiye ederim.

arkadaslar tavsiyeleriniz cok degerli tesekkur ediyorum. gilera runner biraz kafama yatti gibi. 200 cc bana yeter gibi geliyor. ayrica degisik bir tarzi var, sanki racinge de benziyor. ikinci eli hakkinda vede yakit tuketimi hakkinda hic bir bilgim yok. sizin varmi. bu arada burgman a baktim cok hos ama bana buyuk biraz. okadar tecrubeli degilim... korkuttu beni acikcasi..

bu ozellikleri kiyasladigimizda- yeni honda mi gilera runner mi dersiniz. honda maxi scooter ama biraz kucukce, ve 250 cc. gilera ise 200 cc ve daha kucuk ama 1000 ytl kadar daha ucuz.

federal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    royas seninle aynı kafadayız, bende motor alcam ve senin gibi düşünüyorum, büyük oldumu bi işe yaramaz trafikte araba arkalarında kafanda kaskla beklersın ve sıcakta felaket olur, diğer yandan küçük aralardan giden bir motor alsan iki kişi zor binecek ve 150 cc den ufak olacak, tam karışık yani, mesela ben ehliyet e yazıldım ve kasım ayında ehliyeti alacam ondan sonra da büyük bir ihtimalle sym joyride 200 alacağım, motor çok iyi, kaliteli, tok duruşu var , taiwan malı ve fiyatı diğer muadillerine göre çok iyi , sanırım 5.000 civarı, tavsiye ederim, şu nu da unutma çin malı olmasın da ne malı olursa olsun seni üzmez, bye bye...

slm federal, bana sym joyride 200 u gorebilecegim bir site soyleyebilirmisin. kim getiriyor bu motorlari. bende sana bir gilera runner 200 e bakmani tavsiye edecegim. gercekten hos bir alet ve 6200 ytl civari. ayrica 24 ay vade farksiz. bende gilera ile honda foresight arasinda kaldim. ikisinede binen yada ikisi hakkinda da bilgisi olan olsa super olurdu. ikinci elleri yakit tuketimleri malzeme kalitesi cok onemli hususlar

federal, daha önce hangi çin malı motorları kullandığınıda belirtirsen neden "şu nu da unutma çin malı olmasın da ne malı olursa olsun seni üzmez" demeni anlayacağım. yoksa senin içinde çamur atıp iz bırakanlar için düşündüğümü düşüneceğim...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    sym joyride ı suzuki getiriyor, su soğutmalı iyi motor dur, foresight yeni motor bence bekle gör diycem ama çin malı asya motorun aynısı bence alma , şimdi gilera ve piaggio yu bende düşünüyorum tabiki çok iyi motorlar ama, en ufak parçası cok pahalı inanamıyorsun, dikiz aynasına 150 euro saymış insanlar duydum ben bu sitede ve doğru hem parça zor bulunuyo hemde accayip pahalı, ama sym joyride öyle değil hemde suzuki güvencesi var, incele bence araştır göreceksin, senin söylediğin motorların aksesuar fiyatlarını da sordun mu?, sormadıysan sor farkı gör, www.sym.com.tw

Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S
    chatnoir burdaki yazdıklarım sadece benim düşüncelerim, kimseyi bağlamaz ,ben mondial ve asya motor 150 kullandım, söylediğm motorların yanına yaklaşamazlar bence, mondial cok sesli ve dedikleri gibi 2 kişi zor taşıyor motor bayılıyor , altı vuruyor dönüşlerde, asya motor da daha ilk bindim düğmeye bastım kırıldı, yanımızdaki işkembecide de var 5 kere yolda kaldılar, şimdi satamıyorlar, ama yine de söyliim bu motorlardan cok memnun olanda var ve bence her motoru aynı çıkmıyor galiba ) , ok var mı başka sorun..

Motosikleti
    SYM MIO

joyride

bak royas kardeş burgman 400 dedim istemedin nedenini bilmiyorum ama neyse
    sen git suzukı bayisinin birine sym joyride 200 bak çok kaliteli bi motor su soğutmalı disk frenli taiwan malı bide sym nin yeni modeli voyager 250 ye bak pişman olmassın

WWW.SYM.COM.TW
    WWW.MOTANA.COM.TR
    AYRINTILI BİLGİ
    NOT.sym suzuki güvencesi altında

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler