Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Cox kaskınızdan memnunmusunuz?

Katılımcı sayısı
82. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hiç Değil

23 28.05%
  • Fena Değil

22 26.83%
  • Memnunum

26 31.71%
  • Çok Memnunum

11 13.41%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

COX kask almayın başınızı ağrıtmayın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250

FABRİKALARINDA 80.000 DEFA AÇILP KAPANIYORMUŞ BU KASK DEMEKKİ BEN 3 AY GİBİ KISA BİR ZAMANDA 80.001 KERE TAKIP ÇIKARMIŞIM. NASIL BİR MEMLEKETTE YAŞIYORUZ YA SATTIĞIN MALIN ARKASINDA NASIL DURMAZ BU ÖZEN MOTOR ANLAMADIM. ANLAYACAĞINIZ ADA BAKMAYIN ARKADAŞLAR MARKALAR MARKA OLABİLİR ÇOK BEĞENİLEN ÜRÜNLER OLABİLİR AMA BU ÜRÜNLERİ ÜLKEMİZE SOKANLARA DA... Devamı DİKKAT EDİN. MESELA KAPPA MARKA VE REVİT MARKALARI DA ÖZEN MOTOR GETİRİYOR DİKKAT EDİN.

evet cillop cillop alirkende Gözüme böyle parıl parıl parlıyordu Beni cezbetmişti ama nebilim kokona hatunlar gibi çürükleri makyajla kapatmışlar. HALA DA PARIL PARIL PARLIYOR AMA KAFAMA TAKIP ÇIKARIRKEN KIRILDI. AMAN DİYORUM ARKADAŞLARIM SAKIN HA SAKIN BEN YANDIM SİZ YANMAYIN ARKADAŞLARINIZA VE TANIDIKLARINIZA SAKIN BU KASKI ÖNERMEYİN.

KASKI GÖRDÜGÜNÜZ GİBİ CİLLOP GİBİ KASK 3 AYLIK BİR KULLANIMDA KIRILDI ŞEKİLDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ... KASKTA DARP YOK DARBE YOK DÜŞME YOK KRİSTALDEN YAPILDIĞINI BİLSEYDİK KAFAMIZA DÜZGÜN SOKARDIK KASKINIZI. HATTA İÇİNİN OKADAR İNCE OLDUĞUNU BİLSEYDİM. BİRİKTİRDİĞİM PARAYI BU ŞEKİLDE ÇÖPE ATMAZDIM.

KASKIN KIRILAN SOL YANAĞI GİBİ SAĞ YANAĞIDA ÇATLAMAYA BAŞLAMIŞTI ÖRNEK OLARAKTA ORAYI GÖSTERDİM ÖZEN MOTOR YETKİLİLERİNE .... NE DESELER GÜLERSİNİZ..... KASKIN DİĞER YANAĞI KIRILINCA ORAYI DA SİZ KENDİNİZ ELİNİZLE KIRMIŞ OLABİLİRSİNİZ KABA KUVVET UYGULAYIP BİZİ YANILTMAK İÇİN DEDİLER. BİLİNÇSİZ BİR ÜLKEDE BİNLERCE HATAYLA YAŞIYORUZ ... BİZ İNSANLAR... DevamıIMIZA OKADAR ŞEY YAKIŞTIRIYORLARKİ ACABA AYNI DURUMA KENDİLERİ DÜŞSELERDİ NE DERLERDİ.

COX KASK ALIP PİŞMAN OLMAYIN 0.1 mm lik bir plastik parçasını kafanıza takıp çıkarırken kask kırılıyor ve ÖZEN Motor yetkilileri 50 ytl gibi belki daha az bir rakama ÇİN'den bu kaskı getirip 300 ytl gibi bir rakama halka satıyor ve sattığı kaskın arkasında da durmuyor. Diyeceğim şu Cox marka kaskı ne alın nede arkadaşlarınıza tavsiye edin. KULLANIC... DevamıI HATASI DİYORLAR AŞIRI KUVVET KULLANMIŞIM. VAY BE KOMİK ADAMLAR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    sattıgı ürünün arkasında durmayan firmalar malesef çok fazla bu markayı kullanmadıgım için bişey demek güç ancak bu olay normalde değil.....

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    aynı kaskı bende kullanıyorum, rengi bile aynı, 2,5 senedir kullanıyorum her gün işe giderken kullanıyorum,
    hafta sonları gezilerimde de kullanıyorum senin dedigin kadar olmasa da az da olsa benim kasktada çatlamalar başladı, ama 2,5 senedir kullanıyorum bu 2,5 sene için normal bir durum ama senin 3 aylık kaskın ziyan olmuş durumda.
    bende sirkeci özenden almıştım o zaman 265 ytl vermiştim ki ben şimdi bu kaskdan hakkımı aldım sanıyorum ve yeni bir kask arayışındayım,
    kullandım memnunum değilim desem yalan olur, ama kullanıcan kullanıcıya fark ediyor tabi, sakın üstüne alınma kardeşim.
    ben kullanıcı olarak konuşuyorum, ve 2,5 sene sonra başlayan çatlakar normaldir diyorum.
    yetkili kim varsa başvurmanı tavsiye ederim, ne de olsa para vermişsin.
    98 Beygir.....

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Bu kaskı kaça aldığınızı sorabilirmiym. Banada önermişlerdide ben LS2 yi tercih ettim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ncelemesi.html

200-300 ise bunun fiyatı :( Geçmiş olsun derim.
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaskı kaça aldığınızı sorabilirmiym. Banada önermişlerdide ben LS2 yi tercih ettim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ncelemesi.html

200-300 ise bunun fiyatı :( Geçmiş olsun derim.
    200 ytl ile 300 ytl arası olması lazım
    98 Beygir.....

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    biraz daha verip nolan falan alsaydınız ya ben anlayamıyorum, adamlar bilinen, sağlamlığını kanıtlamış markalardan çok az daha ucuza satıyorlar ve sattıklarının arkasında bile duramıyolar.. sirkeciden vida bile almam artık..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu mevzuyu daha önce adını hatırlamadığım bir başlıkta belirtmiştim.

sayan tic. kanuni bayii kasklardaki bu hatayı ilk getiren müşteriyle tartıştıklarını fakat daha sonra 7 8 müşteriden aynı sorun bildirilince bu marka kaskı satmama kararı aldıklarını belirtmiştim.

karalama değil isteyen altunizade kanuni bayii sayan ticarete sorabilir.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    bende aynı marka kasktan kullanıyorum 1 yıldır fuardan almıştım gayet memnunum.fiatıda 150 ytl idi.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aynı marka kasktan kullanıyorum 1 yıldır fuardan almıştım gayet memnunum.fiatıda 150 ytl idi.
    ümmet abi arkadaşın kask cox trips marka.

bu modelin kafaya takarken kulak kısımlarının çatlama gibi bir problemi olduğu daha önce tarafımdan yazılmıştı.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kaskı bende kullanıyorum, rengi bile aynı, 2,5 senedir kullanıyorum her gün işe giderken kullanıyorum,
    hafta sonları gezilerimde de kullanıyorum senin dedigin kadar olmasa da az da olsa benim kasktada çatlamalar başladı, ama 2,5 senedir kullanıyorum bu 2,5 sene için normal bir durum ama senin 3 aylık kaskın ziyan olmuş durumda.
    bende sirkeci özenden almıştım o zaman 265 ytl vermiştim ki ben şimdi bu kaskdan hakkımı aldım sanıyorum ve yeni bir kask arayışındayım,
    kullandım memnunum değilim desem yalan olur, ama kullanıcan kullanıcıya fark ediyor tabi, sakın üstüne alınma kardeşim.
    ben kullanıcı olarak konuşuyorum, ve 2,5 sene sonra başlayan çatlakar normaldir diyorum.
    yetkili kim varsa başvurmanı tavsiye ederim, ne de olsa para vermişsin.
    nolan n 61 kullanıyom sanırım 3. senesi doldu iki defa kaza gördü 1 defa orman yolunda yan yattım benle birlikte yere yattı hala taş gibi hiç bir sorunum yok ama ikisi farklı kask deme nolan n10mi n 102 mi çene açılır modeli de bir arkadaşımda var o da 3. senelik hala taş gibi hiç bir sorunu yok markadan şaşmayın 280 küsür ytl veren üzerine 100 ytl daha ekleyip iyisini alabilir
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolan n 61 kullanıyom sanırım 3. senesi doldu iki defa kaza gördü 1 defa orman yolunda yan yattım benle birlikte yere yattı hala taş gibi hiç bir sorunum yok ama ikisi farklı kask deme nolan n10mi n 102 mi çene açılır modeli de bir arkadaşımda var o da 3. senelik hala taş gibi hiç bir sorunu yok markadan şaşmayın 280 küsür ytl veren üzerine 100 ytl daha ekleyip iyisini alabilir
    bundan sonraki alacagım kask kesinlikle nolan olacaktır.
    98 Beygir.....

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende LAZER var; çokta memnunum...son günlerde bi çok kişide cox görüyorum,modelleri güzel ama........

zaten 2 teker üstünde gidiyoruz,korunmaya çalışıyoruz,bide meslek ve sektör edinip bu işi böyle yapıyorlar...allah'a emanet gidiyoruz,yaşıyoruz ve kafamıza takıyoruz...

aman dikkat!!!!!!!!!!

Motosikleti

bu kask ne kadardır kullanan varmı acaba.?
    98 Beygir.....

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    arkadaşım aldı shoei nin çene açılır kaskını ama 500 ytl küsür para verdi ve diyorki lazer dragon dan çok çok kaliteli 200 üstü süratlarde hiçbir zorluk çıkartmıyor aslında kendisi görüp burda yazsa daha iyi olur ben duyduklarımı yazıyorum ... nerdesin phetonw12 :D
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı kaskı 2006 yılında 1. fuarda aldım .. hoş parasını skull ödedi ama .. keyifle kullandım .. aynı çatlaklar bendede mevcut .. bence kesin bir üretim hatası var.. cox caberg ile aynı fabrikada üretiliyor .. caberg çok güvendiğim bir marka olduğu için cox u daha önce kullanmadığım halde gözü kapalı aldım .. caberg kullanlar bilirler iyi kasktır.

ama dediğin doğru 2 yıl dolmadan o kısımdan kırılma yapıyor. ls2 ye baktım nette gayet hoş göründü gözüme .. ama kasktan anlayan deneyimli bir arkadaşım baktı beğenmediğini söyledi ..

kardeşim kavun değilki dibini koklayasın... hani ucuz desen değil.. kaliteli kask diye alıyosun 2 yılda çıtlıyo..

çin min deyip dalga geçiyoz .. eee kime güvenecez şimdi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıldır nolan n61 kullanıyorum, çok memnunum.sonuçta yeni kask alman gerekecek, tavsiye ederim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    BMW R1200GS '08 & Piaggio X9 250 '06
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu kask ne kadardır kullanan varmı acaba.?
    N102'yi 2 yıl sürekli kullandım, şimdilerde yedek kaskım. Oldukça sağlam 2-3 kere yere düşürdüğüm halde görünürde en ufak bir iz yok. Genede huylanıp kendisini yedeğe aldım. Tek problemi yüksek hızlarda biraz fazla rüzgar gürültüsü var içerde, 120'yi geçmeyen adam için o da sorun değil. N103 çıktı şimdi gürültü konusunda daha iyi olduğunu söylüyorlar, denemedim.

Full face alacaksanız BELL markasına bakmanızı tavsiye ederim, ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım, inanılmaz memnunum hem hafif, hem de vizörü diğer markalardan daha kalın (3,2mm) ne ses, ne buğu problemi var.

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Almışken iyisini almak daha mantıklı. Çünkü "keşke" diyecek zamanımız olmayabilir.

İyi kaliteli demek çok pahalı demek değil. LS2 cartoon kaskım var 120 ytl ye aldım. İncelemesini de yapmıştım forumda. Tavsiye ederim
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

çin üretimi oldugu için benim aklıma orjinal malın kopyası olması ihtimali geldi.
    herseyin basit ve ucuz taklidini yapan çinlililer belkide bununda sahtesini yaptılar ve orj ürün adı altında ülkemize girdi.

Motosikleti
    ZX6-R
    COX marka bir kask arkadaşımda vardı. Yolcun vs kullanırsın al senin olsun para falanda istemiyorum dedi. Kaska bir kez baktım ve aynen iade ettim. Bu kadar kalitesiz bir kask hayatımda görmedim. (Model numarasına bakamaya gerek bile görmedim)

Bu kadar rezalet bir kask üreten firmanın sağlam bir ürünü var mı bilmiyorum. Gördüklerimden sonra bırakın kafamı korumasını içine pazardan aldığım yumurtaları bile koymam. Bere veya şapka takarım daha çok korur.

Ben kendi adıma forumdaki paylaşımlardan hangi markalara ve ithalatçılara güveneceğimi belirliyorum. Lütfen başınıza gelen olayları yazınki bizde nerden ürün alacağımızı bilelim. Abuk sabuk firmalara para kaptırmayalım.

Güvenilir markalarında makul fiyatlı kaskları piyasada mevcut. DD amcanın ve kask üreticilerinin söylediği bir konuyu hatırlatmak isterim. Kask alırken üretim yılına mutlaka dikkat edin. Her ne kadar satıcılar yok öyle bir şey desede üretim yılına bakmadan hayatta almam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler