Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Honda İnnova Enjeksiyonlu (Yeni Modeli)

Motovento
    REKLAM ALANI
    innova-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125i ( 2o1o model )
    arkadaşlar sonunda nasip oldu ve aldım innova-i yi inş sizlerede nasip olur
    ama diğer innovadan farklı gibi sesi biraz daha kısık jikle yok..sanırım otomatik jikleli.. kısacası tam elektronik bi makina..
    sizlere yada innova-i kullanan arkadaşlara bi sorum olacaktı deponun üstünde bi kutu var kontağı çevirdiğimde göstergede FI yanıyo aynı andada o kutunun içinden bi ses çıkıyo bu işlem ibrenin dibe vurup gelmesi içinde gerçekleşiyo.. motoru çalıştırdığımda o kutudan yine aynı ses geliyo ve motoru stop ettirdiğimde kesiliyo acaba bunun nedeni ne olabilir bi fikriniz varmı ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    çok şükür bir innaova aldım inş. yamaha cyrptonu aratmaz satasım yoktu memnundum ama çok metettiiler az yakıymuş bide vs.vs. ama bayide mavi yoktu siyah almak zorunda kaldım napalım kısmet pazartesi teslim alacam inş. bakalım nasılmış...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

motor hakkında ilk kullanım açısından tavsiyesi olan fikri olanlar varsa, yardımcı olurlarsa sevinirim saygılar...

Motosikleti
    arkadaşlar honda innova ile ilgili almanyada yapılmış yakıt en az yakan motor sanırım ...

100 km normal hızda 1.6 lt çok güzel ya

http://www.spritmonitor.de/en/detail...html?cdetail=1

Motosikleti
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün hattat hasan arkadaşımızın yanındaydım, ayvansaray balat arasında haliç manzarlı çok güzel bir çay bahçesinde (mollaaşkı) oturup muhabbet ettik. fotoları kendi makinası ile çekti bana yolladı, sizinle paylaşmak istedik. bu arada yeni innovayıda görmüş koltuğuna oturmuş oldum herşeyden önce çok rahat bir oturuşu var daha geniş bir motor ve sesi çok hoş..

ist içinde biraz turladık kağıthane parkına gittik hasan kardeşimiz tecrübeli bir cub binicisi, şahsen nacizane benden tam not aldı

güzel çaylar ve muahbbet için teşekkür ederim

satoyama arkadaşımızla atölyede buluşup eski ve yeni innovalar sohbet ettik ve kısa bir tur attık fatih, kağıthane, taksim....

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı innova-man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonunda nasip oldu ve aldım innova-i yi inş sizlerede nasip olur
    ama diğer innovadan farklı gibi sesi biraz daha kısık jikle yok..sanırım otomatik jikleli.. kısacası tam elektronik bi makina..
    sizlere yada innova-i kullanan arkadaşlara bi sorum olacaktı deponun üstünde bi kutu var kontağı çevirdiğimde göstergede FI yanıyo aynı andada o kutunun içinden bi ses çıkıyo bu işlem ibrenin dibe vurup gelmesi içinde gerçekleşiyo.. motoru çalıştırdığımda o kutudan yine aynı ses geliyo ve motoru stop ettirdiğimde kesiliyo acaba bunun nedeni ne olabilir bi fikriniz varmı ??

Hayırlı uğurlu olsun,o ses elektrikli benzin pompasının sesi,enjeksiyonlu tüm araçlarda bulunur o parça,duyduğun ses de onun çalışma sesi,ses geliyorsa korkma,ses seda yoksa o zaman kork birde depoyu çok boş bırakma,o benzin pompası benzini bitirene kadar kullanırsan ve bunu alışkanlık haline getirirsen kuru çalışmadan dolayı çabuk bozulur aklında bulunsun

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Güzel alet tam motosiklet alma arifesinde sırf tel jant var diye vazgeçtim cbr125`e döndüm kısmet belki yine innova diyebilirim =)
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel alet tam motosiklet alma arifesinde sırf tel jant var diye vazgeçtim cbr125`e döndüm kısmet belki yine innova diyebilirim =)
    sen benim kadar çok binseydin emin ol innovayı tercih ederdin cbr 125 için 100km de 3 lt yakıt tüketiyor diyorlar... innova ise 1.7 lt arada baya fark var çok fazla binmiyorsan ama sorun olmaz tabi ben alalı 1 ay oldu 3000 km yaptım seninki ile yapmış olsam.. 90 lt benzin almış olurdum innonva ile 51 lt yaktım arada 39 lt fark var = 39x3.63 tl= 141 tl yapıyor yılda 1.700 tl anlayacağın ekonomi diyorsan görüntüden önce innovayı tek geçerim..
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

tetikçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    bence tel jantın hiçbir kötülüğü yok sadece lastik patlaması için yeni iç lastik tamir edici tüp çıktı birde pompa bu şekilde türkiye turu bile yapılır
    lifan 100

Motosikleti
    Alıntı tetikçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tel jantın hiçbir kötülüğü yok sadece lastik patlaması için yeni iç lastik tamir edici tüp çıktı birde pompa bu şekilde türkiye turu bile yapılır
    arkadaşım o dediğin tamir seti nerde satılır nasıl temin edilir bilgi verirsen sevinirim
    Göz nereye bakar, gönül oraya akar,Gönül nereye akar, ayak oraya koşar...(Hz Mevlana) Özgürlük iki tekerleklidir... Hasan Derviş

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Öylede İzmir`in ortasında renkli bir hayat yaşıyorum ben innova ile bir cacık olmuyor Cbr ile hiç olmadı arkam boş kalmıyor
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylede İzmir`in ortasında renkli bir hayat yaşıyorum ben innova ile bir cacık olmuyor Cbr ile hiç olmadı arkam boş kalmıyor
    ayrı dünyaların insanıyız seninle anlaşılan senin renkli dediğin hayatı biz arkadamızda bırakalı epey bi zaman oldu.. hayattaki ve motosikletteki önceliklerimiz farklı....

quadro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Merhaba arkadaşlar;
    Ben de sizler gibi innova hayranıyım. 2011 model innova almaya karar verdim fiyat araştırması yaparken sahibinden com sitesinde 21 tane az kullanılmış innova satıldığını gördüm. Bu kadar çok insanın çok az kullanılmış innovaları (ki innovayı pahalı ve evladiyelik motor diye biliyoruz) satması bana garip geldi.
    Acaba injeksiyonlu innovada kronik bi sorun falan mı var da insanlar bu motorları satıyorlar? Ne dersiniz?
    Biri yer, biri bakar kıyamet ondan kopar.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar;
    Ben de sizler gibi innova hayranıyım. 2011 model innova almaya karar verdim fiyat araştırması yaparken sahibinden com sitesinde 21 tane az kullanılmış innova satıldığını gördüm. Bu kadar çok insanın çok az kullanılmış innovaları (ki innovayı pahalı ve evladiyelik motor diye biliyoruz) satması bana garip geldi.
    Acaba injeksiyonlu innovada kronik bi sorun falan mı var da insanlar bu motorları satıyorlar? Ne dersiniz?
    Yok canım ne alaka? Öyle düşünürseniz piyasada 110 tane Ybr 125 Esd var satılık. Herhangi bir kronik arızası olmuş olsa ybr topiğinde bu kadar övmezlerdi. Muhakkak innova'da öyledir. Herhangi bir sebepten satıyor olabilir yani borcu olur büyütmek ister küçük gelir. Çoğaltılabilir. İnnova iyi tercih. Hayırlısı olsun.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    İnşallah öyledir..
    kilometreleri düşük düşük satılınca içime kurt düştü..

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hakkaten; neden kuzey egede çok seviliyor bu cup motosikletler?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    * Çok az yakıt tüketir
    * Çok sağlam motordur
    * Kuvvetli bir motoru vardır
    * Pratik ve hızlıdır......
    Başka yerlerde neden tutulmuyor ki? Yada tutulmuyor mu?

edit:
    Benim için şu da şahsi bir sebep olabilir. Ben gözümü mobilette açtım. Okuma yazma öğrenmeden önce mobilet sözcüğünü öğrendim. Duygusal bir yakınlığım var mobilete... Ve mobilete en benzeyen motor cup motordur.. onunda en iyisi honda innovadır.

Motosikleti
    Honda innova ANF125i
    Tekrar Merhaba arkadaşlar forum amma da ıssız;
    Yeni innovanın siparişini dün verdim, kaporayı yatırdım, bir hafta içinde teslim edeceklermiş heyecan ile bekliyorum vakit geçmek bilmiyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı quadro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar Merhaba arkadaşlar forum amma da ıssız;
    Yeni innovanın siparişini dün verdim, kaporayı yatırdım, bir hafta içinde teslim edeceklermiş heyecan ile bekliyorum vakit geçmek bilmiyor...
    zamanında kaç paraydı bu innova

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Selam arkadaşlar. Zinciri değiştirmem gerekiyor da acaba anf ile bunların ön-arka dişli sayısı aynı mı ?

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler