Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

600rr mı yoksa gsx600 r mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    600 rr
    slm arkadaslar oncelıkle ben taner ist choperr model motorum vardi biraz pistim ve acayip 600 motorlara sardim ama iki motor arasinda kararsizim bu konu hkkında bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Her ikiside sınıfında iyi birer ss.
    Hangisini alırsan al şikayet etmiyeceksin..
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    mobylette bionik 52 &70cc airsaL siLindir
    600rr..tek geçerimm ..
    favori müzikLerim : VUKUAT çırçır senfonisi :mrgreen:[B][/B]

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Supersport motosikletlerin kullanım alanlarını biliyor olmalısın. Bana göre tek kullanım alanı pist. Öyle bir motorla İstanbul'dan Antalya'ya gitmen veya nöbetçi eczaneden göz damlası alıp gelmen biraz güç oluyor. Bunları yapanlar "bakın Ankara'dan İstanbul'a SS ile gelebildim" filan gibi topicler açıyorlar burada...

Ama "ben sadece cilalamaktan, sonra da karşısına geçip seyretmekten hoşlanıyorum, arasıra da caddede bir aşağı bir yukarı ses yapsam açılırım!" diyorsan tam sana göre.

SS'lar yerine daha az hırçın, oturuşu daha rahat, şehiriçi için ve uzun yol için daha münasip birşeyler baksana..

Örneğin: Fazer serisi, Kawasaki Z serisi, Honda Hornet, Suzuki Bandit'ler, GSR...

Benim fikrim tabii..
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    HONDA CBR 600 RR derimmm......
    yeniden Burdayım :bounce::rendeer:

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Honda Cbr 600 Rr

Motosikleti
    600 rr
    Supersport motosikletlerin kullanım alanlarını biliyor olmalısın. Bana göre tek kullanım alanı pist. Öyle bir motorla İstanbul'dan Antalya'ya gitmen veya nöbetçi eczaneden göz damlası alıp gelmen biraz güç oluyor. Bunları yapanlar "bakın Ankara'dan İstanbul'a SS ile gelebildim" filan gibi topicler açıyorlar burada...

Ama "ben sadece cilalamaktan, sonra da karşısına geçip seyretmekten hoşlanıyorum, arasıra da caddede bir aşağı bir yukarı ses yapsam açılırım!" diyorsan tam sana göre.

SS'lar yerine daha az hırçın, oturuşu daha rahat, şehiriçi için ve uzun yol için daha münasip birşeyler baksana..

Örneğin: Fazer serisi, Kawasaki Z serisi, Honda Hornet, Suzuki Bandit'ler, GSR...

Benim fikrim tabii..

tabikide haklısın ama motor cok ciddi bi hastalik az cok herkez bunu bilio ss lerde hersey senın elınde gazlamakta keyıf yapmakta ben keyif amacli alcam kontrollu biriyim fazla gaz accagimida sanmıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Suzuki Kalitede üstündür...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim fikrim tabii..
    Guzel ve basit bir aciklama.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

cooper061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsxr 600
    ben hem 600 rr hem gsxr sahibi oldum. Su an hala gsxr kullanıyorum. Suzuki bambaska bi makina. 600 rr ucuz gsxr 600 daha elit ve kullanımı keyifli. Ben tercihimi gsxr dan yana kullandım çokta memnunum.
    İ AM NOT RİDİNG FAST!! JUST FLYİNG LOW

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki Kalitede üstündür...
    neye dayanarak soyluyosun bunu
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Alıntı ALİ DEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neye dayanarak soyluyosun bunu
    tecrübeye dayanarak şuanda cbr 600 f var ama önceki motorum suzukiydi,onun malzemesi daha dayanıklıydı..kendi düşüncem bu

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Kesinlikle GSX R600 derim.suzukinin kalitesi ve dizaynı RR dan daha ileri noktada bence.Servis konusundada sıkıntın olmaz.

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Suzuki derim... RR da güzel makina ama ikisi arasında bana göre
    suzuki biraz daha öne çıkıyor...
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı tantan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kontrollu biriyim fazla gaz accagimida sanmıyorum
    aman bu hataya düşmeyin, yanarsınız, o sesin gazına tahriğine kapılmam diyen yalan söyler

her iki makina da güzel, benim dizayn-estetik yönünden tercihim gsxr olur.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    600rr ın tipini seviyom başka birşey bilmem
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    R' lı bişiler düşünüyom
    Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübeye dayanarak şuanda cbr 600 f var ama önceki motorum suzukiydi,onun malzemesi daha dayanıklıydı..kendi düşüncem bu
    hacı dusundelerıne katılıyorum..ama ben gsxr veya rr die secmem ısterse bok rengi olsun ama 600 luk race olsunbaksana gt250 r kovalıyoz halen
    ::winkwink[B]zeki çevik ve ahlaksızım beni böle seven manitanın hastasıyım::winkwink[/B]

Alıntı tantan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss lerde hersey senın elınde gazlamakta keyıf yapmakta ben keyif amacli alcam kontrollu biriyim fazla gaz accagimida sanmıyorum
    Yanılıyorsun bence Bu kadar basit değil..

SS almak istiyorsan SS al, ama cruiser tecrübesiyle pek olacak iş değil.. İyi bir eğitimde almalısın bence..

Ha her SS çi eğitimli mi? Uzun zamandır kullanıp başına ciddi iş açmayanlar evet..
    Kullanamazmısın tabiki kullanırsın , ama bizim memleketin pistleri bile içler acısı durumda yolları anlattırma bana..

Ben basmam , uzamam , yapıştırmam diye düşünüp alırsan başınada iş açarsın..

İyi analiz edip doğru adım atman dileğiyle.. Şimdiden hayırlı olsun..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

Motosikleti
    600 rr
    ya acikcasi benmde sevdigim 600 rr eksozun arkadan cıkmasi falan goruntu mukemmel suzıkıde güzzel ama eksozun yandan cıkmasi bozuyor isi artik hayırlısı bakalım insallah motorumu alırımda kaza bela yapmam tek korkum oo acikcasi

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim fikrim tabii..

Bir SS ci olarak birşeyler soylemek ihtiyacı duydum bu yazının karsılıgında musadenle.

Bende 600RR kullandım 9 ay kadar. İşime gidip geldim, gezmelerime gittim, canım sıkıldı otobanda gazladım vs vs...
    Yaklasık bir SS cinin ortalama yapacagı km yılda 5000 dir.
    Ben 9 ayda 25.000 km yaptım.
    istanbul - bandırma - mersin - izmir - ısparta - antalya - marmaris ve bu guzergahında geri donusunu yaptım yaklasık 2500 km.
    Hic durmaksızın 900 km yol yaptım. Sadece bezin almak icin istasyonlara girmeyi saymazsak.
    O 900km yolu yapınca oyle muthis bir haz ile indimki yolum bittiginde dunyanın en mutlu en huzurlu en harika duygularını hissettim.
    Bu arada ben motora oyle tatlı su motorcuları gibi de binmedim.
    Gecen kıs 1 gun bile bırakmadım. Yani kar yagdıgı zamanlarda buna dahil.

Simdi ben bir SS ci olarak bunları soyleyebiliyorum.

Peki sen hiç kullandınmı ?
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)