Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni alacağım acil yardım :o

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben bugün yarın bir motorsiklet alacağım. sebebi biraz karışık ama birkaç gün içerisinde almayı düşünüyorum. aslında ybr 125 düşünüyordum ama fiyat yüksek geldi. ben en fazla 2000 ytl vermeyi düşünüyorum. öğretmen olduğum için de çok fazla spora kaçmamalıyım.. gerektiğinde takım elbiseyle bile binebileceğim bir motorsiklet modeli tavsiye edebilir misiniz? enduro, scooter cross ya da her ne ise.. ben çok fazla birşey bilmiyorum bu konuda tavsiyenize ihtiyacım var. acil lütfen.. (bu arada mondial 125zn için ne dersiniz)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkinci el ybr125 al bence tabiki sıfır takıntın yoksa.. ama şuda var
    Sıfır çinliden daha iyidir ybr
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci el ybr125 al bence tabiki sıfır takıntın yoksa.. ama şuda var
    Sıfır çinliden daha iyidir ybr
    ya tabi orası da var.. ben çorum'dayım ve ikinci el alacak olursam takstli alma şansım yok ve ben maalesef taksitli almayı düşünüyorum maddi sıkıntım var yoksa ybr tam benlikti ......

dalyanoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ikinciel olarak Honda innova'yi tavsiye edebilirim. 125zn ve takim elbise biraz abes kacabilir

Alıntı dalyanoner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ikinciel olarak Honda innova'yi tavsiye edebilirim. 125zn ve takim elbise biraz abes kacabilir
    teşekkür ederim arkadaşım.. baktım modele çok güzel gelmedi aslında düşünülebilir ama ikinci el almakta yukarıda belirttiğim sıkıntılardan dolayı mümkün görünmüyor.. sağol ama..

düşünelim düşünelim

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    kanuni windy 125 veya scooter olarak classic 125 düşünebilirsin. kanuni.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsin. fiyatları makul. kanuni belli bir yer etmiş bir marka. mondialden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. bulunduğun yerde servisi de vardır büyük ihtimal.

biraz daha zorlarsan yamaha CYGNUS RS'nin fiyatı uygun görünüyor.
    http://www.beldeyama.com.tr/www/fiya...to.php?k_id=13

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    suzukinin 125 lik scooterı sıfır fiyatı 2500 civarı olmalı. Çorum merkezdeyseniz satan bi yerde biliyorum.
    isterseniz özelden yazın tarif edeyim ya da bigün mesai çıkışı gider bakarız.
    şimdiden hayırlı olsun.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    cbf500
    http://www.sahibinden.com/temiz_jinl...XQQdisplayitem yanlış anlama benim değil bi arkadaşımın.

bu arada bende satıyorum ama pek size uygun değil

http://www.sahibinden.com/aradiginiz...XQQdisplayitem
    We believe in sky,not to sunroof!

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence motorun şekli pek önemli değil bende takım elbise giyiyorum cekeet giymeden motu gömleğin üzerine çekip geliyorum. Kış içinde daha büyük montlar var korumları ceket üstüne giyilebileek. Komşum R1' le geliyor işe ve grand tuvalet giyinir sürekli. Hiç bir problem olmuyor. Senin çözmen gereken şey $ sorunu. Bence kredi çek ve düzgün markası olan bir motor al derim. Japon yada italyandan şaşma.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

arkadaşlar öneriler için çok teşekkür ediyorum.. kameraman arkadaşım ilk linkin eksik olduğundan bakamadım yenilersen sevinirim ama dediğim gibi taksit seçeneğim yoksa alamam.. bugün biraz gezip bakacağım sonucu paylaşırım.. sağolun..

Motosikleti
    " AK "
    Alıntı serdaraydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bugün yarın bir motorsiklet alacağım. sebebi biraz karışık ama birkaç gün içerisinde almayı düşünüyorum. aslında ybr 125 düşünüyordum ama fiyat yüksek geldi. ben en fazla 2000 ytl vermeyi düşünüyorum. öğretmen olduğum için de çok fazla spora kaçmamalıyım.. gerektiğinde takım elbiseyle bile binebileceğim bir motorsiklet modeli tavsiye edebilir misiniz? enduro, scooter cross ya da her ne ise.. ben çok fazla birşey bilmiyorum bu konuda tavsiyenize ihtiyacım var. acil lütfen.. (bu arada mondial 125zn için ne dersiniz)

sarı zn war bende...3 ay takım elbise ile kullandım...2 we 3. kez bakanlara, inanmıyorum şu zewke bak diyenlere denk qeldim...zn düşünürsen irtibata qeçebilirsiniz benimle...kolay qelsin...

Alıntı Jedaykin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni windy 125 veya scooter olarak classic 125 düşünebilirsin. kanuni.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilirsin. fiyatları makul. kanuni belli bir yer etmiş bir marka. mondialden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. bulunduğun yerde servisi de vardır büyük ihtimal.

biraz daha zorlarsan yamaha CYGNUS RS'nin fiyatı uygun görünüyor.
    http://www.beldeyama.com.tr/www/fiya...to.php?k_id=13
    Kanuni Windy 125 uygun gözüküyor şu an ama bbi bayisine gidip bakmak gerek diğer modellere de bakcam tabi henüz karar verebilmiş değilim ama Kanuni Windy 125 hakkında da yorumlarınızı beklerim.. teşekkürler arkadaşlar çok yardımcı oluyorsunuz..

Motosikleti
    cbf500
    http://www.sahibinden.com/temiz_jinl...XQQdisplayitem taksit falan düşündügünü sanmıyorum :(
    We believe in sky,not to sunroof!

Alıntı kameraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/temiz_jinl...XQQdisplayitem taksit falan düşündügünü sanmıyorum :(
    en azından ilgilendiğin için teşekkürler dostum.. keşke nakit olsa da öyle birşey alabilsem..

Motosikleti
    Çok Yakında....
    Valla hocam bende de sizdeki gibi nakit sıkıntısı var ben de çinli almak zorundayım.Ayın 7 si gibi mondial 125 Kt almayı düşünüyorum ve bende ehliyetten sonra takım elbise ile işe gidip geleceğim.Arkadaşım yaklaşık olarak 3 senedir sorunsuz biniyor ve çok az yakıyor..Sizede tavsiye derim....
    Titrek bir mum alevinin havaya bıraktığı bulanık bir is ve göz gözü görmez bir sis değildik biz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)