Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial mi, zealsun mı, haojin mi? kalite?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    forrap bende bir asya kullanıcısı olarak motorumdan memnunum ama servisten bıktım adamlar bi arıza olsada şundan nasıl para koparacağız diye düşünüyorlar.km saatinin tırnağında bi problem vardı servise götürdüm usta 1 dk yaptı ve 15 ytl servis parası istedi tamam belki dogal servis ücreti o kadar ama ufacık bi problemde hemen servis yazacaksa işimiz var.
    gerçekleri tarih yazar,tarihi galatasaray yazar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur_ugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA
    dostum ben zelsunun 125 lik kros modelini aldım ve aldıktan 15 dakika sonrada kaza yaptım ve ayak bileğim kırıldı ve 6 ay sonra ancak eskisi gibi olacak.niye kötü diye sorarsan fren sistemi hiç bir işe yaramaz.nede olsa japon malı sen hondadan şaşma ben pişmanım honda almadığım için.benim yaşadıklarım bunlar.ne alırsan hayırlı olsun allah kazadan beladan korusun

ozzkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    forumda hepsi ile ilgili deneyimler var. ben de 1 aydır okuyorum; en sonunda çinciler pişman oluyor.ve satmak istiyorlar.
    sağlam ve uzun ömürlü bi scooter için honda beat yada activa 10 taksit yapıyorlar...

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    bravo hojam

adali84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar ben de motor almayı düşünüyorum.zealsun hysong gibi markaların krross modellerini inceledim.biraz fiyatlar iyi gibi.yani çok pahalı değil.ben kross almayı düşünüyorum.bi de kross ve enduro arasındaki fark nedir birisi ban anlatabilirmi.sizce hangisi daha iyi mail adresime yollayabilirsiniz.

TrueWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorla Gezinti Uzun-Kısa
    hepsi aynı malzeme aynı işçilik.En hesaplısını al.
    TrueWolf

bence mondial 125 kn en iyisi

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    bence mondial çünkü arkasında 52 yıllık uğur var her çin malı dökülebilir önemli olan düzgün kullanmak 'kimi avrupa vardır dökülür kimi çin vardır dökülmez önemli olan kullanan kişi'
    iskenderun mehmet bilgin

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşım bende mondial 125mt var alet dökülüyo
    walla hiç memnun değilim bi kullanıcı olarak söylüyorum bence çin malına girme hiç kanuni iyi diyolar onlara bi bak bence www.kanuni.com.tr

hayabusa_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa 2013 Sari
    bana kalırsa mondial ama zealsununda servsiis var ama haojin düşünme bile

most_wanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152, wuxı dy200(yeni aldım)

Bisan derim ben

bak kardeş bisan yeni 125 santana diye motor cıkardı.. Hiç olmazsa bisan abi her yerde servisi var.. fiyatı 1,800 ytl ama 150 kasası var motorda...Ama köpek gibi çekiyove gidiyo motor
    Daima en iyiye...

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    onu bunu bilmem bende mondi 151rs var servisi iyi bakımı yapılınca her parçayı garantiden değiştirebiliyo frenaj mükemmel motoruda iyi açtınmı tamamdır ben iyi açtım ikizlerinden rakip tanımam
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

zealsun 200

arkadaşlar ben rizeden serkan öz zealsun 200lük makinasını aldım gayet güzel memlunum hakkında bilgi isteyen varsa yardımcı olurum ayrıca bırazdaha binnip satacam büyük makina alacam tl 05388252525 serkanoz@hotmail.com

ben olsam zealsunu tercih ederim çün ki zealsun çin in en büyük motorsiklet fabrikası zongshen de üretilio servis ve yedek parça sorunu yok. bu markayı çin in tek yarış takımı kullanıo. ithalatçı firma işi bilio 35 yıldır tecrübeli daha önce planet motorlarlarını getirio du. mondial felan dondurma dolapçısından motorcu olup reklamla parayı bulan adamlar. bana kalırsa zealsun al unutma ki motor motorcudan alınır !

M.KAAN37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bende 2 adet mondial var 250lik ve 125lik scooter ikisinden de memnunum bu kadar kötülemenizi anlamıyorum şimdi bianchinin disk frenli bisikleti 1300 ytl motor 1700 ytl bence uygun...mondialden memnunum asyanın da hakkını yemeyelim haojini kötülemiyorum ama tutulmuyo sunu da söyleyim komsum motor getiriyor yamaha ybr 125 bwsler falan diğer bilindik markalarında 125 ccye kadar olanları çinde yapılıyor aklınızda olsun... Sunu da unutmayın bu fiyattaki motorlar gelmeseydi motorada binemezdik ''Çinden gelen motorlar'' diye tabir etiğiniz motorlarda fiyatlarına göre süper kalite bence ama asyanın servisini bilmem diğerlerininkini de mondialin servisi güzel gerçekten parçası max.4 günde geliyo parçaları ucuz ve mondialin nazilliye fabrikası kuruluyo bilmiyorum biliyormusnuz fabrika kurulduktan sonra mondialler iyi para eder diye düşünüyorum...

ALLAH HİÇBİRİMİZE 2 TEKER ÜSTÜNDE KAZA NASİP ETMESİN...

tarcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi gpr
    kanunı al servis bol parça bol... evet hussar tek kişilik bi motor........

sercan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hamşeriim selam

Alıntı SERKAN ÖZ adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben rizeden serkan öz zealsun 200lük makinasını aldım gayet güzel memlunum hakkında bilgi isteyen varsa yardımcı olurum ayrıca bırazdaha binnip satacam büyük makina alacam tl 05388252525 serkanoz@hotmail.com
    seyin abim . merhaba .ben adana da okuyorum. temmuz da rize ye geleceğim. memleketime yani. hatmail aresini aldım. ben de senin motordan düşünüyordum almayı. ama kafamda bir kaç motor daha var. eğer anlaşabilirsek senin motora talibim. irtibati koparmayalım hemöşerim. rize ye selam....

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Arkadaşlar Merhaba,

Ben de bir Mondial kullanıyorum ve fazla yakmasının dışında bir şikayetim yok.
    Fakat servis sahibi arkadaşımı ziyaret ettiğim zamanlarda olumsuzluklarada şahit olduğum oluyor ve objektif bir şekilde konuya yaklaşarak izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.
    1- Servis sahipleri bizlerin nikahlısı ya da kölesi değil! yanlış anlaşılmasın ama bazı insanlar bir Motosiklet alarak dünya yı satın almış gibi davranarak,Servis'i küçümseyerek rencide etmekte! Bunu yaparken de orada mevcut insanlara dikkat etmeksizin. Bu gibi davranışları kimse tasvip etmez, Tabii servis sahibide.
    2- Bneim şu ana kadar izlediğim, Mondial ürünleri arasındaki RS 151 en sorunlu Scooter! nedense bilmiyorum ama en çok şikayet bu Scooter dan gelmekte. Diğer Modeller hakkında açıkça sorulduğu taktirde tüm Servislerden makul ve mantıklı yanıt alınabilir. Yeterki istemesini bilelim ve sorun hasıl olduğunda SABIRLI olmalıyız Satıcılara ( Bayi ) hangisi en iyisi diye sorduğunuzda, Tabii onların sattığı Marka ve Modeller!! onun için en doğru yanıt muylak suretle SERVİSTEN gelecek çünkü sorunsuz ürünleri ancak onlar tavsiye ederler.

Selamlar,
    Özer

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    ya beyler ben de motor yok we bende almayı dusunuorum tarafsız olarak su motor ıyı su motor kotu demıcem ama herkes mondial dio.duzgun kullan we bakımını aksatma hıcbırsey olmaz flan.bncede motoru duzgun kullandıktan sora
    ne marka olursa olsun kucuk arızalardan bska bısıy cıkarmas..
    (TraNCe-EnErGy)

maviyesilgol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sakın aldanma

kardeş açıkcası mondialden şaşma sana soyleyem.. honda diyorlar arkadaşlar
    bir baksın bakalım yedek parça fiyatlarına haberi yok galiba taksit imkanlarınıda veriyor. iyi güzelde bu taksit imkanları mondial satış noktalarındada var. hemde bir kısmını nakit diyer kısmınıda pesin fiyatına taksitle veriyorlar iyi düşünmeni tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler