Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangi 0 km, 250lik, 4000-5000 ytl lik chopper daha iyi

Katılımcı sayısı
135. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • jinlun

10 7.41%
  • mondial

8 5.93%
  • regal

56 41.48%
  • kanuni tiger

13 9.63%
  • honda rebel

29 21.48%
  • 2.el japon

19 14.07%
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

0 km yeni bir motor chopper en az 250cc ve max5000ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    prifo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r1100
    arkadaşlar yeni çinli chopper lar hakkındaki görüşlerinizi ve edindiğiniz yeni haberleri karşılaştırmaları bu topiğe yazarsanız kararsızlara çok yardımcı olursunuz.

jınlun marauder 250cc
    kanuni tiger
    mondial 250
    regal raptor250e-9
    bu seçeneklerden hangisi fiat/verim oranı daha iyi acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desertnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    chaptor? chopper olmasın
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    bmw r1100
    çapır türkçesi
    ingilizceden nefret ediyorum

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    polemik için değil de sen çapır değil chaptor yazmışsın...
    [SIZE="2"][COLOR="Red"]ÇİN olsun JAPON olsun ama önce İNSAN olsun[/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    bmw r1100
    sende deüil yazmışın

Motosikleti
    eskiden motosikletmi vardi?
    honda rebel çin malımı?

VİRAGORİDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA VİRAGO XV 535--SYM GTS 250 VOYAGER
    Alıntı dream_killer adlı üyeden alıntı
    honda rebel çin malımı?
    aslında japon malı,bildiğim kadarıyla artık üretilmiyor
    not: hondanın 250 cc altındaki motosikletlerinin motorları ve önemli parçaları çinli bir firma tarafından yapılıyor

inneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DORADO v5 derim chooper 250cc lik ve fiyatta senin istediğin derecede onuda ekle bende v3 var çokda eğlenceli hem racing hem chooper tarzı ama v5 güzel tam bi chooper düşün derim....

M33MERSIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

v5 harika

v5 çok harika bir motora benziyor.bu motoru 4 ay önce internette gördüm daha sonra sukıda listelerinde 4.750 civarında fiyat açıkladılar şu anda dorado getireceğini söylüyor ama motor elinde yokmuş galiba daha. fayatı sukıdaya göre yüksek 5.500 civarı. monero listelerindede karşılkaşa bilirsiniz.v5 tavsiye ederim...ha bu arada bu motor otamatik vites ilgililere duyrulur ....

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    Yaw chopper demeyin şunlara adı üstünde CRUISER işte alışkanlık olmuş chopper demek daha kolay geliyor.Chopper özel imalat kişisel oluyor.Cruiser ise seri üretimdir.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    türkçesi de yoktur chopper'ın. yani çapır demek sadece ingilizce okunduğu gibi türkçe yazmaktır, türkçe olmuş olmuyor öyle yapınca. türkçesi olsa olsa kırpıntı olur.
    regal derim, keeway'in 250'liliği de beklenebilir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Regal-Raptor
    Regal yada Keeway'in gelecek 250'liği olabilir. watercolours katılıyorum.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    markaları tek tek inceliyelim
    jınlun marauder 250cc :çift silindir hava soğutmalı.... genelde titreşim probleminden şikayet ediliyo....yedek parça sıkıntısı yok...fiyat 4000 ytl anahtar teslim

kanuni tiger... markayı diğerlerinden ayıran özellik arkasında kanuni gibi türkiyenin en eski motor imalatçısı bir firma olması motorlar çinden ithal edilsede marka güven veriyor............250 cc tek silindir ve 20 hp fiyatı 4560 ytl anahtar teslim.......

mondial 250 mct : çift silindir...19 hp... fiyat 2990 (anahtar teslimmi belli değil) diğer rakiplerine oranla fiyatı oldukça düşük.......

regal raptor250e-9 : çift silindir...... su soğutma......fiyatı 4000 ytl rakiplerinden farkı sıvı soğutmalı olması......aküden sık sorun yaşatıyor ortak şikayet bu

bütün bu özellikler göz önünde tutulursa özelliklerin regal haricinde pek farklı olmadığı aralarında bir tigerin tek silindirli olduğu sonucu çıkıyor.......

kıyaslama böyle karar senin.......

son olarak chopper cruiser ayrımı hakkında da fikirlerimi belirteyim....
    Yamaha, Honda, Kawasaki, Suziki ve BMW nin sitelerini incelerseniz dünyanın bu motor devlerinin bile bir ortak noktada birleşmediğini göreceksiniz. Bu ayrımı yapan tek kişi DD bu konuyla ilgili başlığında kendisine bu konu hakkında ki kaynağı sorduğumda kaynağın kendisi olduğunu söylemişti.
    Bu sadece bir bakış açısıdır genelde modeller dilde yer eder ve hep o isimle anılır tıpkı Jeep te olduğu gibi tıpkı Kot ta olduğu gibi
    JEEP: arazi tipi 4X4 ü üreten ilk firmadır daha sonra çeşitli markalar bu özelliğe sahip farklı araçlar ürettiysede dilimizde bu tür araçlara verilen ortak ad jeep (jip) olarak yerleşmiştir..
    KOT: bütün dünya bu tip pantolonu jean diye adlandırırken ülkemizde bu tip pantolonu ilk üreten firma olan KOT aynı zamanda yıllar içinde dilde yer etmiştir...
    Bu tip örnekleri arttırmak mümkündür....
    Bir dayatmayla insanların dilerinin değiştirilebilmesi mümkün değildir....Ülkemizde motorcular arasında bu model chopper (çapır) olarak yerleşmiştir....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Tristan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun JL 250-5 Marauder
    BRRR, sadece bir seyi belirtmek isterim, Jinlun 250cc cift silindirdir, tek degil, web sitesinden de bakabilirsin
    Motorcusun dediler, vermediler iyi mi?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hemen editliyorum sağol
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

"yellowstone" dorado mu v3

sayın arkadaşım,ben v3 ü yellowstone reklamlarında gördüm ilk,sonra birdaha herhangi bir reklamında görmedim,v3 den vazgeçtik türkiyede satmıcaz dediler sorduğumda,şimdi sende bir v3 motoru olduğunu söylüyorsun,yani yellowstone yerine "dorado" ismi altındamı satılıyor artık, ve nerde,nasıl sen misal nerden aldın.........?lütfen bilgi verirsen çok minnetdar olacağım..........

genel soru v3...

v3 motoru kim tarafından ithal ediliyor,ismi DORADOmu oluyor,lütfen acil bilgiye ihtiyacım var.......

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Fiyatı sebebiyle girmemiş ama Hyosung 250 beygir gücü olarak bunların hepsinden daha güçlü.Fiyatı 6600 olması lazım.Elime para geçerse ve temiz ikinci elini bulursam almayı düşündüğüm motordur aynı zamana kendileri.Kalite olarak da Çinlilerin üstündedir;görüntü olarak da regal hariç(o'nu da bu siteden öğrendim...Çok şık ve sade bence)bence daha havalı hepsinden.Ayrıca dorado hakkında bilgisi olanlar burda paylaşsın da biz de öğrenelim.Ne cins bi şekildir o öyle...

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "route66",Nerede olduğunu bilmiyorum ama Kızıltoprak'da bu aletleri (v3-v5) inceledim.Getiren şirketin kartı vardı ama şuan bulamadım. V3 için 5700ytl+masraflar,V5 için 5250ytl+masraflar olarak öğrenmiştim.V3'ün üzerine oturdum,175cm,85kg biriyim ve gayet rahat bi pozisyonda üzerinde durabildim.175kg'lik ağırlığı olan bir makina,ağır biraz.Motor çalışır vaziyetteydi,ses oturaklı bir scooter sesi.Cruiser sesi için egzost'la uğraşmak gerekebilir.

Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    kukumao diye yeni bir marka varmış onu bekleyin isterseniz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler