Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 İLE 5 MİLYAR ARSINDAKİ CHOPPER LAR NASIL OLAbilir acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI
    matchmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piyasadaki tuttugum 3 tane model var 1. tiger 250 2. 250 mct 3. keeway 250 dir bunun dışında modellerin nasıl birbirinden farklı özellikleri vardır.veya 250 cc bir alet almak için neye önem vermeliyiz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    1- yedek parça durumuna+yedek parça fiatına
    2-servis ağına
    3-ithalatcı firmanın motoru sattıktan sonra müşterilerine olan tutumuna;
    önem vermek gerekir bence

prifo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r1100

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    jinlun 250cc siyah ta çok güzel (bi sürmüşlüğüm yok sadece görünüş olarak söylüyorum)...

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    regal raptor da var,dediğin motorlarla kıyaslamam bile atlardır araştıroom ve yaza kısmetse alıcam,m.köy aykon da git bi gör derim
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

regal raptor

evet arkadaşlar regal raptoru araştırdım son derece güzel görünüşlü ama performası nasıldır bide arkadaki yolcu için sırt yaslama dayanagı yok.bi arkadaş varmış regal raptorun türkiye dagıtılıcu-ılıgını üstlenmiş araştıran arkadaşlara arkadaşın msn hesabını veriyorum ben bi türlü yakalayamadım net te yakalayamadım yakalaya arkadaş olursa bi zaghmet bi link açıp motorcu dostlarımızı bilgilendirmesini rica ediyorum saygılarımla matchmania

regal raptor

evet arkadaşlar regal raptoru araştırdım son derece güzel görünüşlü ama performası nasıldır bide arkadaki yolcu için sırt yaslama dayanagı yok.bi arkadaş varmış regal raptorun türkiye dagıtılıcu-ılıgını üstlenmiş araştıran arkadaşlara arkadaşın msn hesabını veriyorum ben bi türlü yakalayamadım net te yakalayamadım yakalaya arkadaş olursa bi zaghmet bi link açıp motorcu dostlarımızı bilgilendirmesini rica ediyorum saygılarımla matchmania

sezartan35@hotmail.com

işte regalci arkadaşın msn ni: sezartan35@hotmail.com

yanlış yazmışım pardon

yanlış yazmışım kusura bakmayın tekrarlıyorum:sezartam35@hotmail.com

Sgt_Phoenix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 124 yamaha yedi bizi 125lik diye =)
    arkadaşım yanlış bakmışın heralde keewayin arka yolcu için dayanma yeri yok ayrıca bende regal istiyorum sürmüşlüğüm yok ama çok iyi açıklamış arkadaşlar motorda pek problem yok gibi gözüküyor greatwihte 120 ye çıktığını yazmıştı motorun tabi vibrasyonun nasu olucağı hakkında herangi bi bilgimiz yok
    Ayrıca yüksek performans istiyorsan racinglere bak

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    bi açıklama yapim

regal = süper

yeterli
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    slm regal raptor 3 aydır piyasada ben daha yeni aldım ve arkada cc barı ve yan çantaları mevcut aşagıda verdiğim lin ragal forumun ancak 2006 nın ortalarına doğru keway 250 gelecek diğorlar bekliyebilirsen o da görünüş olarak fena değil .
    Ben bekliyemedim zira bitim kanlanmıştıı. Doğru karar verdiğime inanıyorum
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=5813

Seçiminde sana iyi şanslar

Motosikleti
    eskiden motosikletmi vardi?
    mct 250 ve raptor 250 yi yakından incaleme fırsatım oldu. raptor daha üstün görünsede kişisel fikrim uzun ömürlü olmayacaktır bu motorlar. başlığın ana sorusu herşeyi anlatıyo bence aslında. 4 ile 5 milyar arasındaki bir chopper nasıl olabilirki zaten herkes tahmin ediyodur. bu fiyata çok fazla bişey beklememek lazım. paslanma ve bakımlarına dikkat ederseniz ödediğiniz paranın karşılığını verir.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Ben mondial diyorum genede.36 sayfa okudum raptor un sayfasını,tüm yazılanları okudum.Evet gerçekten 10 numara kendi sınıfında.
    Fakaatt,
    Neden mondial diyeceksiniz.Kendim kullandığım için değil.Motor işinde önemli olan servistir arkadaşlar.En az motorun kalitesi kadar.Ben şimdi sorarım Raptorculara:
    Aylarca size yedek parça fiyat listesini vermediler.Bir muhattap bulamadınız sayfanızda sarıkayalardan.Sonunda utanma pahasına adamcağız bi iki bişeyler yazdı da içiniz serinledi.Sonrada kayboldu zaten.Günlerce motor bekleyenler oldu,bujiden dolayı çok yakan motorlar,fan arızaları vs.Olabilir bunlar mondialdede olabilir.Oluyor da.Adam kalkıp Sakarya'dan motor almaya geliyor,pikap kiralıyor uzun zaman bekliyor vs..vs..Ama mondialde muhatap var.Arkasında Uğur var.Bayi ve servis ağı yaygın,parçası var vs..
    Tekrar söylüyorum Raptor'u çok beğendim eski bir choppercı olarak,ama duygular Raptor derken mantık Mondial diyor...
    Herkes hakettiğini yaşar.

ersin_RR_673 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR_1000
    ARKADAŞIM 250 LİK TİGER

150 LİK TARTIŞILMAZ KEEWAY

AMA BÜYÜKSE DÜŞÜNCEN TARTIŞMASIZ TİGER AL 4550 SATIŞ FİYATLI BURSADA
    KEEWAY BURSADA DEFALARCA KULLANDIM SÜPER Bİ ALET BURSSA TAKIMINDA 2 TANE VAR KULLANAN DÜŞÜK BÜTÇE İSE HEDEF DÜŞÜNMEDEN KEEWAY AL

VİRAGORİDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV 535--SYM GTS 250 VOYAGER
    bence regal raptor u mutlaka yakından bir gör arkadaşım performans + görünüş gayet iyi
    2. seçenek : bütçeyi 5000 ytl ye çıkar ikinci el ama temiz bir virago 535 yada kavasaki en 500 için uğraş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler