Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Cox kaskınızdan memnunmusunuz?

Katılımcı sayısı
82. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hiç Değil

23 28.05%
  • Fena Değil

22 26.83%
  • Memnunum

26 31.71%
  • Çok Memnunum

11 13.41%
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

COX kask almayın başınızı ağrıtmayın

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250
    Zaten kask gıcır gıcır resimlerini görmedin mi .... Patex le kenarlarını yapıştırdım ve bir arkadaşım halende kullanıyor.... ama neticede görüldüğü gibi kırık bir yanak la kullanıyor... kaskın yanakları kırılıyor kaskta hata var konuyu anlatamadım galiba ben okurlarımıza.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    konunun tamamını okuyamadım, fakat ilk mesaja istinaden birşey yazmak istiyorum.Firmalar istediği kadar hatalı ürünü kabul etmesinler, kaymakamlıkların tüketici sorunları hakem heyetine başvurduğunuzda, kendileri son derece yardımcı olup, ürünleri anında iade edip paranızı geri almanızı sağlıyorlar

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250
    Böyle bir heyetmi var ?? '''tüketici sorunları hakem heyetine ''

Alıntı raphael adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir heyetmi var ?? '''tüketici sorunları hakem heyetine ''
    var şikayetini ediyorsun durumu değerlendiriyor sana geri dönüyorlar en fazla 6 ay sürüyor.
    Yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar, çalışmalarının denetlenmesinden, karşı fikirler ortaya atılmasından ve tercihleri üzerinde münakaşa yapmaktan zevk alırlar.
    - Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Honda Twister CBX 250
    Bu kasktan eser kalmadı ama olurda piyasada olupta almak isteyenlere tekrar bir hatırlatma yapalım... Başınız ağrımasın diyorum, başka birşey demiyorum.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kaskı bende kullanıyorum, rengi bile aynı, 2,5 senedir kullanıyorum her gün işe giderken kullanıyorum,
    hafta sonları gezilerimde de kullanıyorum senin dedigin kadar olmasa da az da olsa benim kasktada çatlamalar başladı, ama 2,5 senedir kullanıyorum bu 2,5 sene için normal bir durum ama senin 3 aylık kaskın ziyan olmuş durumda.
    bende sirkeci özenden almıştım o zaman 265 ytl vermiştim ki ben şimdi bu kaskdan hakkımı aldım sanıyorum ve yeni bir kask arayışındayım,
    kullandım memnunum değilim desem yalan olur, ama kullanıcan kullanıcıya fark ediyor tabi, sakın üstüne alınma kardeşim.
    ben kullanıcı olarak konuşuyorum, ve 2,5 sene sonra başlayan çatlakar normaldir diyorum.
    yetkili kim varsa başvurmanı tavsiye ederim, ne de olsa para vermişsin.
    2.5 yılda kask kendiliğinden çatlarmı bunu tartışmak gerek ki bence çatlamamsı gerek nasıl bir karışımla üretilmişse sanırım formulde hata var ve tüm partilerdeki mallar farklı farklı formullerde daha kaliteli yada kalitesiz çıkmış

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

karpuz gibi çatlar sanırım ilk düşmede bu kasklar allah korusun
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolan n 61 kullanıyom sanırım 3. senesi doldu iki defa kaza gördü 1 defa orman yolunda yan yattım benle birlikte yere yattı hala taş gibi hiç bir sorunum yok ama ikisi farklı kask deme nolan n10mi n 102 mi çene açılır modeli de bir arkadaşımda var o da 3. senelik hala taş gibi hiç bir sorunu yok markadan şaşmayın 280 küsür ytl veren üzerine 100 ytl daha ekleyip iyisini alabilir
    arkadaşım o kaskı değişteirmen gerekir bir defa kask tam başının üstünden darbe yediği zaman o kaskı kaldır at bunu bmw yetkilileri ve omm dan edindiğim bilgilere göre kaskın içindeki metalıkler zarar görüyormuş dışdan far edilmese bile diğer bir kazada sizi kurtarmayıp içindeki metalıkler bütünlüğünü kaybedip kaza esnasında zarara yol açabiliyormuş

Motosikleti
    250cc lik chooper
    eski bir konu ama bende şu sıralar kask bakıyordum ve cox un bu çeneden açılan modeli ço hoşuma gitmişti düşünüyordum ki bunları okuduktan sonra bisiklete binerken ble takmam gözüme shoei nin bi kaç modelini kestirdim onlardan birini alıcam.

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı Blackvolky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski bir konu ama bende şu sıralar kask bakıyordum ve cox un bu çeneden açılan modeli ço hoşuma gitmişti düşünüyordum ki bunları okuduktan sonra bisiklete binerken ble takmam gözüme shoei nin bi kaç modelini kestirdim onlardan birini alıcam.
    Ben nolan n103 kullaniyorum... Ceneden acilan diger kasklar gibi iceri cok ses aliyor. Bir de, bir ara gunes vizoru cok gevsemisti, tumseklerde vs. sarsintidan kendi kendine iniyordu sonra duzeldi. Bunlarin disinda saglamligindan memnunum... tavsiye ederim
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Motosikleti
    250cc lik chooper
    nolanlar için sağlam diyorlar ama yüksek hızlarda ses yaptığını söylüyorlr tabi hiç denemediğim için bir şey diyemem shoei de sanırım kendini kanıtlamış bir marka sonuçta kask bu kafayı koruycaz almışken iyisini almak lazım

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    aynı kaskın caberg firmasının ürettiği rhyno modelini kullanıyorum,birebir aynı ama kullanılan malzeme farklımı bilemiyorum.

hergün kullanırım içeri ses almasının haricinde bir şikayetim yok.

bu tarz kask arayanlara önerim

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44780

inceleyin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    REGAL RAPTOR SPT 350
    ŞEKLİ GÜZEL
    KENDİSİ BERBAT
    DIŞI SİZİ İÇİ BENİ YAKTI,HERYERİNDEN HAVA ALIYOR
    HAVA KANALLARINI KAPATSANIZDA İÇERDE RÜZGAR ISLIK ÇALIYOR
    HERŞEYİ İLE BERBAT BİR KASK
    İŞÇİLİK KALİTE SIFIR
    MAX 50 /75 TL VERİLEBİLİR

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    eskiden ls2 ye burun kıvırırdım artık öpüp başıma koyasım geliyor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı BODYGUARD06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ŞEKLİ GÜZEL
    KENDİSİ BERBAT
    DIŞI SİZİ İÇİ BENİ YAKTI,HERYERİNDEN HAVA ALIYOR
    HAVA KANALLARINI KAPATSANIZDA İÇERDE RÜZGAR ISLIK ÇALIYOR
    HERŞEYİ İLE BERBAT BİR KASK
    İŞÇİLİK KALİTE SIFIR
    MAX 50 /75 TL VERİLEBİLİR
    Konunun açılış tarihine baktın mı ?

kurye13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Konu eski ama halen satılıyor galiba bu kask. 2 yıl kadar kullandım, verilen parayı hak etmeyen bir kask diye düşünüyorum.Çok ses alıyor ve cam tam oturmuyordu yağmurda su alıyordu.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler