Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bir kaç chopper buldum (kuba,mondial, regal) tavsiyeler neler almak üzereyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    arkadaşlar forumda konu açtım okumuşssunuzdur chopper alacam genel olarak regal tavsiye edildi lakin 2 milyarın altında regal bulamadım hala aramalara devam ediyorum sahibinden.com uda tekrar bi arayım bu arada 1250 liraya 250 cc mondi mct buldum fakat istanbulda bensse yozgattayım birde yozgatta kuba buldum 150 cc adam 2 istedi 1 milyara kadar düştü 150 cc ama kasası 200-250 cc lik motorlar gibi iri şimdi diyomki bu adama 8oo önersem uygun fiyat kendi scooterimide 500 satarım lakin 150 cc o iri kasayı kaldırırken zorlanırmı yada motor ilerki dönemlerde yorulurmu diye düşünüyorum 250 cc lik bi çapır düşünün ama 150 cc motor var üstünde siz olsanız naparsınız yedek parçası bulunurmu kubanın siz olsanız naparsınız 2008 model 1400 km de 2000 liraya regal var 150 cc ....10.000 km de 2006 model kuba var 150 cc 1000 lira ben 8oo önerecem 1250 liraya mondi var 250 cc ben 1100 lira önerecem 8 bin km de avantaj: kuba memleketimde 2500 liraya suzuki var 2006 model ama suzuki ve regale param yok siz benim yerimde olsanız naparsınız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Acele etme arkadaşım bende alacam şu 1 ay içerisinde cruiser bir motosiklet.2.el alma derim çinliyi.İstersen keeway,salcano,ramzey,jinlun ve yukinin o tipte olan motorlarına bir bak.Bende bu aralar yoğun arayışlar içerisindeyim.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bence acele etme. bu sezon scooterla devam edip biraz daha para biriktirince seneye seni üzmeyecek bi makine alırsın. 1000 liraya alacağın makine seni taşıyacağından çok sen onu taşırsın.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence acele etme. bu sezon scooterla devam edip biraz daha para biriktirince seneye seni üzmeyecek bi makine alırsın. 1000 liraya alacağın makine seni taşıyacağından çok sen onu taşırsın.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler