Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Cox kaskınızdan memnunmusunuz?

Katılımcı sayısı
82. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hiç Değil

23 28.05%
  • Fena Değil

22 26.83%
  • Memnunum

26 31.71%
  • Çok Memnunum

11 13.41%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

COX kask almayın başınızı ağrıtmayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    ne garip herkeste aynı problem varmış demekki cox marka almıcaz

bi müşteri gitti bile
    BU ALANA REKLAM ALINIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    yazanlar memnun değil ama oylarda 5 adet memnun kullanıcı görünüyor. Memnun arkadaşlarda güzel yönlerini, diğer markalarla kıyaslamasını yazarsa tek taraflı bir eleştiri yerine faydalı bir tartışma olur.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kaskı 2006 yılında 1. fuarda aldım .. hoş parasını skull ödedi ama .. keyifle kullandım .. aynı çatlaklar bendede mevcut .. bence kesin bir üretim hatası var.. cox caberg ile aynı fabrikada üretiliyor .. caberg çok güvendiğim bir marka olduğu için cox u daha önce kullanmadığım halde gözü kapalı aldım .. caberg kullanlar bilirler iyi kasktır.

ama dediğin doğru 2 yıl dolmadan o kısımdan kırılma yapıyor. ls2 ye baktım nette gayet hoş göründü gözüme .. ama kasktan anlayan deneyimli bir arkadaşım baktı beğenmediğini söyledi ..

kardeşim kavun değilki dibini koklayasın... hani ucuz desen değil.. kaliteli kask diye alıyosun 2 yılda çıtlıyo..

çin min deyip dalga geçiyoz .. eee kime güvenecez şimdi
    barış abi dediklerine katılıyorum,gelişmiş ibraamın tavsiyesiyle bende caberg aldım.tek sorunun buğu yapması
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    ya bi kere satan firma berbat!

ozen motor! almayın bu adi adamlardan bişey ya!

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250
    pişman oldum ama iş işten geçti dediğim gibi. Şu an Nolan n103 kullanıyorum ayrıca N-Com bluetooth kulaklıkla beraber gayet memnunum... keşke diyorum evet keşke biraz daha bekleyeyip Nolan alsaydım. Heves işte alıyorsunuz içinizde patlıyor. N103 Nolan kullanıyorum ve herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Şu an alabileceğiniz en güzel kask diyebilirim fiyatına göre. Tabi 100 €uro daha fazla verip Shoei kaskta alabilirsiniz. tercih.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nolan n102 de yaptığı fahiş hatayı n103 de hemen düzeltmiş..

nedir bu hata diyeceksiniz. benim gibi flip-up fun ları bilirler . genelde çene açık kullanırız. ama güneş vizörü hem güneşten hemde börtü böcükten korunmak için hep açıktır.
    N102 de güneş vizörü vizörün üstünde yani kaskın dışında .. çene açıkken güneş vizörü kulanılamaz yani..ee ben ne anladım o işten.. n103 te güneş vizörünü içeri almışlar..

benimki birazda espiri mahiyetinde elbet testlerden denemelerden sonra karar veriliyo bu gibi ayrıntılara .. demekki flip-up kullanıcıları bu ufak ayrıntı yüzünden fazla rağbet göstermedi kaska .. şahsen alacak olsam hayatta n102 almam.. vizörü içerde bir kask tercih ederim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    ZX6-R
    Konudan biraz uzaklatıracak bir sorum olacak. Buğu için siprey kullanıyorum ama buna rağmen sorunu %100 çözebilmiş değilim. Şu ana kadar siprey ve özel temizleme mendili denedim ve sonuç pek değişmedi. Bu sorunu tamamen çözebilen varmı ?

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dominantx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan biraz uzaklatıracak bir sorum olacak. Buğu için siprey kullanıyorum ama buna rağmen sorunu %100 çözebilmiş değilim. Şu ana kadar siprey ve özel temizleme mendili denedim ve sonuç pek değişmedi. Bu sorunu tamamen çözebilen varmı ?
    valla arkadaş ben de hem sprey hem bant denedim buhu önleyici.. ama havagazı illaki buhu oluyor. vizörü hafif milimetrik haada tutmak en mantıklı çözüm
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250
    N-103 ÜN yanında birde buhu camı veriyorlar... taktırtmayım mı acaba ?

cox kasktan nefret ediyorum :S

valla Kask seçiminde çok titz davranmak lazım. Sonuçta kafa
    Yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar, çalışmalarının denetlenmesinden, karşı fikirler ortaya atılmasından ve tercihleri üzerinde münakaşa yapmaktan zevk alırlar.
    - Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    ZX6-R
    Güya buğu önleyici vizörler bunlar. Desenize herkezde aynı dert var.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cox gerçekten kötü bir kask diyebilirim 300ytl gibi bir para o kaska verilmesi zaten mantıklı değil AGV nin 270 ytl ye full face çok harika bir kaskı var 40 tane cox eskitir parçalar bitirir bu kaskı sana özende çalışan ve harika pazarlama yeteniği olan bitirim tipli bi arkadaşmı sattı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    dün gördüm 30 ytl idi kask ama markası yoktu
    www ahmet-325.tr.gg
    sonsuz paylaşım...

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250
    Bu tarz uyduruk kaydırık firmaları Tüketici mahkemesine vermek gerekiyor... Senelik 20 ytl gibi bir rakama üye oluyorsun tüketici mahkemesine... onlar avukatlarıyla çatır çatır hakkını alıyorlar birde tazminat davası açıyorlar.... ama gel görki ben faturamı bile bulamıyorum...

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Tüketici hakları derneğine üye oluyorsun 17 ytl gibi bir ücreti var . Ama iş bununla bitmiyor , aldığınız ürünün faturası kasa fişi garanti belgesi gibi dökümanlarının elinizde olması gerekiyor.

Bir ürün alırken bunlarıda lütfen temin edelim. Eğer gerekli belgeleriniz varsa lütfen milleti enayi yerine koyanaların yanına bırakmayın hakkınızı arayın
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almışken iyisini almak daha mantıklı. Çünkü "keşke" diyecek zamanımız olmayabilir.

İyi kaliteli demek çok pahalı demek değil. LS2 cartoon kaskım var 120 ytl ye aldım. İncelemesini de yapmıştım forumda. Tavsiye ederim
    arkadaşım renkli vizor'ü dahil fiyat demi bu:?:?

çunki 90 ytl fıyatı var kaskın ve bırde renklı vızor gırınce devreye o fıyatı buluyor,

Yani kask fiyatı 95 ytl peşinde 90 ytl'ye veriliyor...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Yanaklardan Benimkilerde Kırıldı...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolan n102 de yaptığı fahiş hatayı n103 de hemen düzeltmiş..

nedir bu hata diyeceksiniz. benim gibi flip-up fun ları bilirler . genelde çene açık kullanırız. ama güneş vizörü hem güneşten hemde börtü böcükten korunmak için hep açıktır.
    N102 de güneş vizörü vizörün üstünde yani kaskın dışında .. çene açıkken güneş vizörü kulanılamaz yani..ee ben ne anladım o işten.. n103 te güneş vizörünü içeri almışlar..

benimki birazda espiri mahiyetinde elbet testlerden denemelerden sonra karar veriliyo bu gibi ayrıntılara .. demekki flip-up kullanıcıları bu ufak ayrıntı yüzünden fazla rağbet göstermedi kaska .. şahsen alacak olsam hayatta n102 almam.. vizörü içerde bir kask tercih ederim
    Aynen. Bende Lazer Granville var. Gunes vizoru gunesli havada cok rahat oluyor. Ote yandan hava kapaliysa, gunes vizorunu yukari kaldirdiginizda disaridaki gunes vizoru neredeyse yelken gibi oluyor ve ruzgar cok rahatsiz ediyor.

Benim kask da 2. yilini doldurdu. Bir kac kere de yere dusurdugum icin, ceneyi tutan yan kisminda catlak var. Nolan N103 almayi dusunuyorum. raphael soyle guzel bir inceleme yazisi yazsan ne guzel olurdu Ornegin hangi hizlarda kullaniyorsun, bu hizlarda ruzgar veya ses rahatsiz ediyor mu?
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Büyük motosiket alınca kesinlikle nolan veya shoei alacağım.Bluetoot'lu olması önemli benim için
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Faturalarınızı atmayın,saklayın arkadaşlar.Tamam haklı olarak büyük firmaların sattığı mal kötü çıkınca ağlıyorsunuz ama siz de biraz bilinçli tüketici olun.Öyle foruma kötü yazmakla olmaz,tamam yazın ama hakkınızı sonuna kadar arayabilecek durumda olmalısınız.
    Bir arkadaş tüketici mahkemelerinden sözetmiş,kesinlikle + 1.İso belgesi almaları gerek bu ürünlerin,kanıtlarsanız firmanın türkiyeye mal satmasını bile engelleyebilirsiniz.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler