Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda NT700 Deauville vs Suzuki DL650 VStrom

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlardan biri turing diğeri dual purpose.. asfalt için soruyosan elbette touring .. ama işin garibi resimlerde turing model toprak yolda dual purpose ise asvaltta duruyo.. yemlememi yapıyon anlamadım

ha ben asvalt için iyi bi alet arıyom dersen başlığı norge850 mi yoksa honda dewullemi diye deiştir derim .. daha yakın motorlar arası bi kıyaslama yapmış olrsun ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dragstar 650 & shadow 750
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorlardan biri turing diğeri dual purpose.. asfalt için soruyosan elbette touring .. ama işin garibi resimlerde turing model toprak yolda dual purpose ise asvaltta duruyo.. yemlememi yapıyon anlamadım

ha ben asvalt için iyi bi alet arıyom dersen başlığı norge850 mi yoksa honda dewullemi diye deiştir derim .. daha yakın motorlar arası bi kıyaslama yapmış olrsun ..
    Yolda kullanım için soruyorum. Ancak otoban kenarında oturmadığımıza göre şehir içinde de kullanılacak, elbette gezi güzergahlarında karşılaşılacak toprak yollara da vurulacaktır bu makineler. Aradaki yorumumda da belirtmiştim bizde asvalt tabiri farklı; üstüne zift atıp kapatınca asvalt oluyor, 1-2 ağır vasıtadan sonra yollardaki çukurlar enduroculuğu körüklüyor.DL nin çift amaç durumunu vurgulamak istemiyorum ama kabul etmek gerekir, DL yi enduro amacıyla kullanmayıp sadece asvaltta kullanan hastaları da var. DL nin o mantıkla kıyaslanamaması lazım malum Transalpçılar da mukayese kabul etmiyorlar doğal olarak. Bence DL hem enduro hem de touring sayılmaz, toprak yollarda da kullanılabilen bir touring olarak sayılabilir.(Şahsi fikrimdir saygı duyulmalıdır)
    Anladığım kadarıyla Deauville öne çıkıyor isterlerim doğrultusunda, peki bu motoru kullanan arkadaşlardan motorunu istemeden de olsa hırpalayan (yol bozukluğu, çukurlardan dolayı) varsa süspansiyon vs. konusunda sorun yaşayan olmuş mudur? TSK

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    VaLLA Kimisi torkuna , teknik verilerine ona buna bakar. Kimide benim gibi tipine ,rengine, yan orijinal cantalarına,zincirsiz olmasına bakar alır. Tamamıyle kişişel beyeni. ikiside tutulan marka lar. Türkiyedede iyiler.
    Ne alanı yargılayabiliriz. Nede alacak olanı. Zevkler ve renkler tartışılmaz derler.
    İkiside kaya gibi motor. Hangisini alırsanız Tüh neden aldınız demez.

Bu arada sadece tip olarak aklıma geldi.

Dl 650 nın muadili tip olarak sanki Hondanın deauvilli değilde CBF 600 gibi geliyor. Hatta Dl 1000 gibi onunda karşılıgı cbf 1000 var. Ne dersiniz.

Yoksa deauvill rakipsiz bir markamı.....))))))
    benhasan bunu beğendi.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler