Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen Yardım Kanuni Popcorn mu TVS Scooty pep+ mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 90cc Scooter motor alıcağım

Kanuni Popcorn
    TVS Scooty pep+

Bu motorlardan hangisini alalyım sizce ilk defa motor alıcağım yardımlarınızı bekliyorum Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    bence popcorn 90 çünki 2 zamanlı ve daha seri ama pep'e göre daha cok yakar
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    Kymco Movie XL 150
    popcornu bilmiyorum ama pepy harika bir motor.
    Amacına göre kullanılırsa mükemmel.

Alıntı sternboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence popcorn 90 çünki 2 zamanlı ve daha seri ama pep'e göre daha cok yakar
    Popcorn 2 zamanlı olduğu içinmi daha çok yakar sence?

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    Alıntı ExTrAboY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Popcorn 2 zamanlı olduğu içinmi daha çok yakar sence?
    evet 2 zamanlı olduğu için
    ::tutkuy::

TVS scooty pep 75cc olan model 2 zamanlımı arkadaşlar bana yakın birisinde satılık bu motor varda belki onu almayı düşünebilirim yada 90cc lisini alırım

Extraboy arkadaşım sana bişey anlatayım.Şu an scooty pep aldın aldın çünkü şu an en düşük fiyatta.Aslında bu motor değerli bi motor ondan fiyatı yüksek tutuldu fakat o fiyatlara kimse almadığından stokları bitirmek için şu an çok uygun fiyata satılıyor.Bu dediklerimin aynısı suzuki an 125 için oldu.3800'lerden 2500'lere fiyatı çektiler ve hepsi bitti şu an bulunmuyor.Suzuki türkiye'de bile yok.ben bu yaz an 125 aldım ama 2007 model yani yüksek fiyattan dolayı kalan motorlar bunlar bence bu fırsatı değerlendir ayrıca tvs çinlilerden çok daha iyidir.

Alıntı acquariax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Extraboy arkadaşım sana bişey anlatayım.Şu an scooty pep aldın aldın çünkü şu an en düşük fiyatta.Aslında bu motor değerli bi motor ondan fiyatı yüksek tutuldu fakat o fiyatlara kimse almadığından stokları bitirmek için şu an çok uygun fiyata satılıyor.Bu dediklerimin aynısı suzuki an 125 için oldu.3800'lerden 2500'lere fiyatı çektiler ve hepsi bitti şu an bulunmuyor.Suzuki türkiye'de bile yok.ben bu yaz an 125 aldım ama 2007 model yani yüksek fiyattan dolayı kalan motorlar bunlar bence bu fırsatı değerlendir ayrıca tvs çinlilerden çok daha iyidir.
    75cc olanı yeter bana Tvs ama 2 zamanlımı bu modeli 90cc ye göre daha fazlamı yakar en fazla 70km de giderim ben

Extraboy en azından 90'lık olanı al.Bişey olur trafikte hızlanmak gerekir ,sen bence 90'lık olanı al.75 cc iki zamanlı olup olmadığını bilmiyorum ama bence gerek yok.Benim bildiğim artık 75 'liğide Türkiye'ye getirmiyolar.

Arkadaşlar sıfır Popcorn İyi bir fiyata alabiliyorum ama plakası yok plaka ne kadar tutar sizce yani Tvs göre çok yakarmı 60 dan yukarı pek çıkmam kısa mesafa için trafikde işim olmaz TVS pep+ ise 1600 en düşük 600km de popcrn u alayımmı sizce

Arkadaşlar sadece plaka çıkartmak ne kadar tutuyor Kanuni popcorn 90cc alıyorum TVS Scooty pep+ ya göre çok yakarmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)