Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaslar Yardımınıza Ihtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese iyi akşamlar.gunlerdr 2007 burgman arıyorum bircok yere gittim halen arastıyorum fakat bugun pc dekı arastırmalarımda gordum kı 2007 burgamların debriyaj sorunu varmıs.hatta bazıları bununla ılgılı dava acıp kazanmıs bıle.yanı sorun uretım kaynaklıymıs.sızce burgman almalımıyım(10.500ytl verebiliyrum suan ama bulamadım:S)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    düşük km li 2006 modelinide tercih edebilirsin2000-3000, km. motor için o bütçeyi ayırabiliyorsan, keyfince aksesuarlarınıda alabilirsin zenon far.. orjinal arka bagaj vs. Eğer yoksa 2 kişi için ful koruma alabilirsin, kast, mont, dizlik, bot,eldiven vs.. ben burgman almayı düşündüm bir dönem ama ikamet ettiğim yere en yakın teknik aşağı yukartı 100 km, bu yüzden vazgeçtim. Ben böyle düşünüyorum ama kullanan ark.ların yorumları daha faydalı olacaktır.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Offf ben o paraya 1500 daha eklerım cekerım altıma bı Fz6 98 bg Valla ya zevk meselesıde nasıl bır skutera o kadar para baglanır sasarım İns gonlune gore bulursun kolay gelsın..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servisine kadar gidip sordum.5 tırnaklı varyatör takılmasına rağmen bazıları halen arıza çıkarabiliyormuş.Bence alabilirsen 2008 modeline bak derim.Ayırdığın rakama Honda Silverwing veya Yamah Majesty'de bulabilirsin.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisine kadar gidip sordum.5 tırnaklı varyatör takılmasına rağmen bazıları halen arıza çıkarabiliyormuş.Bence alabilirsen 2008 modeline bak derim.Ayırdığın rakama Honda Silverwing veya Yamah Majesty'de bulabilirsin.
    silverwingin yakıtı burgmana göre çok fazla ama tavsiye etmem o yüzden hemde burgman kadar dayanıklı değil uzun süre açısından.

burgmana o kadar para verilir sınıfında en lüx en rahat motor çünkü üstüne yok istenildiği gibide kullanılabiliyor fabrika çıkışı normal ayarı var ama servislerinde beyinleri spor yada economic olarak ayarlanabiliyor özel ayarları war burgmanlar içinde 2005 2006larada bakabilirsin bence arkadaşım çok temiz olanlarda var....
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    burgman sınıfında kral değil arkadaşlar kimse kusura bakmasın yamaha majesty binmeyene lafım yok burgman tofaş gibi tuttu türkiyede ayrıca silverwing daha kaliteli daha uzu ömürlü fakat yakıtı 2 çift silindirli olduğu için gerçekten fazla
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    skagyo 250
    arkadaşlar meraba ben daha yeniyim hatam olursa şimdiden özür dilerim bende yeni motor alıcam yanlız karar veremedim 125 zn mi yoksa 150 as arasında yım eger beni aydınlatırsanız sevinirim

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    150 as daha güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)